To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Kwark 080040 Power Stretch Pro
Gumi, czy to któraś z tych, o których Kasia pisała na 6 stronie wątku?:

''Jeśli chcecie mogę komuś z Was przysłać dwie moje stare bluzy używane na wszystkich opisanych na blogu wyjazdach. Obie z kapturem i łapkami. Czerwona (prawie) S- użytkowana przez ponad 3 lata, z wadą bo to prototyp- ma za długie rękawy, mi to nie przeszkadzało i fioletowa M (ktoś jej kiedyś nie odebrał jest troszkę szersza niż standard), zdecydowanie na mnie za duża użytkowana przez ponad rok, ale w cieżkich warunkach, często w jeżynach i krzakach. Sami ocenicie jak to się zmienia w czasie i czy warto takie coś mieć. Mogę jeszcze dorzucić 18-letnią kajakową w rozmiarze S ze zbyt krótkimi rękawami- szaroniebieską (można jej doszyć mankiet)- też jakiś prototyp, nosiłam ją przez bardzo wiele lat ostatnio do kanioningu pod piankę.''

Jeśli tak, to łatwiej będzie ogarnąć rozmiar ;)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Kwark 080040 Power Stretch Pro - przez zając - 03-10-2016, 11:02

Skocz do: