To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Yeti Zero+ NGT Edition - TUBA
Ja ostatecznie mając 170cm zdecydowałem się na wariant L. Producent twierdzi, że szerokość jest taka sama, byłem u nich kilka minut i w rozmowie potwierdzili. Nie mierzyłem. Stwierdziłem, że nie będę tu dywagować tygodniami, biorę bardziej dopasowany a jak po przymiarce w domu okaże się, że to błąd jednak to wymienię na XL.
Do brody mam ok 150cm, dodając do tego stopy pod ukosem, ja lubię spać na wznak, to ok 160cm. Nawet lekko zasuwając ściągacz przy szyi, to wciąż 10-15cm zapasu. W teorii. Myślałem, że uda mi się wskoczyć do Tuby ostatnio jak byłem u nich ale niestety wybrałem dzień ulewy i mokre ubranie miałem. Przymierze sobie w domu, mam ten komfort, że do Aury mam niedaleko. A i wariant wsadu do P450 może będzie miał większy sens niż w przypadku XL. Nie jest to jednak dla mnie, po zastanowieniu, priorytet. Reasumując, biorę bardziej dopasowany gdyż wydaje mi się, że powinien do moich gabarytów i celów wystarczyć. A jeśli będzie za bardzo na styk (nigdy nie miałem śpiwora bez kaptura) to wymienię na XL. Tyle.
---
Edytowany: 2018-10-25 10:02:16

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Yeti Zero+ NGT Edition - TUBA - przez dave. - 12-04-2018, 19:46
RE:[Recenzja] Yeti Zero+ NGT Edition - TUBA - przez dgim - 25-10-2018, 08:26

Skocz do: