To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Ściema z szybkoschnącymi materiałami, w tym w skarpetach?
#4
Ależ ja nie chcę bawełny. Przecież piszę jasno, że daje odczucie zimna. I nie piszę, że jest lepsza.
Bawełna ma też swoje niepodważalne zalety. Bezdyskusyjne. Taką koszulkę do biegania zakładam tylko latem jak leci żar z nieba. Przed wyjściem z domu ją moczę :-) Dzięki temu daje odczucie zimna.

Skarpet innych nie mam. I nie planuję zakupu. Mam już ich wystarczająco. Może podeślesz mi do testów? Tak ze 3-4 pary :-)

Z tym mniejszym chłonięciem wody bym się spierał. Wypocisz ile masz wypocić i materiał to musi przerobić. Fizyki Pan nie zmienisz. Brak odczucia zimna nie oznacza, że syntetyk jest suchy.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Ściema z szybkoschnącymi materiałami, w tym w skarpetach? - przez Zbynek Ltd. - 17-05-2020, 19:19

Skocz do: