To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Test filtru Diercon PS01 dzięki outdoorzy.pl - Yatzek 2015
#64
Cześć,
właśnie jestem po wyprawie, przed którą również doktoryzowałem się w temacie filtrów.
Z polecanych na internetach to poza Diercon, Swayer i Life Straw, również filtr MSR.
Wadą Life Straw i Diercona jest konieczność picia znad źródła wody - mało to wygodne.
Sawyer pod względem użyteczności wygodniejszy, no i przydatny na niewypijalne ilości wody (care plus to to samo, tylko bez brandu - dlatego tańsze).
Łukasz Supergan zrobił fajny test powyższych.
Mój wybór padł właśnie na Care plus...ale...koledzy z pracy namówili mnie jednak na Trail Shot z firmy MSR. Wygodniejszy w piciu bezpośrednim, łatwiejsze napełnianie butelek (chociaż trzeba się napompować). Czas użytkowania, to niby też jeden rok...ale w przeciwieństwie do konkurencji, ma wymienne filtry (w chorej cenie).
Najtaniej gdzie wypatrzyłem tego MSR-a to decathlon.
-------------------------------------------
Mirek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Test filtru Diercon PS01 dzięki outdoorzy.pl - Yatzek 2015 - przez Tulek - 01-08-2018, 10:52

Skocz do: