To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Jack Wolfskin Thunder & Lighting
#7
~treewood
2003-09-12 06:36
Ja bym za tą cenę oczekiwał min. Gore-tex dwuwarstwowy

~gumibearMarcin
2003-09-12 09:32
moim zdaniem dałeś ciała i to zdrowo. W horyzoncie widziałem duzo lepsze kurtki JW i to za mniejsze pieniądze, fakt były to przeceny. Ale za 1300 zł masz naprawde super kurtke TNF chociażby, nie mówiąc ze tak jak mówi treewood powinno byc to gore, XCR na przykład

~gumibearMarcin
trekuś zwracam honor. Nie zauważyłem ze kupiłeś w promocji

~Trekuś
2003-09-12 10:57
kolumbb@wp.pl
gumibear > wybaczam, oczywiście, że mając 1300 zł kupiłbym gore i to z Noth Face ;-)

~Jaro
2004-02-12 04:37
Czy to jakas cenzura jest widze ze zniknal moj komentarz. Obecnie widzialem ze ta kurteczka jest w horyzoncie w przecenie - moze ktos potraktowal moj poscik jako reklame - coz nie mam nic wspolnego z horyzontem.
Jaro
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Jack Wolfskin Thunder & Lighting - przez Lhotse - 19-10-2007, 18:31
RE:[Recenzja] Jack Wolfskin Thunder & Lighting - przez admin - 10-12-2009, 06:53

Skocz do: