To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber
#34
o Climberze:
rotfl
2006-01-14 11:25:51
Climber jest faktycznie bardzo, bardzo prosty (na początku też myślałem że będzie ''zbyt prosty''), jednak w końcu się zdecydowałem - prostota ma kilka zalet: plecak jest lekki (1,30kg) i wygląda na ''niezniszczalny'' (narazie mogę tylko powiedzieć, że wygląda:p). Pozatym plecak ok 40l nie będzie przeznaczony na dłuższe ''łazikowanie'' (maks. 3-4 dni - jak dla mnie, choć można się spakować na tydzień, ale wtedy żaden plecak z tego przedziału cenowego nie będzie świetnie leżał - jak wszystko po przytraczasz i wypchasz na full to wyjdzie pewnie jakieś 17-18 kg, a do takiego obciążenia systemy nośne takich plecaków chyba nie są dostosowane)- choć nie wątpie, że mój climber dałby radę (nie wiem za to czy moje plecy by dały:). A propos mój climber w domowym teście (wypchany ok 12 kg - musiałem dociążać hantlami:p sprawował się całkiem znośnie - pas spełniał swoje zadanie, plecy tylko trochę czułem bo miałem źle dogięty stelaż - swoją drogą to miękkie są tylko szelki, poduszka lędźwiowa (czy jak to się zwie), i pas biodrowy, reszta pleców jest średnio miękka - zrobiona z siatki Air Mesh - bez czegoś w stylu gąbki pod (nie wiem jak to opisać ale mogę to zaznaczyć na zdjęciu:). Mi system jednak tak jak już mówiłem odpowiada (na wszytskie możliwe sposoby - w tym na długość).
UWAGA! System SAS jest tylko teoretycznie regulowany (nie ma zmiany pozycji szelek - można tylko odpiąć pas biodrowy i obrócić na drugą stronę tak że plecy skracają się o 7 cm, resztę trzeba dopasowywać przez dłuość szelek)
Pozdr.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber - przez johnywalker - 06-05-2005, 08:39
RE:[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber - przez chłopek )( - 24-03-2007, 13:19
RE:[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber - przez alojzy kropeczka - 20-08-2007, 18:50
RE:[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber - przez braavosi - 05-06-2008, 21:45
RE:[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber - przez kaczki_i_psy - 27-04-2010, 18:34

Skocz do: