To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Akcesoria] Noże i scyzoryki
no nie mam, bo mnie nie stać narazie. ale ja go jeszcze kupię, ja go kupię:)))

Odpowiedz
Rozumim wim
-------------------------------------------
ŁOŚ

Odpowiedz
Po prostu się jękam ;)

Odpowiedz
a co to jest jękanie?:))
ale Ty tylko czy Twój brat bliźniak też?
opisz dokładnie to zjawisko:)))

Odpowiedz
Muszę sie pochwalić. Mam ostzałkę. Dopiero teraz widzę jakie miałem tępe noż. Do szczęścia brakuje mi już tylko multitoola. Ale z tym musze poczekać, aż żona trochę ochłonie. Pozdrawiam wszystkich nożomaniaków.

Odpowiedz
podobno mężczyzna jest tak ostry jak ostry jest jego nóż :p

Odpowiedz
hm... móje noże golą... ;P

Odpowiedz
Na temat mężczyzn i ich noży jest wiele dowcipów, ale przez grzeczność nie będę cytował.

Odpowiedz
Gaweł! Czy masz TriAngle!!!???

Odpowiedz
Nie. Moja ostrzałka przypomina ostzałkę Lansky Crock Stick Sharpeners ale jest znacznie większa i kosztowała 54 zł.


Odpowiedz
na temat ostrzałek tez mozna wiele powiedzieć;P swoją droga moje noże są dość małe ale za to ostre;P

Odpowiedz
JAZZ i kupiłeś Camillusa?

Odpowiedz
Beckera Neckera? Oczywiście!!! Uważam że z tych noży typu ''neck'' które oglądałem po sklepach ten jest najlepszy(design,stal,szlif,waga,otwieracz) aby mieć pewniejszy uchwyt zrobiłem nakładkę ze skóry można też owinąć linką ja wolę to pierwsze,mam też Bushmana Mini no i....Kopromeda 9M -mój pierwszy nabytek ale wcale nie najgorszy,w najbliżyszym czasie przymierzam się do Frostsa....i na tym koniec !!!!!.....bo pójdę z torbami :D

Odpowiedz
Ej ludzie crock stick lanskyego dobrze ostrzy??
-------------------------------------------
ŁOŚ

Odpowiedz
A jak ci się ten becker sprawuje bo też się przymierzam do niego
-------------------------------------------
Groźna banda misia panda grasuje.

Odpowiedz
elemerek. ja kupię przed Tobą:p

Odpowiedz
ależ. pierwsza zewnętrzna warstwa to skóra-więc na pewno należy pastować.

Odpowiedz
Nie kupisz, a tak wogóle to Elemelek no szacunku troche tak się sławny wróbel nazywa
-------------------------------------------
Groźna banda misia panda grasuje.

Odpowiedz
>>Elemelek
Bardzo dobrze trzyma ostrość (stal-węglówka),lekki,pokryty specjalną powłoką antykorozyjną,oczywiście trzeba zdawać sobię sprawę ze nie jest to CS SRK,ostrze ma ok 8,5cm,do ciężkich prac polecam siekierkę!

Odpowiedz
Rozumim wim :-)
-------------------------------------------
Groźna banda misia panda grasuje.

Odpowiedz


Skocz do: