To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu
#9
ronin20 >> a z czego je czyścisz?
ja swoje rozkręcam i zostawiam do wyschnięcia - czasami usuwam taki biały nalot

Problem u mnie objawia się następująco:
przy zmianie długość kijka robię pół obrotu rozkręcając go, ustawiam na żądaną długość i później usiłuję go zablokować kręcąc w przeciwną stronę i tak sobie kręcę, kręcę, zakłopotywuję się i kręce dalej i dalej i dalej kręcę i dupa... - kijek się nie blokuje.
Jedyne, co mogę w tej sytuacji zrobić, to złożyć go na maxa, zablokować (jak jest złożony, to blokowanie działa), później delikatnie rozkręcić 1/8 - 1/4 obrotu, tak, aby dało się go wyciągnąć przy lekkim oporze i w takiej sytuacji daje się zablokować....

Przy zakupie kijów (parę lat temu) byłem ostrzegany przez sprzedawcę, że tak się dzieje w turowych Leki, dlatego trzeba je rozkręcać w wyczuciem, ale w ciężkich zimowych warunkach, kiedy ciemno, gwiździ, zimno i trzeba operować w rękawiczkach u mnie raczej trudno z tym wyczuciem ...:)

Ktoś coś może poradzić???

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez walter02 - 25-05-2008, 12:48
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez Walter02 - 25-05-2008, 12:49
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez śpiochu - 28-05-2008, 19:31
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez śpiochu - 28-05-2008, 19:32
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez śpiochu - 28-05-2008, 19:32
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez creedka - 03-04-2010, 10:11
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez filemoon - 19-08-2010, 11:44
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez MaciusKrk - 22-08-2010, 11:31

Skocz do: