To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Peme Tullo 35
#2
DATA RECENZJI:
20-06-2015, 15:28

Ponieważ powyższa recenzja zawiera szczegółowy opis ograniczę się jedynie do własnych wrażeń z użytkowania.

Pojemność

Dobra na 2-3 dniowy wyjazd. Także uważam, że 35l jest zawyżone. Wygięcie stelaża nie jest na tyle duże aby sprawiało problemy. Dla porównania użytkowałem Hi-Tech 35l z serii V-lite i tam po włożeniu laptopa był bardzo niepakowny. W tym nie miałem takiego problemu. Są jedynie dwie kieszenie+dwie na gumkę po bokach. W tym duża dzielona w poziome. i posiadająca kieszeń wewnętrzną przy samych plecak. Taką typową wąską na gumkę. Brakowało mi jakiejś małej kieszonki szybkiego dostępu.

Wygoda

Dla mnie bardzo stabilny plecak. Wygodny pasek biodrowy (małe gąbki na boku dużo dają w porównaniu z plecakami gdzie pasek biodrowy jest zwykłą taśmą) i piersiowy, i bardzo dobre szelki. Wentylacja działa prawidłowo i osobiście nie wyobrażam sobie innego rozwiązania obecnie w upalne dni. Przenosząc nim nawet ok. 10-12kg był wygodny

Wytrzymałość
Szybko prują się szwy ściągaczy kieszonek bocznych. Ponadto raz rozpruł mi się materiał przy zamku maszynka w zamku odmówiła posłuszeństwa - dostałem nowy na gwarancji z nowym paragonem. W następnym poszedł mi szew w głównym zamku, po reklamacji dostałem zwrot gotówki. (dziwna historia, bo najpierw napisali do mnie, że plecak jest naprawiony i sklep czeka na przesyłkę, a po tygodniu jak sam się do nich odezwałem to stwierdzili, że nie udało się naprawić, a ponieważ nie posiadają już ich nastanie to zwrot.) Wygląda to jakby plecak sprawiał problemy, jednak był on używany codziennie, woził zazwyczaj 2-5kg przy jeździe rowerem. Wspomniany wcześniej Hi_tech wytrzymał znacznie krócej. Jestem też dość specyficznym klientem i reklamuję w zasadzie każdy sprzęt turystyczny...

Podsumowanie
Plecak b. wygodny i dość pakowny. Co do wytrzymałości nie był idealny, jednak nie natrafiłem jeszcze na nic co sprostało by moim wymaganiom w tym segmencie cenowym (nie rozwaliło się przed końcem gwarancji). Bezproblemowa reklamacja w sklepie Presto :)

OCENA PRODUKTU:

Wygoda: 5/5
Wyposażenie: 4/5
Wytrzymałość: 4/5
Ogólna: 4.33/5



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Peme Tullo 35 - przez Blatio - 26-03-2015, 19:55
RE:[Recenzja] Peme Tullo 35 - przez Dżon - 26-03-2015, 20:25

Skocz do: