To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Obuwie militarne / w tym Desanty vs. Jungle
kurka, nie jestem posiadaczem cyfrówki, ale coś się może da z czasem zrobić. nogawka na butach wygląda ŚREDNIO - jak trepy robocze, dlatego WYWIJAM:-) Punk's not dead:-))))

Odpowiedz
~adamek

http://www.allegro.pl/item527550751_bard...nr_43.html - tu jest aukcja z tymi butami są zdjęcia, które Cię interesowały. Juz nie musze robić zdjęć samemu:-)

Odpowiedz
wielkie dzięki Dead Dog ! Właśnie kupiłem i czekam na paczkę...

PS. kupiłem jakiś czas temu tkie oto buty us army :
http://s2.zapodaj.net/10702484.jpg.html
Może, ktoś wie coś więcej o tym rodzaju obuwia? jakoś nic w necie nie mogę znaleźć. pozdrawiam.

Odpowiedz
wielkie dzięki Dead Dog ! Tak strasznie to nie wyglądają :) Właśnie kupiłem i czekam na paczkę...

PS. kupiłem jakiś czas temu tkie oto buty us army :
http://s2.zapodaj.net/10702484.jpg.html
Może, ktoś wie coś więcej o tym rodzaju obuwia? jakoś nic w necie nie mogę znaleźć. pozdrawiam.

Odpowiedz
Widziałem takie kiedyś na stronie firmy Addison Shoe Co. I to były zdaje się buty dla pilotów. Zreszta nawet nazywają się Flight Boots.

Odpowiedz
adamek,
Mam dokladnie takie same buty. Produkcja Cove. Jak chcesz, wydobede NSN bo gdzies mam zapisany.
Jako Dog rzecze, to sa ''lotniki''. Kiedy twoje byly wyprodukowane? Bo moje sa z 1996 chyba, i niestety chyba to powoduje ze sa nieuzyteczne - kupilem nowki magazynowe, ale skora jest tak twarda ze nijak nie idzie jej zmiekczyc. Sa tak twarde, ze w jednym miejscu koszmarnie mnie uciskaja, do tego stopnia ze zeby moc je nosic musze bandazowac kostke.
Poza tym - super, mocne, solidne. Tylko podeszwa zupelnie nie na miasto zima, najwyrazniej lotniska czy lotniskowce sa mniej sliskie niz warszawskie chodniki zima.
-------------------------------------------
garf serdecznie pozdrawia

Odpowiedz
no niestety- buty ze zdjęcia to dośc stary model- przepaść technologiczna. jak napisał ''graf'' są solidne, ale duzo mniej komfortowe od współczesnych konstrukcji.

Odpowiedz
Garf, bardzo prosze. Garf! :-D

Dlatego przesiadlem sie na caliem wspolczesne combaty :-), ale jakby kogos ciekawilo, to o owych ''lotnikach'' govliquidation wszystko powie: http://web.govliquidation.com/auction/ha...0014806879
-------------------------------------------
garf serdecznie pozdrawia

Odpowiedz
moje to 24 july 94. Nie zacząłem jeszcze ich nosić, zastanawiam się czy nie wystawić na aukcje bo czubki trochę są za wąskie i nie chcę się męczyć. Z tego co pizesz wynika że nie ma co kupować starych skórzanych butów z powodu twardości :( a właśnie takie zwyklaki skórzane lubię:). combaty mi się nie podobają, jakieś wąskie, dziwne. pozdrawiam.

Odpowiedz
Adamek, moja skromna rada: nie zakladaj, niech je ktos o mniejszej nodze nosi. Ta skora jest tak twarda i niereformowalna, ze nie spodziewam sie ze te buty zrobia to, co powinny, czyli ze sie dopasuja.

Combaty sa nie tyle waskie, ile moim zdaniem o jakies 3 cm za wysokie, i stad moze to wrazenie. Ale za to, co po kilku dniach noszenia przyznaje, wielce wygodne - mieciutka skora, bardzo fajne gumiaste sznurowadla.
-------------------------------------------
garf serdecznie pozdrawia

Odpowiedz
combaty-to juz przeżytek całkowice. Tylko czasami ich nie kupuj. :)

Odpowiedz
Hmmm... No kupilem pare dni temu. Dlaczego przezytek? Mi sie podobaja :-)
-------------------------------------------
garf serdecznie pozdrawia

Odpowiedz
zaszalałem. kupiłem kolejne skórzaki :)
http://www.allegro.pl/item538023340_buty...skora.html
chyba jakieś skoczków spadochronowy sądząc po wyglądzie co? podbaj mi się nawet ciekawe czy będą pasować na stopę:) co o nich myślicie? pozdrawiam.

Odpowiedz
Raczej jakieś motocyklowe-oczywiście us army. Nie wydaje mi się by w butach spadachronowych było potrzebne steel toe(stalowy nosek)-jest to typowe dla obuwia gdzie jest ciężki sprzęt.

Odpowiedz
To są buty typu CLIMBER. Można się w nich wspinać na drzewa:-)

Odpowiedz
Adamek, tez sie nad nimi zastanawialem, ale odstraszylo mnie to Biltrite i wzialem combaty. Napisz jak wrazenia :-)

Lowco, skad wiesz ze maja wzmacniane czuby? Zawsze takie przeszycia kryja cos takiego?
-------------------------------------------
garf serdecznie pozdrawia

Odpowiedz
Tzn., wyjasniajac, chcialem Lowcy zapytac o czuby majace stalowe wkladki, bo ze sa po prostu wzmacniane to w opisie aukcji widac :-)
-------------------------------------------
garf serdecznie pozdrawia

Odpowiedz
tak zazwyczaj bo i naczej było by ciężko umiejscowic blachę ,a pozatym pisze w opisie

Odpowiedz
Też mam buty też z blachą, a niemające takich przeszyć. Zresztą martensy z blachą w znakomitej większości przypadków nie mają przeszycia na czubkach.

Odpowiedz
ale wojskowy raczej chyba wszystkie maja przeszycia z tego co pamiętam o widziałem

Odpowiedz


Skocz do: