To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long
#4
Drobne uwagi co do testu. Na zdjęciach są tależyki letnie i chyba praktycznie zawsze kije sprzedawane są z takimi, Leki są w Polsce dostępne praktycznie wszystkie modele. Zalety/wady- często pojawia się w testach jako wada cena. Myślę, że to bardzo subiektywne odczucie i podciąganie cen do wad czy zalet jest dobre dla sprzedawców a nie przy ocenie jakiegokolwiek sprzętu. Dla przeciętnego zjadacza chleba nawet 50 złotych za 2mb rurki to absurdalna cena. Mam Makalu Air Ergo As, żona model ultralight juz kilka lat. Kije oceniam na bdb. Używanie gumowych końcówek na widię jest wg mnie zbędne. Koncówki są naprawde dobrej jakości.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez lenny - 01-11-2006, 12:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez Knophi - 01-11-2006, 22:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez Munkas - 02-11-2006, 07:16
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez marek - 25-05-2008, 12:17

Skocz do: