To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Witam,

czy gdzieś w Katowicach można przymierzyć Osprey'e?

Z góry dziękuję,
Dusza
---
Edytowany: 2014-07-15 12:42:42

Odpowiedz
Wczoraj widziałem w Gliwicach http://europacentralna.eu/alpen-park.Z Katowic to chwilka autostradą :)

Odpowiedz
Dziękuję za info, niestety jestem niezmotoryzowany. Może widział ktoś z Katowic lub Bytomia gdzie można je przymierzyć?
-------------------------------------------
Dusza

Odpowiedz
Był ktoś ostatnio na grani Tatr Zachodnich (Brestowa, Banówka, Rohacze, Grześ)? Jak wygląda szlak na grani po dwóch tygodniach padania prawie dzień w dzień? I jak wygląda podejście niebieskim szlakiem na Brestową od schroniska na Zwierówce? Na stronie hzs podają, że warunki turystyczne są ograniczone - chociaż nie wiem, czy to nie wynika przypadkiem z zalegających wiatrołomów i zniszczonych kładek.

Odpowiedz
@dusza, najbliżej chyba w Mikołowskim Auchanie (Alpenpark), byłem miesiąc temu i całkiem spory wybór był.

Odpowiedz
Dziękuję.
Myślę, że dziś tam uda mi się doturlać.
Czy komuś coś sprawdzić w Alpenparku?
-------------------------------------------
Dusza

Odpowiedz
pan mruk
Byliśmy dwa tygodnie temu na tym właśnie odcinku. Śniegu nigdzie na szlaku nie ma, wszędzie dość mokro, często strumyczki na szlakach. Niebieski spokojnie można przejść, żadnych wiatrołomów czy zniszczonych mostków. Ale to było dwa tygodnie temu przed tymi deszczami.

Odpowiedz
Dziękuje. Błocka na podejściu raczej się nie obawiam, raczej śliskich kamieni wokół Banówki i Rohaczy. Zobaczymy, i jak będzie trzeba zmienimy trasę.

Odpowiedz
mam buty skórzane,Hanwag Grunten oraz BW 2005,skóra wewnątrz i na zewnątrz,chodzi mi czy raz w roku wystarczy jak porządnie natłuszczę skórę wewnątrz butów,na przykład coccine -tłuszcz do skór? tylko takie coś mam dostępne u siebie w sklepie,dzięki za info,nie będę już Arniemu tyłka zawracał..:)

Odpowiedz
Czy ktoś się z Was orientuje gdzie mógłbym dorwać duże rozmiary butów - chodzi o rozmiary 47-48 ( wkładka minimum 31cm) poszukuje dla znajomego i dość termin tez nagli.
-------------------------------------------
sprzedawca HiMountain Rzeszów

Doradca ds. sklepu internetowego Mammut Polska, absolwent Turystyki i Rekreacji
Odpowiedz
http://hunt-fish.eu/
zadzwoń i pytaj

Odpowiedz
Górskich aby?
Na szybko to decathlon (nie wszystkie modele). Ale 31 to nie jest dramatyczny rozmiar, sam potrzebuję 32cm w sportowo-górskich a to już często nadrozmiar.
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
Meindl ma całkiem spory wybór butów w nadrozmiarach

Odpowiedz
@Styguś, też i hanzel. ale to zapewne na zamówienie, do produkcji.

Odpowiedz
dzięki wielkie dziś będę dzwonił i pytał co jest dostępne
Z Hanzela coś polecacie szczególnie - but ma być całoroczny z dosyć sztywna podeszwą- raki koszykowe na pewno, użytkowanie Tatry i wyżej
-------------------------------------------
sprzedawca HiMountain Rzeszów

Doradca ds. sklepu internetowego Mammut Polska, absolwent Turystyki i Rekreacji
Odpowiedz
specem od Hanzela to tu Blatio jest ;-)

Odpowiedz
Szkoda, że firma Hanzel nie szarpnie się na kilka par testowych dla NGT ;)
-------------------------------------------
PRS z PKP

Odpowiedz
Jest wątek o butach Hanzela. Blatio napisał w nim już wszystko co wie o jakieś milion dwieście osiemdziesiąt pięć tysięcy trzysta jedenaście razy. Blatio życzy miłej lektury :]

Odpowiedz
czy w moku i w dolinie 5 stawów jak się bierze glebe to koce dostaje się za darmo czy trzeba dopłacić? nie chcę brać karimaty ze sobą

Odpowiedz
Ja kiedyś spałem na glebie w 5 Stawach. ''W cenie'' dostajesz możliwość wywalczenia sobie kawałka podłogi / stołu / ławy / schodka - o ile zdążysz wyłożyć się tam przed innymi... :P
Czym się nakryjesz i co pod tyłek podłożysz należy już tylko do Ciebie.
Podejrzewam, że w MOku będzie podobnie.

Odpowiedz


Skocz do: