To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Czy tylko u mnie są takie krzaki? Przykład na screenie. Na górze warning z php.


[Obrazek: 6220-1812-1.jpg]

Odpowiedz
nie tylko ;)

Odpowiedz
Wiemy wiemy....bart popsul
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
... i raczej nie naprawi :)

Odpowiedz
Zawalu bym dostal. Myślałem, że dziecku tableta popsułem.
-------------------------------------------
Grzesiek

Odpowiedz
..ja myślę że trzeba przywyknąć. Te polski czcionki sa jakieś takie przereklamowane....

Odpowiedz
Odnoszę teraz wrażenie, że jest zdecydowanie więcej pytań na forum niż było wcześniej. ;)

Odpowiedz
Psuja! Też się dałam nabrać że to u mnie :D

Odpowiedz

-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
Test dziekuje
---
Edytowany: 2016-09-14 20:29:23
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
Test: forum nie przyjmuje polskich znakow
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
test z polskimi znakami: ąłź

Odpowiedz
ąęść test

Odpowiedz
forÓm rÓszyło z polskimi znakami.

Treewood dziękuję

Odpowiedz
Forum! Szanowni!

Błędy mogą się zdarzać z uwagi na zmiany wprowadzane w nazwa.pl

Jeśli coś nie będzie działać to zgłaszajcie to nam mailowo. Wczoraj nie działały polskie czcionki. Dziś już ok ale jutro różne kwiatki mogą się nam pokazać i inne rzeczy wysypać.

Prosze o cierpliwość i wyrozumiałość a ze swej strony raz jeszcze składam Treewoodowi podziękowania i że jest tak wyrozumiały dla moich maili i sms.

Jaguś niedługo dostaniesz pełen dostęp....jeszcze chwila

Odpowiedz
Pytanko mam, bo coś mi się psuje zajęcza strona:
http://ngt.pl/users/zajac/?
Chciałam dodać nowe zdjęcia testowanych butów JW MTN Attack, ale udało się dodać tylko 3, potem pojawiła się informacja ''wypełnij poprawnie wszystkie pola'', a przy okazji zniknął nagłówek i odsyłacz do wątku na NGT (czyli pola: Nazwa, Opis krótki, Opis pełny) ale jak je wypełniam ponownie, to nie da się tego zapisać. Pomocy!

Odpowiedz
zając sypią nam sie te strony. Po rytmarze doszła jeszcze Twoja Zgłosilem temat treewoodowi. Czekamy

Odpowiedz
Ok, czekamy :)

Odpowiedz
W związku z wymuszoną zmianą silnika/strony - linki do tego co pisałem o czołówkach poszły do nieba 404 - mam trochę czasu i mogę je poprawić, potrzebuje tylko uprawnień / wsparcia :).
-------------------------------------------
Dominik

Odpowiedz
Dziwna sprawa, piszę posta a tekst mimo edytowania się nie pojawia.
Napisałem drugi, żeby sprawdzić i test ok, ale jak edytowałem i dopisałem tekst z pierwszego posta, pusto.
?!?

Odpowiedz


Skocz do: