To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Ti Antishock CorTec PA
#6
quarol - dzięki za cenne uzupelnienie, mocno siedzisz w temacie.

Co do samoczynnego blokowania amortyzatora, być może przyczyna jest taka, jak piszesz (przestawienie bolca), choć rzeczywiście trudno zrobić to ''niechcący'', jeśli zablokować ''specjalnie'' nie jest łatwo. Nie dociekałem przyczyny, gdyż - jak pisałem - jest to wada z gatunku irytujących, a nie dyskwalifikujacych produkt. Wspomniałem o niej jednak z kronikarskiego obowiązku. Najlepiej byłoby rozłożyć kijek, gdy taka sytuacja nastapi, ale nigdy mi się nie chciało zatrzymywać w tym momencie na szlaku, a przede wszystkim często orientowałem się, że amor był zablokowany, gdy samoczynnie odbijał. Gwoli sprawiedliwości powienienem dodać, że obecnie takie sytuacje zdarzają się jakby rzadziej niż na poczatku eksploatacji (np. wczoraj chodziłem cały dzień i nic takiego nie zauważyłem).
Jeśli chodzi o system blokujący, na pierwszy rzut oka nie zauważyłem zmian, co oczywiście nie znaczy, że ich nie ma (trudno np. zauważyć inny rodzaj tworzywa sztucznego). Ważne jak się to sprawdza w praktyce. Masz może osobiste doświadczenia zimowe z najnowszymi kijkami?

Michal - jak widzisz, nie ma co się martwić na zapas. Najlepiej pochodź z kijami przez zimę i napisz test.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Ti Antishock CorTec PA - przez mardergang - 17-09-2007, 14:54

Skocz do: