To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Cześć.
Szukam dla żony sklepu z kostiumami kąpielowymi z wbudowanym stanikiem. W sklepach internetowych są ale w stacjonarnych nie ma możliwości przymiarki gdyż takich nie mają na stanie. Zna może ktoś taki sklep w okolicach Rybnik, Gliwice ewentualnie Katowice?

Odpowiedz
Przez pryzmat dyskusji nad zamówieniami grupowymi w Cumulusie i Yeti chciałbym spytać, czy jest jakiś daleki plan zrobienia podobnej akcji z Robertsem? Czy też koniec końców pan Roman nie przedstawił żadnej propozycji w temacie grupowej zniżki? Wiem że pytanie może wydać się z dupy, gdy jedne zamówienia dopiero się zakończyły, a inne jeszcze trwają. Ale pytam właśnie dlatego, że gdyby był jakiś wstępny plan na Robertsa, to mam na oku jeden jego ciuch i nie musiałbym zamawiać Yeti. :) Tak więc - jest jakaś szansa, czy na pewno nie?

Odpowiedz
Leppy, to ludzie kreują zainteresowanie i podejmują decyzje. Roberts złożył propozycję, ale były chętne 2 osoby, a jedna zrezygnowała...

Odpowiedz
A jak brzmiała propozycja, możesz zdradzić?

Odpowiedz
Panowie może niepotrzebnie spytałem, zakończcie najpierw spokojnie zamówienie z Yeti, bo Wam jeszcze ktoś zrezygnuje na korzyść Robertsa. ;) Cofam pytanie, może będzie zasadne do niego wrócić - później.

Odpowiedz
Czy wie ktoś może gdzie dostać części zamienne do kijów masters? Ewentualnie kto jest oficjalnym dystrybutorem mastersów w Polsce?
Siadł mi mechanizm blokujący, czerwony element rozporowy ma zjechany gwint i chciałbym go wymienić, zamiast kupować nowe kije.

Odpowiedz
Kiedyś w kijkach HiM widziałem, iż ten mechanizm jest identyczny. Jeśli nie znajdziesz to popytaj w HiMie.

PS. A ja z przypływu nerwów wyrzuciłem w górach jeden połamany kijek Mastersa zamiast zostawić na części. Mogę ci podpowiedzieć gdzie leży;)

Odpowiedz
Dzięki Arnie,na szczęście nie będę musiał go szukać ;)

Szczęśliwym trafem Vick przeczytał mojego posta i był tak uprzejmy, że zadzwonił i niedługo wyśle mi brakującą część, bo sam ma zużytego mastersa. Tutaj mamy przykład, jak przydają się dobrzy ludzie i to forum ;)

Odpowiedz
@Arni
informacje, które dostałem od firmy Roberts są w wątku zakupowym Cumulusa, strona 4 i 5, niczego nie muszę zdradzać, bo wszystko jest jawne ;-) no prawie wszystko ;-)

znajdziecie też tam namiar na osoby wstępnie zainteresowane Robertsem

ja już nie dam rady ogarniać kolejnej akcji, sorki

Odpowiedz
mój kijek Mastersa leży pod Wielkim Szyszakiem ;-)

Odpowiedz
oj, nieładnie tak śmiecić w górach i jeszcze się tym chwalić na forum

Odpowiedz
Dzień dobry!
1) Czy komuś obiła się o uszy nazwa dzianiny polarowej Nanoqpile 2 CT? Coś w tym stylu? W internecie praktycznie brak informacji na jej temat, a stosuje ją tylko Milo, np. w polarze Milo Wado. Na ich stronie można przeczytać:
''Średniej grubości dzianina polarowa o bardzo dobrych właściwościach termicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie a unikalna struktura poliestrowych mikrowłókien umożliwia jeszcze lepszą oddychalność.''

Na wspomnianej bluzie jednak jest z boku 'etykietka' Polartec... Co to w końcu jest?

Jak się ten materiał ma w porównaniu do Polartec Thermal Pro?


2) Polartec Thermal Pro ma różne faktury materiału jakby, nie? Są one tak samo ciepłe? Pomijam wersję High Loft.

Dzięki za pomoc! :)
---
Edytowany: 2013-10-25 20:26:38

Odpowiedz
@ixjakub
1. sprawdź na stronie producenta dzianiny, czyli Polartec.com ja nie znalazłem
moje google również nie pokazały, żeby ktokolwiek poza Milo z tego materiału korzystał, za to sobie zobaczyłem gdzie się Milo sprzedaje ;-)
zawsze możesz zapytać producenta ;-)
-------------------------------------------
wspierajmy polskich producentów, bo warto

Odpowiedz
Witam. Ostatnio znalazłem buty Viking Summit GTX za 299 zł. http://allegro.pl/listing/listing.php?st...ing+summit. Cena wydaje się atrakcyjna, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat. Czy warto je kupić? Ewentualnie jaka była by alternatywa za taką kwotę?

Odpowiedz
tu masz taniej: http://www.skiteam.pl/buty-zimowe/Viking...t-GTX-103/
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
Jest może ktoś na forum ''bawiący'' się w canyoning? Szukam kombinezonu z pianki, jakby ktoś miał jakieś propozycję modeli to będę wdzięczny. 8)

Odpowiedz
Te do canyoningu sa podobne do tych do surfingu?
-------------------------------------------
Sprzedawca w sklepie outdoorowym. Anglia.

Odpowiedz
Raczej nie, bardziej przypominają te nurkowe.
To takie przykładowe:


[Obrazek: 3394-12363-1.jpg]


[Obrazek: 3394-12363-2.jpg]

Odpowiedz
Nie znalazłem tematu o pompkach (oby nie było), a szukam czegoś do warunków domowych.
http://allegro.pl/pompka-tlokowa-intex-3...49402.html

To co jest na allegro to się czymś znacząco różni czy wsio ryba ?

Odpowiedz
No proszę, moja stara dobra pompka :-)
Nie mam za wielu doświadczeń z ''wsio ryba'', może poza pompkami samochodowymi z marketów, używanymi do pompowania rowerów - wszystkie padały średnio po roku użytkowania.
Pompkę Intexa Double Quick I (w aukcji jest II, ale wygląda identycznie) mam od około 13 lat i wciąż działa (podobnie jak ciężkie, czeskie materace gumowane!). Waży 290g, jest bardzo nieporęczna do pakowania, plastik w dotyku taki ''chiński'', ale wielokrotnie była przygnieciona w bagażniku czymś ciężkim i nic nie pękło. Można pompować trzymając ją w poziomie na wysokości barków i ćwiczyć motyla :-)

PS. To były czasy, sprzęt na 3-dniowy wyjazd wynosiło się na 5 razy do samochodu, nawet rozkładaną suszarkę do ubrań potrafiłam ciągnąć ze sobą bo przecież ręczniki trzeba gdzieś porozwieszać w czasie deszczu.

Odpowiedz


Skocz do: