To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja
#57
Tja... Tanie to one nie są. Ja na szczęście zakup butów mam już za sobą. Jednak nie Zamberlany tylko Garmonty. Dorwałem jakiś starszy model pod tytułem Rebel. Nigdzie ich wcześniej nie widziałem, nawet w necie. W sumie to coraz bardziej mi sie podobają i pasują do zaleceń Szczepanosa :) Są z nubuku, bez membrany. Tylko wyściółkę mają z camberella bodajże a nie ze skóry cielęcej. Mają w sumie dwa szwy na krzyż, (czyli o jeden za dużo). Fajny asymetryczny, anatomiczny kształt bardzo dobrze dopasowujący się po zawiązaniu do człeczego kopyta. Góra też wykończona nbukiem. Vibram oczywiście, antywstrząs jakiś z agresywnym ''tread patternem''. Chyba będę zadowolony...
-------------------------------------------
daśkłó

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez backpacker - 20-05-2004, 15:53
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 27-05-2004, 12:39
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 28-05-2004, 09:42
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez daśkłó - 07-06-2004, 00:44
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez harpagan ;] - 11-04-2005, 22:13
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez www.bergson.sklep.pl - 23-11-2006, 16:28
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Wujek dobra rada - 16-09-2009, 11:36

Skocz do: