To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu
Witam, jestem tu nowy, chciałem się tylko przywitać.

Odpowiedz
A to pardon mła.... rzeczywiście nie zrozumiałem. Myślałem, że się nabijacie z kobiety.
Bardzo prosze, niech ktoś skasuje tego minusa co dałem, bo ja już nie mogę.
-------------------------------------------
Grzesiek

Odpowiedz
Przymierzam się do zrobienia klimatycznego t-shirta w duchu szerokopojętego outdooru- jakieś propozycje wzoru?
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto...okKrajLink

Odpowiedz
Pociąg do Zakopanego - czyli nekrofilia ;-)

Z Ustki mam dwa razy dziennie autobus bezpośredni do Zakopca, tylko jedzie 14 godzin..
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
dla PKP IC będzie to żyła złota tylko 8godzin, dopóki nie zakończą remontów dróg, stawiania mostów itp itd każdy wie ze droga do Zakopca samochodem/busem bywa masakrą, zobaczymy jak z cena i tu może być ból ''dudy''.
---
Edytowany: 2017-03-23 12:41:22
---
Edytowany: 2017-03-23 12:42:28

Odpowiedz
Pit, to stwierdzenie jest genialne w swej prostocie. Uśmiałem się 😂.

Odpowiedz
Podjechanie pendolino na dworzec zakopiański, to jak podjechanie lamborghini pod starą, drewnianą rozpadającą się chałpę, z błotem po kostki na podwórku :). Dla podróżnych przyjeżdżających lub wracających koleją do/z Zakopanego to niezła wizytówka miasta :(.

Odpowiedz
tjfs marudzisz, jak teraz przyjeżdżam TLK to na dworcu mam taki sam widok, ale jadę prawie dwa razy dłużej :-)

Odpowiedz
profilaktycznie, jakbym zapomniał :-)


[Obrazek: 5125-10516-1.jpg]

Odpowiedz
Podpis to powinien być:
Obywatelu !! Nie pieprz bez sensu!
-------------------------------------------
Grzesiek

Odpowiedz
Z giełdy...

''Pozdrawiam miłego Pana, który zagadał mnie wczoraj w Izerach jak suszyłem spodnie. Widać strasznie Ci się spodobały, bo zniknąłeś z nimi i z moimi kijami, jak tylko poszedłem się odlać. Mam nadzieję, że każda Twoja droga powrotna w górach będzie taka jak moja wczoraj.

Jakby ktoś na allegro wystawił na raz nowy model Salewa Terminal i Fizan Trek (złote) to wiecie co robić...''

Teraz się zorientowałem, że to chyba naszego forumowego Wiktorga spotkała taka mało sympatyczna przygoda...
---
Edytowany: 2017-03-31 23:46:10

Odpowiedz
zaniemowiliem pit. Co za s***y......


a wlazlem tu tylko po to by Bartowi. Mojemu kochanemu adminowi, koledze i dobremu człowiekowi zyzczyc 100 lat w zdrowiu i niezmiennej pasji

Odpowiedz
Żyj 100 lat Barto, wierszyk wysłałem:-)
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
Bart, trochę po niewczasie ale szczerze. Nowych, tylko wspaniałych doznań na szlakach!

A dla reszty bractwa gorące pozdrowienia z niezbyt gorącego Toronto.


[Obrazek: 5125-10521-1.jpg]

Odpowiedz
Nasze patenty ;)

https://www.youtube.com/watch?v=baEMz6Tl...e=youtu.be
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
http://store.tripleaughtdesign.com/FAST-Pack-EDC

Akurat dla rodzinyznajomych z USA, co niedługo na ''wycieczkę'' do Syrii się udadzą.
Ewentualnie jakiegoś ''tru'' preperrsa.
;)
---
Edytowany: 2017-04-10 14:57:20

Odpowiedz
Czy ktoś z Wrocławia bywa w okolicach ulicy Karmelkowej w dni robocze między 9:00 a 16:00? Drobiazg z pewnego sklepu jest mi potrzebny.

Ta sama prośba do osób z Sosnowca ;)

Za pomoc odwdzięczę się na zlocie jakimś ciastkiem ;)

Odpowiedz
Devilll, sto lat! :D

Odpowiedz
Jaga, czy w Sosnowcu jest ulica Karmelkowa ? :D

Odpowiedz


Skocz do: