To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Julbo Pamir
#11
2003-10-18
gram
cześć, nie chcę się czepiać, ale jeśli zaletą są ''bardzo ciemne szkła'', to czemu wadą jest ''nie można w nich prowadzić samochodu''? z czegoś tu chyba trzeba zrezygnować, nie? albo jedno, albo drugie... poza tym nie uznałbym za wadę, tego że nie mają wymiennych szkieł, bo ta opcja jest dostępna w innnych modelach, a w tym po prostu nie, więc trudno uznać za wadępozdrawiam

2003-10-22
długi
z tymi ciemnymi szkłami to może fakt.Ale wymiana szkieł na pewno była by mile widziana ! wsiadamy do autka klik! klik i mnkniemy sobie dalej

2003-11-12
karmazyn
Hmm... Nie można prowadzić w nich samochodu bardziej ze względu na te skórki po bokach, które skutecznie zawężają kąt widzenia...

2004-01-06
Szczepan
Niestetu szkla sie rysuja. Nie przy w miare ostroznym uzywaniu, ale przy upadku na ostre powierzchnie lub cos podobnego. Ja swoje upuscilem na morenie lodowca na ostre kamienie i niestety teraz mam ''ubytek'' w jednym ze szkiel. I tu przydaloby sie, zeby jednak byly wymienialne.

2004-05-11
Wiking
Nie mozna w nich prowadzic samochodu nie dlatego, ze powoduja sennosc, tylko dlatego, ze odfiltrowywuja zbyt duzo swiatla. Nie jestem w stanie z pamieci przytoczyc tych progow filtracji, to zdaje sie jest ustawowo czy tez tam inaczej unormowane. W kazdym razie chodzi o to, ze po pierwsze przepuszczaja zbyt malo swiatla widzialnego a po drugie dlatego, ze to co juz przepuszcza jest w pewien sposob znieksztalcone. Ostatnia przyczyna to zawezenie pola widzenia, ale ten problem akurat rozwiazuja zdejmowane oslonki. W sumie chodzi o to samo zjawisko, co w przypadku przyciemnianych szyb w samochodach.

2005-01-31
kopyto
Mam te okularki i sa naprawde kiepskiej jakosci, nie polecam.

2005-08-01
Bartek
Julbo odradza ich używanie w czasie jazdy samochodem. Zmiany w naświetleniu następują wtedy zbyt szybko by soczewki się dostosowały.

2007-06-22
kaneda
okulary świetne. Co do rysowania jak pisze producent soczewki obustronnie nawęglane wielowarstfowo. Oczywiście nie ma niezniszczalnych okularów. Ale w porównaniu z np. uvex - em ( podobny cenowo) wypadają znacznie lepiej. Urzywam ich od 6 lat jestem bardzo zadowolony co prawda powłoka odbijająca prawi już zeszła ale nadalsprawują się nieżle. Sakały, wyskie góry, narty i żegluga gorąco polecam w tej cenie nie dostanie się lepszych okularów. Niestety już ich nie produkują teraz jest model tasman równie dobry.:-P
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Julbo Pamir - przez turbo - 18-10-2003, 20:02
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez defender - 15-05-2004, 14:46
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez mario - 05-02-2005, 19:33
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez kopyto - 05-02-2005, 21:42
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez wilku - 17-07-2005, 20:11
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez Bartek - 31-07-2005, 23:45
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez Prezes - 01-08-2005, 13:51
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez slavo.l - 07-09-2005, 13:31
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez arab - 17-04-2007, 10:09
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez nieszczęśliwy - 24-06-2009, 21:14
RE:[Recenzja] Julbo Pamir - przez admin - 09-11-2009, 21:22

Skocz do: