To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Czy ktoś wie może, gdzie w Warszawie mogę przymierzyć/kupić Source Streamy? W Sherpie i w Sklepie podróżnika zostały pojedyncze, dziwne rozmiary (ja potrzebowałbym mniej więcej 43).

Odpowiedz
Pomocy!
Szukam taniego noclegu we Warszawie z niedzieli na poniedziałek (7/8), najlepiej jak najbliżej okęcia...

pozdro
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
kiedyś spałem w jakimś akademiku, przy drodze na Okęcie. ale to było lato - studentów nie było.
ale... skorzystaj z mapy forumowej :) https://ngt.pl/thread-8214.html
choć na razie z Wawy tylko Sołtys się zapisał.

Odpowiedz
no katny za buffa engietowego to masz las rąk:)

żartowałem:)

p.s.
ale o reedycji myslimy-to już na serio, odezwe się
---
Edytowany: 2013-04-05 12:00:38

Odpowiedz

uważacie że to warte zakupu?

http://allegro.pl/show_item.php?item=3141640620

dzięki

Odpowiedz
I zarejestrowales sie zeby zapytac o jakies złachane portki z allegro?

Odpowiedz

a czy jest to zabronione? postąpiłem wg zasad, a chcąc zaczerpnąć wiedzy pytam co jest jak najbardziej logicznym rozwiązaniem.

Odpowiedz
Witam.
Zakupiłem okazyjnie kurteczkę Mammuta na gore schell.
Choć kurtka wygląda zacnie, ''haftki'' w porządku, na zamkach, napach, obszyciach wewnątrz, wszędzie logo i nazwa firmy. Wszystko wykonane starannie i pieczołowicie.
Znacie może jakieś ''domowe' sposoby na sprawdzenie, czy gore to gore ?
Na co zwrócić uwagę kupując ''bez paragonu i metek''.
Na pewno wielu z Nas ma jakieś doświadczenia.
Oczywiście nie mam tutaj na myśli bajek z krainy aukcji typu: gore, windstoper, softschell 3L i to wszystko w jednej kurtce za 159 PLN
-------------------------------------------
G

Odpowiedz
Najlepszy ''domowy sposób'', to zamieszczenie tutaj odnośnika do dobrych zdjęć tej kurtki na ''gore schell''.
Później trzeba zrobić herbatę, usiąść i cierpliwie czekać na odpowiedź.
Albo...
Iść do sklepu i sobie obejrzeć adekwatny model i dokonać analizy porównawczej na własną rękę, czy też raczej oko.
---
Edytowany: 2013-04-05 20:39:29

Odpowiedz
Cześć, nie wiem czy jest tu ktoś taki, co się na tym zna, ale i tak zapytam. W tym roku mam maturę no i stoję przed wyborem kierunku studiów. Czy poradzilibyście mi, który kierunek wybrać - technologia drewna, leśnictwo, czy technika rolnicza i leśna. Wszystko na SGGW. Po którym najłatwiej o pracę, gdzie lepsze perspektywy, wszystko co przyjdzie wam na myśl. Wiem, że nie od tego jest forum, ale może znajdzie się na nim osoba, która ma wiedzę na ten temat i zdoła odpowiedzieć na moje pytanie.

Odpowiedz
~piotrsmulski wszystko zależy od tego co chcesz w życiu robić. Podrzuć zawód który chcesz wykonywać

Odpowiedz
~topek34 Chciałbym zajmować się czymś związanym z lasem, drewnem, urządzeniami leśnymi. Praca poza miastem i tu nie jestem do końca zdecydowany. Wolałbym, aby była to praca nie polegająca na wciskaniu klientowi jakiegoś towaru. Myślałem o byciu leśniczym, lecz trzeba tu mieć, albo szczęście, albo kontakty. Myślałem też o jakiejś pracy dotyczącej badania drewna pod wycinkę, meblarstwo itp. Nie jestem do końca przekonany, może ty podrzucisz mi jakąś propozycje.

Odpowiedz
Są doradcy zawodowi, poszukaj jakiegoś mądrego i z nim pogadaj. Mój kolega się tym zajmuje i gdy o tym opowiada, to całkiem niegłupie rzeczy mu z ust wychodzą.
Ponad to, masz pewnie jakiś las w okolicy? Albo jakąś fabrykę do robienia z drzew cudów i cudeniek, to idź do jednego i drugiego i zapytaj, jak by było u nich ze stażem, praktyką, pracą, kogo potrzebują.
Przejrzyj fora:
http://www.forum.lasypolskie.pl/index.ph...5d1979eb47
Przejrzyj na stronach LP, nadleśnictw jakie oferty pracy wiszą, np;
http://www.lasy.gov.pl/praca

Słowem, zdobądź pojecie o wyobrażeniu. Powodzenia.

Odpowiedz
Mam buty Aku Slope - zaczął skrzypieć lewy but od tygodnia? Czy coś da się z tym zrobić?

Odpowiedz
W moich AKU też skrzypią.Mam starszy model.Taki ich urok.
-------------------------------------------
Nie ma dublera dla sapera

Odpowiedz
Urok urokiem, idziesz po sklepie, słychać Cię z parunastu metrów, a górach też, kicha trochę. Zareklamuję. Zobaczymy.

Odpowiedz
Bo to jest psa urok ;-)

Odpowiedz
To widzę małe rozbieżności.Moje piszczą tylko na gładkiej i twardej powierzchni typu posadzka ewentualnie kostka granitowa.W innych przypadkach tego nie zauważyłem.Może pod wkładką coś jest co o siebie ociera i stąd ten efekt?Moje AKU po tym sezonie pewnie odejdą na zasłużoną emeryturę więc chyba zdążyłem się przyzwyczaić :)
-------------------------------------------
Nie ma dublera dla sapera

Odpowiedz
Jak warunki w Karkonoszch?

Odpowiedz
Najlepiej sprawdzić u żrodła http://gopr.karkonosze.net.pl/

Odpowiedz


Skocz do: