To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Było coś niedawno ale ponawiam pytanie - czy noclegownia na Łysej P działa, czy można zostawić samochód i czy działa prysznic? Jadę z żoną i dziećmi więc musze mieć pewność)

Odpowiedz
Czy w wymienionych niżej schroniskach nie ma problemu z noclegiem na ziemi, w przypadku braku miejsc w pokojach?
- Sch. w Dolinie Chochołowskiej
- Sch. Ornak
- Sch. w Dolinie Pięciu Stawów

Bo podobno w Murowańcu nie ma możliwości spania na ziemi. A jak w tych?

Odpowiedz
w piątce jak późno przyjdziesz, i jeszcze jest weekend z ładną pogodą, to możesz się już nie załapać na glebę nawet na zewnątrz.
W zeszłym miesiącu ludziska spali nawet na trawie przy schronisku, bo w środku nie było miejsc.
W Chochołowskiej i Ornaku raczej nie powinno być aż takich problemów.

Odpowiedz
W Murowańcu faktycznie nie ma, piszą o tym obszernie na swojej stronie, wyjaśniając co i jak.
W Chochołowskiej jest możliwość spania w suszarni albo w kuchni, jeżeli się sympatyczna Pani z recepcji zgodzi. Dają nawet grube materace. Jak trafiliśmy na wesele na 100 osób - niecodzienna sytuacja- to i tak się tam miejsce znalazło.
W piątce podobno kiedyś spali nawet na tych półeczkach pod sufitem na rzeczy;)
---
Edytowany: 2010-08-11 21:03:14
-------------------------------------------
Pies i nóż- najlepsi przyjaciele człowieka

Odpowiedz
widział ktos moze gdzies w ofercie regulator dlugosci tasmy stalowy podobnego typu do ''n'' na http://www.abcmocowan.pl/images/duze/37.jpg

chodzi o to by byl dosc wytrzymaly tak do 2kN i najlepiej na 20mm ;-)

lub moze wie ktos jak takie cos sie fachowo nazywa (za oceanem jest to Tri-Glides), lub zna jakies rownie proste male alternatywy do regulacji tasmy
---
Edytowany: 2010-08-12 00:51:51

Odpowiedz
Jak będzie padało, to w suszarni w Chochołowskiej raczej nie pośpię ;) W piątce dawno nie byłem, więc nie wiem jak się warunki zmieniły. W każdym razie dojścia do schronisk planuję na godzinę ok. 17, na dodatek w środek tygodnia, więc chyba jeszcze takiego tłoku nie ma wtedy. Poza tym wolałbym podłogę niż pokój ;)

Wielkie dzięki za pomoc :)

Odpowiedz
Witam!
dla odmiany chcialbym zapytac czy ktos wie czy jakies pole namiotowe znajduje sie w gdansku?

Odpowiedz
lub w Gdyni???

Odpowiedz
Mam szybkie pytanko - czy jak wpiszę w okno wyszukiwarki u góry po lewej słowa ''pole namiotowe Gdynia'', to czy dostanę jakieś namiary?

Odpowiedz
Zbynek to zależy od przeglądarki. W Chrome tak znajdziesz w Operze musisz poprzedzić literą ''g'' spacja a potem ''pole namiotowe Gdynia''
-------------------------------------------
:-)

Odpowiedz
Oj, Wielki E., nie załapałeś mojego sarkazmu :-)
Odnoszącego się do poprzedzającego mnie pytającego.

Odpowiedz
Tak znajduje się. I w Gdańsku i w Gdyni.
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
Czy kupując plecak ~80l za ~200zł myśleć o Icebergu czy jeszcze jakieś inne firmy polecacie?

Odpowiedz
Zbynek oczywiście że złapałem. To Ty nie złapałeś mojego :-D
-------------------------------------------
:-)

Odpowiedz
Czy wstęp do TPN jest płatny? (dol. Chochoł.)
Czy na siwej polanie jest wypożyczalnia rowerów? i czy tą maszynę można zwrócić na jakimś dalszym przystanku, ''oddziale'' tej wypożyczalni? Słowem: zależy mi, żeby zaoszczędzić czasu w drodze na Starorobociański Wierch.

Odpowiedz
Tak. Wstęp do TPN jest płatny.
Wypożyczalnia rowerów jest. Czynna chyba od 07:00
Info tutaj: http://tnij.org/hw0l
-------------------------------------------
R.

Odpowiedz
TPN tak płatny 2.20 czy 4.40 to zależy czy jesteś ulgowy czy nie. Co do rowerów, słyszałem że można wyporzyczyć ale nie wiem na jakiej trasie i za ile. ;-)
-------------------------------------------
:-)

Odpowiedz
wstęp płatny, wypożyczalnia jest zaraz przy wejściu i oddaje się dalej ;)

ed. byli szybsi :)
---
Edytowany: 2010-08-12 21:55:06

Odpowiedz
rowery kosztują dychu, da się je zwrocic w innym miejscu niz wypozyczalnia - kiepsko tylko widzę podjeżdzanie w chochołowskiej na tym rowerze, bo to graty nieprzeciętne - w dół jeszcze jakoś idzie, ale na odwórót.... ;)

Odpowiedz
będziesz szedł doliną starobociańską? współczuję.
-------------------------------------------
Polarsport

Odpowiedz


Skocz do: