To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać?
#20
Cały czas myślę o tym Beskidzie Niskim. Skoro @Arni napisałeś, że uraczę tam ciszę, to w zasadzie o to mi chodzi. Kupiłem przewodnik po Głównym Szlaku Beskidzkim za namową jednego podróżnika, który przeszedł cały ten szlak i w zasadzie też polecił mi m.in. Beskid Niski tą właśnie trasą. Oglądałem sobie jeszcze zdjęcia z Tarnicy i jako ostatni etap wycieczki będzie to dobry pomysł? Czyli przejść Beskid Niski i dodatkowo kawałek Bieszczad. Kusi jeszcze ten Beskid Sudecki i Wyspowy, ale czas jaki bym tej wyprawie poświęcił chyba byłby dość spory. Ile średnio dziennie będę pokonywał km? Piszę średnio, bo wiadomo że każdy idzie innym tempem, a ja swojego tempa górskiego jeszcze nie znam ;) Gdzie najlepiej zacząć tą wyprawę? Będę jechał z Koszalina i do jakiej większej miejscowości mam się dostać PKP żeby już od niej móc swobodnie przedostać się na szlak.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez foks64 - 18-07-2017, 16:49
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez foks64 - 18-07-2017, 16:59
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez foks64 - 18-07-2017, 17:09
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez czarnyblack - 17-08-2017, 07:23
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez JAca2 - 21-08-2017, 14:26
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez JAca2 - 02-09-2017, 07:14

Skocz do: