To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska
#16
Stanica jest bardzo fajna pod względem turystycznym. Można z niej zrobić ciekawe i dłuższe pętle. Dojazd do samej stanicy autem, dojazd PKP i PKS- bez problemu, kawałek trzeba podejść do Kosarzysk.

Tym razem można wcześniej zaplanować alternatywne trasy i mieć je przygotowane przed zlotem, żeby później nie wałkować i nie zastanawiać się dzieląc włos na czworo gdzie by tu zmęczonym sobotni porankiem wyruszyć ;)

Jeżeli mówimy o terminach- zwykle nie grymaszę i się dostosowuję, tym razem pozwolę sobie zaproponować wcześniejszy- 18-20 albo 25-27 września.
Po prostu we wrześniu mam urlop, chciałbym go połączyć ze zlotem, bo szczerze mówiąc dwa wyjazdy w tak krótkim czasie (urlop i tak spędzę w górach) na południe to dla mnie sporo obciążenie- finansowe i czasowe. Więc być może ludziom pasowałyby te terminy wrześniowe. Łatwiej później byłoby upchnąć festiwal, bardziej zgłodniejemy swojego towarzystwa jeżeli zlot zrobimy już we wrześniu ;)
To moja propozycja, oczywiście zgadzam się ze stwierdzeniem że to my się dopasowujemy do zlotu nie zlot do nas, dlatego chciałem poznać Wasze opinie.
---
Edytowany: 2015-08-04 18:08:19
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - przez -PITdoggy- - 04-08-2015, 17:01

Skocz do: