To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
czy ktoś z was miał do czynienia ze spodniami himountain freedom? Pytam bo nie ma info o takich w google, a ktoś kto chce je zgolić w internecie raczej mi nie powie prawdy... są niby na polartecu TP.

Odpowiedz
Dzięki kivak. Trochę nowoczesności i człowiek się gubi ;-)

Odpowiedz
Panie i Panowie, po pierwsze witam wszystkich serdecznie.
Pomóżcie proszę - otóż od kilku tygodni szukam kurtki 3 w 1 i naprawdę nic sensownego znaleźć nie mogę - A zasób moich funduszy wynosi ok 350 zł niestety. Jesteście w stanie polecić mi kurtkę na miasto (12 - 14 godzin dziennie spędzam na dworze w pracy) i lekkie, 1-2 dniowe wypady w góry? Zależy mi na ciepłym polarku (może być polar i kurtka osobno), bo w dzień teraz jak pracuję to mi ciepło, wieczorami jak zrywa się wiatr to znowu zimno. Czy jest ktoś w stanie uchronić mnie przed bezsensownie wydanymi pięniędzmi na bardzo marny ciuch ?

Odpowiedz
~Grześ, za 250 w Decathlonie są Quechua Arpenaz 700 http://tiny.pl/h1pb3
i - jeśli oczywiście nie masz - to pomyśl o bieliźnie termo pod spód, bo przy takim czasie przebywania na dworze to też się bardzo liczy.
-------------------------------------------
Urodziła mi się królewna :)

Odpowiedz
Witam, czy ktoś wie gdzie jeszcze w Wawa oprócz Sherpy i Podróżnika można mierzyć (i jest wybór) Hanwagi i Mindle?
-------------------------------------------
emi

Odpowiedz
Alpinsklep - ale jak duzy jest tam ostatnio wybor, to nie wiem.
-------------------------------------------
Janusz

Odpowiedz
Witam,
czy wiecie może, gdzie w Wawie można dostać spodnie DirectAlpine model Mountainer?

Odpowiedz
Niektore modele meindla byly do dostania w Warszawskich horyzontach.
-------------------------------------------
www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz
witam. potrzebuje pomocy w sprawie zakupu plecaka, przymiezam sie do kupna tnf borealis poniewaz mooge go zakupic w korzystnej cenie (25% znizki) i tu moje pytanie co sadzicie o tym modelu? z gory dzieki za pomoc :)

Odpowiedz
Hej, czy ktos z Was ma jakis kontakt ze schroniskiem Dworzec Beskidzki? Od dluzszego czasu probuje sie do nich dodzwonic - bez efektu.

Za ew. pomoc z gory dzieki.
-------------------------------------------
Robert

Odpowiedz
To wew Zwardoniu? Pono ajent zrezygnował i schron jest zamknięty.

Odpowiedz
Nie pono, true:
http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosc...,id,t.html

Odpowiedz
Ała... Tak dokladnie o tym schronisku mowimy... :(
Czy ktos z Was w takim wypadku jest w stanie polecic jakis inny nocleg w Zwardoniu? Pasuje mi tam spanie - idealna polowa trasy...
-------------------------------------------
Robert

Odpowiedz
http://tnij.org/zwardnoc

Odpowiedz
@Zbynek: Google sa OK, ale chodzilo mi o jakis _polecony_ nocleg, sprawdzony np. przez kogos z grupowiczow :)
-------------------------------------------
Robert

Odpowiedz
Nie wiecie czy w Oravicach przy parku wodnym idzie bez problemu zostawić auto na dwie nocki?

Odpowiedz
czy ma ktoś jakieś doświadczenia z palnikami benzynowymi colemana chodzi mi konkretnie o model Sportster II Dual Fuel 533
-------------------------------------------
krzysztoflech@o2.pl, gg 272045

Odpowiedz
migot, w samym centrum, naprzeciwko dworca PKP jest sklep i bar. Pensjonat zwie się halka. Jadłem tam obiad ze Zbynkiem i nie było najgorzej. Wejdź na ich stronę w necie. cena od 35zł. ale to same centrum więc blisko wszędzie. Taniej to trzeba szukać po ludziach, zresztą w Zwardoniu jest pełno pensjonatów prywatnych.
A najtaniej to pod namiotem.

Odpowiedz
@Arni

dzieki, o taka porade mi chodzilo :)

P.S. a nie pamietasz moze jak wygladala sytuacja z lokalami po slowackiej stronie? Czy jest szansa na knedliki albo smazony syr dosc blisko od granicy?
---
Edytowany: 2011-11-02 13:36:24
-------------------------------------------
Robert

Odpowiedz
nie bo najczęściej Zwardoń traktuję jako stacje pośrednią ale za kordonem też jest życie więc i pewnie barów nie będzie brakowało.

Odpowiedz


Skocz do: