To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Projekt testu wiatrówek - 1 test Cumulus Windy Wendy
#4
radziq raczej stanowiskiem cumulusa sugerowac sie nie bedziem. Takie jest moje zdanie. Wiatrówka Wandzia jak ją zwykłem pieszczotliwie nazywać to wiatrówka i tyle bez wdawania się w sens i wytyczne kogokolwiek. Jesli bedzie dobrą wiatrówką na co skrycie liczę to się sama obroni przez praktyczność i wszechstronność użytkowania i zastosowania a Wasze/nasze testy jej nie złamią.

Żeby była jasność. Test ma być jak zwykle bardzo rygorystyczny.
Jeśli to farfocel - napiszecie o tym
Jeśli będzie co pochwalić - chwalcie!

Dotychczasowa bdb współpraca z tą firmą nie ma dla mnie w aspekcie tego testu żadnego znaczenia

N z nazwy forum jest dla mnie priorytetem. Co do pierwszej części Twego postu - dziekuje. Reszta in minus - chyba że źle zrozumialem co podmiot liryczny miał na myśli.....????
---
Edytowany: 2014-02-11 20:45:28

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Projekt testu wiatrówek - 1 test Cumulus Windy Wendy - przez gumibear - 11-02-2014, 20:41

Skocz do: