To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10
Salomon, Blatio jutro startuje z rana z Gliwic.

Odpowiedz
Ech, a ja jeszcze siedzę w robocie i już raczej nie dotrę. :((((

Wypijcie też moje zdrowie.

Odpowiedz
Dochodzi 2 w nocy. Szanowni! Pelna sala schronu slucha,ciemno,klimacik,poczujcie to!. Jestesmy po prezentacji nepalu brava, niesamowitej 2 letniej podrozy soltysa po azji, a teraz gavagai...jesli nie triglav to co....

Jest moc! Jest pysznie! Jest niesamowicie! Slajdowiska rzadza!
---
Edytowany: 2013-10-19 01:54:53
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
Ja dopiero swoje zdjęcia na prelekcję ogarnąłem... Nie ma to jak zbieg okoliczności remontowo - kuchennych w przeddzień zlotu ;)

Odpowiedz
Przyjemnego zlotu,ja niestety nie dojadę(jutro idziemy na roczek).Ale zaraz wyruszamy na Małą Fatrę(tak na szybko jednodniowo)

Odpowiedz
Życzę wszystkim super zabawy i bieganiny, trzymajcie się!

Odpowiedz
pogoda piekna, ludzie wspaniali, jesli ktos się jeszcze nie zdecydował to niech co predzej rusza na zlot!

Odpowiedz
No Panie, Panowie!
Nie bądźcie tacy! Chcemy więcej, więcej, więcej!!! :)

Wypijcie za Tych co na morzu ... i z małymi dziećmi ;)
Gumi,, proszę, dopilnuj toastu :)
Bawcie się i za nas, powodzenia!
-------------------------------------------
Farfura

Odpowiedz
Pzdr z trasy biegu! Czas goni,napieramy.wyniki wieczorem

Walczy 8 zespolow
---
Edytowany: 2013-10-19 15:18:55
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
A którzy to nasi, w jakich koszulkach? 8)

Odpowiedz
My się odmeldowujemy. Zlot super, zabawa super, alkohol super, jedzenie super, atrakcje super. Fajnie, że tak wielu was przyjechało. Specjalne podziękowania dla pomysłodawców i realizatorów wszelakich niespodzianek i dodatkowych atrakcji. Jakby to powiedział gospodarz Anioł z Alternatyw - ''To jest zgrany kolektyw''

WAŻNE!! - Marta znalazła w plecaku czyjąś czołówkę w materiałowym niebieskim pokrowcu, właściciela proszę o kontakt

Odpowiedz
jest ciekawie ;-)

Odpowiedz
Ino wygral team sasq & siedem. Bdb wypadly teamy damskie

Konkurs wiedzy o ngt wygral pitdoggy i ludz

A konkurs na najlepsza nalewke iksmenka

Wszystkie prezentacje wypalily i wyszly super. Teraz trwa ostatnia horusa. Chwile temu skonczyla sie prezentacja blatio dot historii 30zlotow,alez bylo smiechu.

Kolejny zlot ktory przeszedl sam siebie.
Wszyscy niesamowici!

Dzieki i szerokiej drogi bo za chwile pierwsze starty w polske
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
Cali i zdrowi na nizinach. Brak slow zeby opisac jak bylo. Tytus dzieki za msze. Kolejny zlot ktory bedziemy dlugo wspominac. Dzieki za zaangazowanie w zlot i niespodzianke ktora do teraz mnie trzyma w zaklopotaniu.... Bez Was tego wszystkiego by nie bylo a na next zlot juz mam pomysl na gadzet zlotowy. Mam nadzieje ze ten przypadl wam do gustu. Szerokiej drogi na dzis
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
Dziękuję Wam wszystkim, za rozmowy i obecność. Marcinie umiejętność przyjmowania darów jest też zaletą. Spokojnie, podziękowałeś i to wystarczy, zasłużyłeś na to, jest to nasz dowód wdzięczności, niech Ci służy. :)
-------------------------------------------
tytus

Odpowiedz
A tegoroczny gadzecik dyndadełko wyglada tak...
-------------------------------------------
Z kom


[Obrazek: 8330-282-1.jpg]

Odpowiedz
Następny gadżecik poproszę taki http://tiny.pl/qmxsb
Gumi, tytus powiedział wszystko w temacie Twojego zakłopotania ;-)

Odpowiedz
Radziq, ten gadżet, który znalazłeś jest naprawdę imponujący.

Gratuluję udanego zlotu.
---
Edytowany: 2013-10-20 11:17:25
---
Edytowany: 2013-10-20 11:22:30

Odpowiedz
Robię przegląd kickstartera, żeby pokazać w wątku konkursowym na projekt z firmą, ile energie trzeba włożyć w projektowanie i ile kosztuje jej poźniejsza produkcja...

Odpowiedz
radziq fajna 'gwiazdka' , to ja wiem do kogo można zagadać o takie cuś ;)
( kilka kolejnych projektów jest w ofercie oraz kilka następnych w fazie projektowania)
---
Edytowany: 2013-10-20 11:46:25


[Obrazek: 8330-286-1.jpg]

Odpowiedz


Skocz do: