To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
~Maykel śniegu dużo, część szlaków przetartych. jak trafisz na taki nie przetarty to brodzisz po kolana w puchu :) Dziś było zachmurzone i padał lekki śnieżek.
-------------------------------------------
http://blizej-nieba.blogspot.com/

Odpowiedz
witam. czy ktos posiada kurtke puchowa firmy warmpeace? interesuje mnie model Ascent. czy moglby ktos sie wypowiedziec na jej temat?

Odpowiedz
czy Ktoś może mi wytłumaczyć rozmiarówkę firmy Falke ? za chiny nie kojarzę o cio chodzi? chodzi mi o kalesony no i nie rozumiem tych rozmiarów-48,50 ?? potrzebuję na mój tyłek czyli 30 cali albo 80 cm a na stronie Falkego to już w ogóle galimatias..pomóżta!!


http://www.falke.com/gb/help-information/sizeconversion
---
Edytowany: 2012-01-29 00:21:54

Odpowiedz
@wideł
podaj link do strony .
Może troszkę pomoże ta tabelka
http://www.halens.pl/pl/h2/home/beratung...50_02.html

Odpowiedz
no tak mniej więcej już wiem w co mam celować..:) dzięki nocne marki :)

Odpowiedz
->wideł
Dzięki za linka . Trochę się naszukałem info na ich stronce i nie mogłem znaleźć .
Tak to jest jak się nie czyta tego co jest małymi literkami na dole strony ;)

Odpowiedz
Witam. Jaki polar moglibyście zaproponować jako podpinke do kurtki Wolf Gang Tirol? Prosze o jakieś tańsze propozycje.
Byłem wczoraj w decathlonie szukając jakiś polarów ale niestety żaden nie miał pasującego zamka. Przymierzałem również Campusa Darwin ale nie było mojego rozmiaru. Proszę o propozycje. Pozdrawiam
---
Edytowany: 2012-01-30 11:04:27

Odpowiedz
Po co się upierasz nad przypinanym? Ja od czasu, kiedy pierwszy polar xx lat temu pod membranówkę kupiłem nie zaprzątam sobie głowy ''systemami łączenia''. Podwójny zamek wcale nie jest bardziej niewygodny. Kup jakikolwiek Ci się spodoba i nie będzie za bardzo spod kurtki wystawał, podpinanie olej.

Odpowiedz
Nie upieram tylko wydaje mi się że byłoby wygodniej. Na co dzień w kurtce chodze na uczelnie gdzie zostawiam ją w szatni a po uczelni chodze z krótkim rękawem, wiec wydaje mi się że tak byłoby po prostu wygodniej.

Odpowiedz
Dostalem juz jakis czas temu kamerke btwin xsnipe 300 na rower. W instrukcji jest napisane wyraznie ze obsluguje tylko karty sd do pojemnosci 2gb. Na wielu forach tez czytam ze kamera obsluguje karty do 2gb. Karty sd sa robione do 2gb ale sa dwaj producenci ktorzy robia karty sd o pojemnosci 4gb. Takie zakupilem i dzialaly. Zdziwilem sie jednak ostatnio bo wsadzilem karte sdhc o pojemnosci 8gb i karta zostala wykryta, ukazalo sie ile czasu mozna nagrac i rzeczywiscie nagranie sie udalo. Film zostal co prawda podzielony na czesci ( dwie czesci 3,8gb i jedna 800mb), ale przy karcie 4gb tez dzieli na czesci (dwie czesci po jakies 1,8 gb) Czy w takim razie kamera obsluguje jednak karty sdhc? Czy moze dzielac nagranie na czescie kamera ulatwia sobie zycie i jest w stanie obsluzyc pamieci o pojemnosci wiekszej niz 2gb? Decathlonowy btwin x'snipe 300 to dosc dobrze znany Oregon Action Cam ATC-2K tylko z napisami decathlonowymi. Czy skoro poszlo 8gb to czy pojdzie rowniez 32gb? Czy ktos moze ma ta kamerke i moglby sprawdzic jak u niego dzialaja karty powyzej 2gb?
-------------------------------------------
www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz
@Marianek90
Nikt mi nigdy nie robil problemow w szatni,kiedy dawalem razem kurtale sciagnieta z plecow razem z polarem.Tylko trzeba bylo milej pani na uczelni/teatrze/gdziekolwiek indziej pokazac 2 wieszaki:-)W technicznych kurtach czasem za Chiny nie znajdzie sama,w polarze TNFa wieszak mam na plecach:-)
Pomijajac niedogodnosc tlumaczenia za kazdym razem 'tu sa dwa wieszaki i wieszamy za dwa' oraz potrzebe nabrania (nieduzo) wprawy w ubieraniu dwoch kurtek na raz,masz same plusy.
Bo:
-nie zastanawiasz sie,czy bedzie pasowalo,tylko kupujesz polar jaki chcesz
-mozesz zrzucic zew kurtke i zostac w polarze kiedy masz na to ochote
-jak Ci przygrzeje to rozpinasz jeden zamek,drugi wciaz chroni klate-w miescie rzadko przydatne:-)
-kiedy wieje masz dwie listwy suwaka jako bariere na klacie.
W warunkach miejskich ta pierwsza wlasciwosc najwygodniejsza.Moja wiec rada-olac i sie cieszyc wolnoscia wyboru.Dla mnie mozliwosb podpinania jest zbedna,w zadnej kurtce tego nie uzylem,teraz nie mam takiej mozliwosci i sie ciesze-pare zbednych gram mniej.

Odpowiedz
A ja w mieście bardzo często chodziłem z rozpiętą membraną i zapiętym polarze - szyja zasłonięta, i wentylacja zapewniona.
Nikt mi nigdy nie robił problemów w szatni. Najczęściej łapałem oba wieszaki i podawałem szatniarce.
-------------------------------------------
ot

Odpowiedz
Pytam tylko o propozycje, jeśli nie znajde niczego rozsądnego w raczej niskiej cenie co można podpiąć, to zrobie tak że po prostu polar będe miał pod kurtką. A z szatnią nie ma problemu, tylko wygodniej, nie ściąga się tak bardzo, nie przesuwa...

Odpowiedz
Po miescie mozna miec wpinane polary - w gorach nie ma to zadnego sensu.
-------------------------------------------
Filemoon

Odpowiedz
@Marianek90: wpychaj polar w rękaw kurtki, nie wypadnie, nie trzeba dodatkowych wieszaczków

Odpowiedz
W takim razie jaki polar? Decathlon sie nada? Czy może jakiś campus nie drogi?

Odpowiedz
Lepiej z deca niż campus

Odpowiedz
a czemu lepiej deca niz campus?

Odpowiedz
Witam.
Może ktoś polecić wojskowe buty (nie koniecznie amerykańskie), które dałoby się nosić zimą, z grubymi skarpetami lub ocieplaczami :) na allegro lub demobilu jest pełno, ale nie wiem na co patrzyć :D

Peace!

Odpowiedz
@kivak - w ktorym miesiacu u Ciebie stalo Drilium za 90 czy tez 70fuli?
Jakie znasz sklepy jeszcze, gdzie takie obnizki sa mozliwe?
-------------------------------------------
Janusz

Odpowiedz


Skocz do: