To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


9 Zlot NGT /24-25.03.2007 r. Hala Krupowa/namioty,schronisko
#1
no to macie pościk jak obiecałem

Odpowiedz
#2
Owszem Raffi znam Gienia.
W końcu przełaziło się trochę w ty życiu ...:-)
-------------------------------------------
Jarek

Odpowiedz
#3
~sasq: No nie... Nie dość że nowy tu jestem to jeszcze mi zarzucają jakieś perwersje... Jeśli jedziecie z Bielska to macie super bo duuużo bliżej. Jak znam świat to pojadę sam bo na końcu świata mieszkam. Szczerz mówiąc nawet nie wiem którędy jechać. Dajcie skończyć robotę i się zorientuję i napiszę wam trasę. Może komuś podpasuje i w przypływie dobrego humoru go wezmę.
-------------------------------------------
MAŁY

Odpowiedz
#4
No no na końcu świata to ja nie mieszkam a co dopiero Ty Mały-manie
może potargujemy się o kilometry. Pozdrawiam wszystkich z końca świata. No i oczywiście tych z początku.
-------------------------------------------
jaco

Odpowiedz
#5
pajacyk>>
Dawaj z nami - pokaże Ci fajną chatkę myśliwską w tamtych okolicach. I poszukamy gawry misia. Pewno poszedł już spać. Po drodze (na grzbiecie) jest oryginalny pomnik ofiar katastrofy lotniczej (jak nie pomyliłem miejsc, to nawet są dwa). Na szczycie, obok Krupowej jest kaplica z tabliczkami pamięci ludzi gór i nie tylko. Napisz kiedy przyjedziesz to przygotujemy plan operacyjny.

Odpowiedz
#6
umnie jedyna możliwość że nie pojadę to taka że mi dziecko zachoruje. Kurcze od wrzesnia nigdzie nie byłem bo nie chciałem zostawaić żony z małym dzieckiem samej, ale w marcu będzie juz ok, no i coraz ciężej mi wytrzymać w domu podczas gdy inni sie orzbijaja po jakichs zlotach :-).

Odpowiedz
#7
Halo halo ... witam!!!!!

Zbrojne ramie Śląsk (Górny) się odzywa :D ... i póki co wyraża chęć wyjazdu...

Dwawno nic nie pisalam... choroba/praca/sesja (do tego juz ostatnia ;( )/choroba ... i tak ot mi życie płynie... nuuuuda, trzeba się wreszcie gdzieś ruszyć... choć plany widze dalekookresowe... koniec marca... no ale niech będzie ;), co prawda... myślałam ze jednak troche blizej bede miała :P, no ala juz nie narzekam ;P

Pozdrowienia z centrum dowodzenia wszechświatem ;) :P czyli z Katowic :P
-------------------------------------------
iks

Odpowiedz
#8
pajacyk spokojnie. Doskonale Cie rozumiem. ja z tej przyczyny nie pojechalem na zlocik wlasnie. Z ta małą różnicą, że moje potomostwo dopiero się gramoli na ten świat. pajacyk będziem w kontakcie. Do marca szmat czasu. Zdrówka!

Odpowiedz
#9
Tak dla porządku Raffi, są dwa pomniki ofiar z tym, że jeden to obelisk na szczycie Policy a drugi to krzyż w faktycznym miejscu katastrofy: przy zielonym szlaku z Zawoi na m.in Halę Krupową
Aha, i chyba coś jest na Babiej jak dobrze pamiętam.
-------------------------------------------
Jarek

Odpowiedz
#10
ostatnio z Izą tam przechodziliśmy jest krzyż ze śmigłem i kawałkami blach poszycia ale to z innego wypadku bo to z 1994 (jesli dobrze zapamiętałem)
-------------------------------------------
lelum po lelum

Odpowiedz
#11
tak, tak - skleroza ustępuje .. :-) . Ten drugi to jakiś współczesny (sportowy samolocik - pilotem była kobieta z Gdańska, bodaj), a ten pierwszy to chyba Jak, kilkadziesiąt ofiar i lata 50/60.

Odpowiedz
#12
czyli kto bedzie przewodnikiem wycieczki :)??
raffi w tej twojej statystyce ujmij mnie jako śpiącego pod płachta biwakową

Odpowiedz
#13
Jakiej mojej statystyce :-)? To lista forumowa i przypomnę żeby każdy następny dopisywał się do niej sam. Porządek musi być ! :-)
Program przygotujemy z JarSym - proszę o zgłaszanie wszelkich pomysłów. A drugi program ze Spin-em i sasq-iem. Zainteresowani wiedzą o jakie programy chodzi.
Aha, i nie bać się proszę ani wstydzić, tylko ujawniać i zapisywać. Tu nie ma żadnych zagadek co, gdzie i kto może, jak na niektórych grupach bywa. Jadą wszyscy chętni ! Więc :
ZAPISY TRWAJĄ, MIEJSCA SĄ, CZEKAMY NA TWÓJ AKCES !

Odpowiedz
#14
cytując naszgo NGT-owego alchemika:
''Hej, Ty co czytasz a nic tu nie piszesz - jedź z nami ! To Twój zlot, Anonimowa/-y Testingerko/-erze ! Do Ciebie piszę ! Tak, do Ciebie !!!''

A tak w ogóle to ja ze Spinem... program?? ale jaki?
-------------------------------------------
lelum po lelum

Odpowiedz
#15
''program będzie bardziej nalewkowy jeżeli raffi ma w tym maczać palce ''

To jaki on ma sposób degustacji? Paluchy do garczka i oblizuje? Ło cholera toż to łobalenie pół lytra tym sposobem zajmuje ze 3 dni...
:)

Ja tam wolę maczać gębę...
-------------------------------------------
MAŁY

Odpowiedz
#16
Maly men
ty rafiego tutaj nie krytykuj bo on samodzielnie wytwarza takie speciały... aż ślinka cieknie....

No a tak abstrach ujac od pisia to raffi bys poprowadzał po okolicach bo od babiej po spisz to ja mam w wiekszości biąlą plamę na mapie
-------------------------------------------
lelum po lelum

Odpowiedz
#17
Hej Raffi ja też wytwarzam... Jaka twoja specjalność? Może podeślesz parę przepisów na mejla? ----> d.szejok@op.pl
Chciałem w tym roku zrobić jarzębiak, ale zbiera się go po przymrozkach. Tylko zanim przymrozki przyszły to jarzębinę wróble wpier...oliły :(
Ostatnio mi wyszła nawet śliwówka i porzeczkówka. No palce lizać...
Brakuje mi już pomysłów na nowe, bo ileż można pić miodówkę i przypalankę :)
Ale juz kończę, bo zaraz admin mi powie że na tematy trunków to mam założyć nowy wątek... (Chyba że już jest)
-------------------------------------------
MAŁY

Odpowiedz
#18
sasq szczególnie nie abstrach tylko c*ujac...

a tak swoją drogą to chyba raffiemu chodziło o Vicka, bo Vick ma pewien pomysł, ale o tym cichosza...
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

Odpowiedz
#19
Maly - adminowi to się pewnie jeszcze bardziej spodoba...a jeśli nie to na Zlocie się przekona ;D
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

Odpowiedz
#20
...na ulicach Cichosza... :P
-------------------------------------------
GRAPPA.PL Wyjątkowy Sklep Górski w KRAKOWIE

Odpowiedz


Skocz do: