To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


9 Zlot NGT /24-25.03.2007 r. Hala Krupowa/namioty,schronisko
niestety CBA nie odpala od razu, przedzielają adres po pewnym czasie, z tego co pamiętam także trza bedzie chwile poczekać.Nie wiem czy nie do rana.
Wysłałem swoje fotki, ptysie :P

Iksmenka - Masz jedną fajną :P

Odpowiedz
hehe dotarłem do domu :D wreszcie :D ale już jestem totalnie pełny :D zlocik był ***isty
dzięki wszystkim oraz wsiem i wobec :D

A tak na marginesie to pozostaje pozazdrościć Munkasowi który pewnie teraz gdzieś coś pije we Wrocławiu :D

Aha Spin ma racje, osoby o słabej psychice mogą przeżyć traume po oglądnięcie wszystkich zdjęć ze zlotu :D

Odpowiedz
Ja też już jestem, razem z Sabiną i Magą byliśmy jeszcze na Babiej a potem sprint do Zawoi na busa. Byliśmy na tyle wcześnie (albo 20 minut za póżno), że zdążyliśmy nawet mały piknik pod reklamą hotelu na poboczu drogi urządzić.

Odpowiedz
nocny już mi Ciebie brakuje, poważnie ;)

kolouker a ciężkie warunki były, mocno wiało ? bo widoczki musieliście mieć nieziemskie...

eh, sasq nie ma co tu dużo mówić, to był zaszczyt dla mnie ;)
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

Odpowiedz
a ja wciaz siedze i pije z tego kubka zlotowego herbate..., ech...

-------------------------------------------
ja jestem akacja - z kompa siostry

Odpowiedz
Okej... może nie dzisiaj, ale jutro się postaram podziarać coś z tymi fotkami swoimi, uprzedzam, że jestem w tej materii ciemniejszy niż ''mundurek'' Raffiego :D
-------------------------------------------
Calmness is the key to all kinds of success

Odpowiedz
Widoki mocno średnie, duża perspektywa powietrzna, ledwo było Pilsko widać, Tatr w ogóle. Wiało tylko na szczycie i jak schodziliśmy (zbiegaliśmy) na Bronę. Szlak przetarty, tak że rakiety służyły mi za dociążenie plecaka.

Odpowiedz
Dzięki dla wszystkich!! Do następnego razu!

Odpowiedz
No. Stronka już działa.
http://www.hala-krupowa.cba.pl/
Katalog Wawrzyn
Na razie część fotek, bo jeszcze się ściągają.
Za godzinkę będzie reszta.
Niestety reklamy na górze, ale to uroda darmowych serwerów.

-------------------------------------------
Lunac

Odpowiedz
Lunac, o co chodzi z tym co napisałeś wcześniej z tym www.anika.avx.pl ? Jak wklepuję tę stronke, to mi suknie ślubne wyskakują... a może ja mam z tym co innego zrobić?
-------------------------------------------
Calmness is the key to all kinds of success

Odpowiedz
mi tez suknie slubne...cos nie wchodzi ta strona dobrze... tak jak z mitika kiedys :)
-------------------------------------------
ja jestem akacja - z kompa siostry

Odpowiedz
no ja tez mam suknie ślubne ... dzieki ... ale póki co to nie są mi potrzebne :P

Warzyn ... zaczynam się bać :P
-------------------------------------------
centrum dowodzenia wszechswiatem

Odpowiedz
To jest tylko adres serwera z którym należy się połączyć używając programu do połączeń FTP. W moim poście masz instrukcję. Musisz ściągnąć sobie program, na przykład Total commander.
Kliknij w link:
http://totalcmd.pl/download/app/new/Tota...ander_6.56
tam jest przycisk download.
Po ściągnięciu na komputer uruchom plik który ściągnąłeś.

na stronie:
http://www.eikon.net.pl/instrukcja_przes...p,33,.html
masz opis jak skonfigurować program by się połączyć
-------------------------------------------
Lunac

Odpowiedz
a jaką nazwę sesji mam wpisać? ''eikon'' jak podają?

-------------------------------------------
Calmness is the key to all kinds of success

Odpowiedz
@ dla wrzucających
sesja: dupa Nocnego
nazwa hosta: www.anika.avx.pl
użytkownik: anika_ngt
hasło: ngt

@ dla oglądających
Zdjęcia Warzyna dostępne na http://www.hala-krupowa.cba.pl/
w katalogu warzyn

Odpowiedz
Kurcze... A ja już wpisałem nazwę sesji ''Blatio'' i też się coś ściąga przy pozostałych parametrach jak podałeś (nazwa, hasło). Znajdziesz to sobie? Trochę tego będzie, jakieś 85 MB po obcięciu...

Iksmenka, zlitowałem się nad Tobą i wszystkich nie walnąłem :P
-------------------------------------------
Calmness is the key to all kinds of success

Odpowiedz
ja wiem ze to sie wszystkim myli ale to jest WARZYN... nie WAwRZYN- jak to ziolko :P...
niemniej jednak jak dla mnie jest to blad jak najbardziej wybaczalny ;) - ja sie nie gniewam... ;)
-------------------------------------------
ja jestem akacja - z kompa siostry

Odpowiedz
Blatio. Rewelacja. Wszystko się wgrywa. Ale Twoje fotki będą dopiero rano, dziś muszą wystarczyć zdjęcia Wawrzyna.

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odpowiedz
Blatio... dzieki :P:D:D:D:D:D... taka dobra wiadomość na koniec dnia :P ufff...

Akacja i Warzyn (nie ziółko) ... Bardzo proszę o wybaczenie ... to literówka spowodowana zmęczeniem i ogólną kiepską kondycją psycho - fizyczna :P ... Załuje za grzech i obiecuje poprawę :P
-------------------------------------------
centrum dowodzenia wszechswiatem

Odpowiedz
Sorki Warzyn. Literówka. Piję Twoje zdrowie.

Odpowiedz


Skocz do: