NGT
[Obuwie] La Sportiva - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Obuwie] La Sportiva (/thread-955.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE:[Obuwie] La Sportiva - killy9999 - 20-11-2010

wujekwiniu >> widziałem identyczne uszkodzenie w LaSportivach kolegi, przy czym było znacznie większe, więc obawiam się, że i twoje może zacząć się powiększać. Ja sam również zaliczyłem pęknięcie skóry na wylot w La Sportivach (możesz przeczytać moją recenzję tutaj: https://ngt.pl/thread-316.html )

Kolega ''rozwiązał'' problem kupując nowe. W moim przypadku buty były na gwarancji i oddano mi kasę. Chyba najlepsze co możesz zrobić to pójść do szewca, a jak on powie że się nie da, to kupić coś nowego.




RE:[Obuwie] La Sportiva - wujekwiniu - 06-12-2010

No właśnie z tego co zauważyłem już się ta czarna dziura powiększa. Buty mają 3 lata więc juz po gwarancji. Mam nadzieje że przechodzę zimę i na nowy sezon zakupie coś nowego pewnie też La sportivy bo są wygodne.
-------------------------------------------
wujekwiniu




RE:[Obuwie] La Sportiva - rudasek - 11-12-2010

Orientuje się ktoś czy istnieja na rynku Nevady GTX w rozmiarze 38? Probowalam w kilku sklepach w we Wrocławiu i w Zielonej Górze, niestety tylko 37, 36. Szukalam tez w internecie i dokłądnie to samo. Jedynie w jednym sklepie we Wrocławiu Pani powiedziala, ze w Zakopanem w jednym ze sklepów mozna odnalezc prawdopodobnie 38. Czy nie produkują tych butów w rozmiarze 38? Czy zaprzestali w ogole ich produkcji?
Bardzo mi zalezy na tym zeby je mieć ;)

pozdrawiam




RE:[Obuwie] La Sportiva - northaunt - 12-12-2010

cześć
kupiłem sobie La Sportiva Nepal EVO GTX rozmiar 42
niestety są minimalnie za małe, 42,5 byłby ok.
Jeżeli jakiś cudem ktoś jest w podobnej sytuacji tylko że chciałby się zamienić na 0,5 numera mniejszy to proszę o kontakt
northaunt[malpa]gmail.com
czyli wymiana 42 moje na 42,5 Twoje
warunek: buty muszą być nieużywane
moje są w idealnym stanie, nieużywane.

ewentualnie sprzedam za 1270 zł
nówki w sklepie 1700 zł
-------------------------------------------
alo




RE:[Obuwie] La Sportiva - ludz - 12-12-2010

northaunt - w jakim sklepie evo są po 1700? o_O




RE:[Obuwie] La Sportiva - Krzaku - 12-12-2010

google is your master, young padavan:

http://www.weld.pl/LA-SPORTIVA-NEPAL-EVO-GTX,,1408.html




RE:[Obuwie] La Sportiva - northaunt - 13-12-2010

ludz - weld, polarsport, alpin sport itd. wiadomo ze mozna kupic taniej czasami ale nie wszytskie rozmiary i przewaznie nie w Polsce.
ja oferuje 1270 za buty w idealnym stanie nieuzywane,
biorac pod uwage znizke jakas to nadal ze 300 mniej niz w sklepie.

pozdrawiam
---
Edytowany: 2010-12-13 00:17:55
-------------------------------------------
alo




RE:[Obuwie] La Sportiva - kawosz84 - 14-12-2010

Mam prośbę do posiadaczy La Sportiva model TYPHOON o opinie dotyczące tych butów, chciałbym dowiedzieć się czy dla Was warte są swej ceny (około 450zł) czy lepiej rozglądnąć się za innym modelem, niestety w internecie jest bardzo mało informacji dotyczące tego modelu... Proszę o pomoc z góry dziekuję!

pozdrawiam!




RE:[Obuwie] La Sportiva - dominik - 15-12-2010

Witam, gdzie w Łodzi można kupić buty La Sportiva. Chodzi mi o Nevady

Pozdrawiam




RE:[Obuwie] La Sportiva - ludz - 15-12-2010

northaunt- to nie był atak na twoje informacje, tlyko raczej wyraz zdziwienia...

coz, mogę to powiedzieć uczciwie w twarz dystrybutorowi - taka cena to czyste r*chanie bez mydła klientów. W durnym decathlonie we francji te buty kosztuja ok. 280 ojro.... ale tak, lepiej jest narzekać że branża outdoorowa w polsce ma sie kiepsko i nikt nie kupuje dobrych produktów... A ceny wyższe oczywiście z cła i innych podatków sie biorą... KPINA.
---
Edytowany: 2010-12-15 23:40:50




RE:[Obuwie] La Sportiva - Rychu-TM - 16-12-2010

@anrzejo - mogę mieć nieaktualne informacje, ale:
HiM Manufaktura - to pewnie inne HiMy też
Azymut na Narutowicza
Jak będziesz na Narutowicza to zajrzyj do Sklepu Turysty
Na Piotrkowskiej lipa z Nevadami na pewno
Tyle, że nie ukrywajmy. Kamasze wychodzą z oferty, może już ich nie być, albo lipa z rozmiarówką.




RE:[Obuwie] La Sportiva - dominik - 16-12-2010

dzięki za info Rychu-TM
W Manu na pewno nie ma, wczoraj byłem i z zaciekawieniem przyglądałem się Aku Camana, ale stwierdziłem że jeszcze sprawdzę Nevadę.
Dzisiaj poszukiwania




RE:[Obuwie] La Sportiva - dgim - 16-12-2010

ludz - coz, smutna cenowo sprawa jest z Nepalami EVO GTX i chyba calym katalogiem LS'a u nas.
chyba jedynie jeszcze w Niemczech sa pdoobne ceny, czy nawet identyczne tych butow, w pozostalych krajach UE cena wynosi od ok 300 do 320 euro, w Rumunii rowniez o Wloszech czy Francji nie wspominajac. w Chamonix wszedzie byly po 300 euro.
ja swoje sciagnalem ze stanow, ale jakby nie znajomy, ktory wracal to wszedlym w kierunek Wlochy/Francja, i tak na co 2 rzeczy, ktora kupuje teraz... meczace ale coz poczac, ceny u nas bez solidnego upustu rzedu 30% to groteska.




RE:[Obuwie] La Sportiva - gram - 16-12-2010

@andrzejo Ze swojej strony moge powiedziec, ze w HiMie w Pasazu Lodzkim widzialam 2 pary 37 i jakas jedna duza (niestety nie pamietam jaka), ale ta duza to nie wiem, czy jeszcze jest. A tak w ogole, to gdybys natknal sie gdzies na nevady w rozmiarze ca. 40 to daj znac.

Obawiam sie jednak, ze w Lodzi ich nie uswiadcze, wiec pewnie sprobuje przez Internet kupowac. Stad pytanie: czy La Sportiva ma normalna rozmiarowke czy zanizona/zawyzona?
Ze ich buty sa waskie, to juz czytalam - dla mnie to bedzie zaleta. Troche sie boje czy nie okaza sie za niskie jesli wymienie w nich wkladki...

Ewentualnie czy ktorys latwiej dostepny model jest podobny do nevady? Zeby mozna bylo przetestowac rozmiar na innym bucie... Wydaje mi sie, ze Thunder ma zblizony ksztalt cholewki...




RE:[Obuwie] La Sportiva - dominik - 16-12-2010

Atv, sam szukam 41-42, ale niestety Nevady nie znalazłem. Byłem na Narutowicza w obu sklepach, w Trawersie na Pietrynie (tam znalazłem ciekawe buty za bodajże 429zeta - nie pamiętam nazwy - jakaś włoska firma, ale chłopaki chwalą, podobno żadnych reklamacji nie mieli jeszcze).
Jakieś pomysły gdzie jeszcze, bądź może jakaś nie strasznie droga alternatywa??




RE:[Obuwie] La Sportiva - piteros - 16-12-2010

@andrzejo http://www.sportfreak.pl/product-pol-2129-Buty-trekking-La-Sportiva-Nevada-GTX.html dostepne większość rozmiarów
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.




RE:[Obuwie] La Sportiva - dominik - 16-12-2010

w necie dużo tego, ale chcę przymierzyć, przejść się kawałek - pomacać, powąchać i polizać;)




RE:[Obuwie] La Sportiva - piteros - 16-12-2010

Nevady już nie produkują, także z każdym dniem jest ich coraz mniej.
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.




RE:[Obuwie] La Sportiva - dominik - 18-12-2010

w rezultacie poszukiwań Nevady kupiłem Crispi Traccia GTX...




RE:[Obuwie] La Sportiva - rwaca rzeka - 21-12-2010

Ktoś miał do czynienia z La Sportiva Trango?