To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
killy9999 a po co Ci te preparaty? Napisałeś w innym wątku, że kupiłeś
MH Skyledge™ 3. W specyfikacji na stronie producenta napisane jest, że ma on tropik z Silnylonu i ma podklejane szwy. To po co chcesz jeszcze sam coś uszczelniać?

Odpowiedz
Czy opłacalny jest zakup plecaka Deuter Guide 45+ w cenie 260 zł ?

Odpowiedz
Jego cena sklepowa jest w granicy 560 zł, więc sam sobie odpowiedz czy warto ;)

Odpowiedz
martwi mnie jedynie brak napisu 45+ guide na dolnej klapie (zalatuje lewizną)

Odpowiedz
@andr3w, może być partia niedoróbek, ale wciąż firmowych, zdarza się podobno często w chińskich fabrykach :D

Odpowiedz
kolanito > nie planuję póki co nic uszczelniać, ale rodzinka jedzie na wakacje do Kanady i zastanawiam się czy nie warto skorzystać z okazji i poprosić o przywiezienie jakiegoś lepszego impregnatu, tak na wszelki wypadek gdyby spotkała mnie jakaś niemiła niespodzianka.

A teraz pytanie z innej beczki. Napisałem recenzję bluzy TNF Elixir Jacket... po czym poważnie zwątpiłem czy to jest Elixir Jacket :) Poguglowałem trochę i znalazłem różne zdjęcia kurtki. Niektóre identyczne jak moja, np. to: http://img854.imageshack.us/img854/8914/elixir.jpg
Ale inne zdjęcia są inne (zupełnie inne kieszenie) i są z logiem Summit Series (moja jest z Flight Series). Na metce informacji o nazwie modelu brak. Ktoś może pomóc z rozwikłaniem zagadki?

Odpowiedz
jARRodx, kartusze CV300 były w makro 3 tygodnie temu po ok. 20.90 brutto.

Odpowiedz
Witam naderwał mi się zamek błyskawiczny w softschelu hi-tec james są to zamki uszczelniane przed wodą za pomocą jakiegoś twrzywa sztucznego czy ktoś wie jakim klejem można by przykleić taki zamek?

Odpowiedz
Witam.
Miałem zamiar zrobić w ten długi weekend Orlą, miał to być pełen spontan.
Ale zgodnie z tym czego się spodziewałem w Murowańcu, Betlejemce i Piątce brak miejsc.
Jakieś pomysły ?
Czy w rachubę wchodzi tylko namiot?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
W piątce na glebę przyjmują
ale znając życie będzie cała pogoda zasłana ludźmi.

no i można z dołu startować :P

a poza tym deszcz zapowiadają na cały długi weekend w Tatrach
---
Edytowany: 2011-06-20 12:54:59

Odpowiedz
..byłem w piątce z piątku na sobotę, tragedii nie było tzn sporo wolnego miejsca w sali jadalnej :) no i w szoku byłem bo ciepła woda jest, świat się kończy :P

Odpowiedz
A tak zupełnie z ciekawości...
Jak wygląda sytuacja w Murowańcu we wrześniu?
Luzuje się trochę czy nadal masakra ?

Odpowiedz
..na wrzesień zrobiliśmy rezerwację już kwietniu bodajże i to był ostatni dzwonek.., w murowańcu zostawiają pulę ok 30 msc codziennie ale trzeba być około 7-8 rano żeby się załapać.

Odpowiedz
~sharp
ta pula to sprawdzona informacja _
jak myślisz, jak stawię się w Murowańcu o 7 w czwafrtek to załapie się na nocleg?

Odpowiedz
I jeszcze jedno pytanie.
Może Koledzy zaproponujecie jakąś inna trasę, skoro na Orlej będzie tłok, o podobnej trudności i walorach, że tak to ujmę.
Może coś na Słowacji ?

Odpowiedz
Coś ciekawego, bez tłumów na zbliżający się weekend.

Odpowiedz
w polsce, żeby było względnie mało ludzi, idź na mięguszowiecką przełęcz pod chłopkiem. tłumy kończą się przy czarnym stawie i uderzają na rysy. Albo w Zachodnie, na Ornak, Starorobotę albo jeszcze co :) Wrota Chałubińskiego też pewnie nie będą oblegane (a Dolinkę za Mnichem wręcz kocham)

Na Słowacji, cóż.. ludzi jest generalnie mniej, ale unikamy dalej takich niepopularnych miejsc, jak Rysy czy Mała Wysoka ;)

Odpowiedz
tak było w tamtym roku, zadzwoń tam a zagwarantować to Ci nic nie mogę..

Odpowiedz
''w szoku byłem bo ciepła woda jest, świat się kończy :P'' - słyszałem, że ustępy już nie są ''stojące''. To prawdziwy dramat, profanacja piątki :-)

Odpowiedz
hej, czy ktoś się orientuje czy kurtka arc'teryxa model theta sv jest robiona tylko w kanadzie czy też w chinach może ?
-------------------------------------------
macko

Odpowiedz


Skocz do: