To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
#81
Yaro, Piteros, przepraszam Was Panowie,
yaro nie napisales jasno od poczatku o czym piszesz i ubzduralo mi sie ze o Devoldzie -> tak gdzie pisal w ktoryms z wpisow na poczatku tego watku, a jasnej odpowiedzi na moje pytanie, gdzie juz wyraznie napisal ze ma i testuje Woolpowera z seri Lite, nie zauwazylem, przepraszam, mam dzis lekka goraczke.
To swietna wiadomosc, ze masz koszulke WP Lite, dostala sie wlasciwej osobie i naturalnie moja uwaga o zmiane watku byla nie na miejscu
Piotrze, uporzadkuj prosze w wolnej chwili moje wypowiedzi z tego watku, ktore sa nie na temat... Dzieks
-------------------------------------------
projekt Mrowkojad NGT-PajakSport nabiera rumiencow

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 18-12-2012, 14:07

Skocz do: