To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Nanolux -preparat do obuwia.
#3
DATA RECENZJI:
21-06-2016, 10:02

Wstęp

Dziękuję administracji oraz producentowi za możliwość przetestowania preparatu Nanolux.

Pierwszy kontakt

Preparat dostałem w Namaste przy okazji odbioru kominów Pająk Ngt.
Dziękuję Teresie (Zając) za dostarczenie Nanoluxa.
Zaraz musiałem sprawdzić jak to pachnie. No to próba do korka i zapach,który się rozszedł przypomniał mi czeski spirytus ,który kiedyś ''mrówki'' nosiły z zagranicy.Takie skojarzenie mi przyszło do głowy może to klimat Namaste i piwko .
Patrząc na wygląd opakowania wielu by na pewno nie zwróciło uwagi na ten produkt na półce.

Aplikacja

Poprzednicy opisali dokładnie sposób aplikacji,wiec skupię się na butach przeznaczonych do testu.
Zrezygnowałem z butów asics.
Materiały z ,których są wykonane nie przyjmują zbytnio zapachów.
Do testu wyznaczyłem
-Columbia Redmont.
Niskie buty z membraną jakość materiałów dla mnie dziwna, szybko przyjmują zapachy.
Trzy mocne aplikacje i mamy dalej smrodek butów połączony z alkoholem.Wietrzenie odstawianie i nic .
Środek absolutnie nie spełnia oczekiwań.
Myślę jak on ma działać jak jest gorzej niż było.
Buty przywróciłem do życia poprzez zastosowanie środka z Rossmana

http://www.rossmann.pl/Produkt/Fusswohl-...95544,6270

Zrażony niepowodzeniem ,myślałem jakie buty tu przetestować.
Wybór padł na BUTY ROBOCZE PPO STRZELCE OPOLSKIE.
Miałem dużo pracy w ogrodzie i buty miały brzydki zapach.
Codzienna aplikacja i tu zaskoczenie buty powoli wracają do stanu komfortowej używalności i to już po drugiej aplikacji.
Codziennie zapsikanie wieczorem i pozbywamy się przykrego zapachu alkohol ładnie odparował.

Podsumowanie

Preparat jest dziwny na jednych materiałach działa ,a na drugich nie.
Do butów roboczych kupiłbym jeszcze raz do innych zdecydowanie nie.
Minusem jest ,że właściwie nie wiemy czy jest on dostępny.
Brak informacji w sieci.
Cena za preparat 30 pln + 18 pln przesyłka poczta to też mały minus za brak alternatywnej formy wysyłki.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Nanolux -preparat do obuwia. - przez boguś b - 21-05-2016, 21:02

Skocz do: