To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Icebreaker Rapid Zip Thru Man
#12
Moje zdanie jest podobne co do Merynos, Jest bardziej uniwersalne od systetykow i mokre (pot/deszcz) nie traci drastycznie swoich wlasciwosci.

A jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jest zapach - przemoczone zaczyna ''pachniec'' mokry baranem po wyschnieciu wraca do ''bezwonnej formy'' (czesto dzieje sie to na grzbiecie). Nie ma problemow z zapachem jak w syntetykach.

ja mam base layer z merynos, dla mnie gestosc do 220 jest dobra potem zaczyna byc zbyt sztywne i malo przyjemne w dotyku.
-------------------------------------------
Filemoon

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Icebreaker Rapid Zip Thru Man - przez Ali my Brother - 01-07-2010, 06:55
RE:[Recenzja] Icebreaker Rapid Zip Thru Man - przez A. my Brother - 05-07-2010, 12:55
RE:[Recenzja] Icebreaker Rapid Zip Thru Man - przez Spineless - 05-07-2010, 22:54
RE:[Recenzja] Icebreaker Rapid Zip Thru Man - przez Filemoon - 09-08-2010, 22:44

Skocz do: