NGT
Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl (/thread-8112.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - piteros - 29-10-2013

@Braav obawiam się, że na wyspach jest jeszcze za ciepło na testowanie 400etki :-(




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - kivak - 30-10-2013

W nocy temperatura ma spasc do plus pieciu. W Szkocji przymrozek.
-------------------------------------------
Sprzedawca w sklepie outdoorowym. Anglia.




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - radziq - 17-12-2013

Bluza WP Crewneck 200
Trochę updejtu z placu boju
- bluzę na dobre przejęła małżonka, dobrze bo jest często używana, Renata nosi ją nawet w domu (jakieś te 20C), dla mnie to jest jakaś niezła sauna...
- ostatni tydzień ocierał się o minusy, więc pomyślałem, ze stanę w kolejce do bluzy z bukietem róż, może użyczy na spacer.. Udało się, ale dużo mnie to kosztowało, musiałem dorzucić jeszcze pudełko ulubionych czekoladek i masaż stóp...
- cholernie ciepła rzecz, przy 2C i zdecydowanym wietrze w samej wiatrówce Montano było milutko
- cholera mnie trafia na tą M-kę, od początku testu schudłem z 88kg do 80 i dalej jest za kusa.. Za krótka i wyłazi. Nigdy bym też nie kupił takiego wykończenia po szyją (jedyna ewentualność to przy planowanym użyciu z kominiarką)
- miałem plan za zakup czapki do kompletu, ale 160 PLN mnie jakoś nie wciągnęło, i tak pod szyją było by pusto..
- bluza jest mocno spilingowana, wyjściowo to nie wygląda.. Ale nie rzutuje na przyjemność z uzytkowania
- najgorsza wiadomość prawie na koniec, na mankietach jest kupę oczek w wełnie... Wrzucę zdjęcia za czas jakiś. Na tą chwilę wygląda mi na to, że mankiety są zrobione z innego materiału, może jest to czysta wełna? W każdym razie bluzę użytkuje delikatna kobitka, nie paląca (bo to trochę wygląda jak poprzypalane petami) a na mankietach stwierdziłem mnóstwo dziur, oczka zaczęły lecieć i jest to reakcja łańcuchowa.. Trzeba będzie łatać, ale czy to coś pomoże przy tej skali/ilości dziur? Wątpię! Obejrzę sobie jeszcze całość bardzo dokładnie czy to się nie powtarza gdzieś indziej, ale chyba są to tylko mankiety.. W każdym razie Renata zasłużyła na te róże i czekoladki tą pracą nad mankietami!
- na koniec najlepsza wiadomość, której sponsorem jest Katny z moje-u-gory, dzięki Michałowi kupiłem na znanym serwisie aukcyjnym używaną bieliznę bundeswery wykonaną prze woolpowera w cenie 10 PLN za długie gacie i 10 PLN za bluzę z krótkim golfem, zamkiem łapkami i co najlepsze w rozmiarze L. Komplet jest w cerowaniu, był sprzedawany jako podziurawiony. Więcej jak do mnie dotrze.
-------------------------------------------
test Crewneck 200 sponsoruje www.woolpowerpl.pl




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - zając - 17-12-2013

Macie z Renatą jakieś przypuszczenia od czego to zużycie mankietów? Jakieś szczególne czynności wpływające na możliwość potencjalnych zaciągnięć czy po prostu od normalnego użytkowania? Zdjęcia konieczne!




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - radziq - 07-01-2014

Zdjęcia dziur na mankietach. Jak ktoś ma jakieś teorie, skąd one się wzięły i co z nimi zrobić (reklamacja?) to proszę o pomoc, bo my do niczego nie doszliśmy..

Bluza jest używana przez Renatę jako ocieplacz, potrafi w zimowym Odlo i na to w tej bluzie chodzić po domu.. Żadnego katowania nie było, prana zgodnie z zaleceniami, nie suszona w bębnie..
-------------------------------------------
test Crewneck 200 sponsoruje www.woolpowerpl.pl


[Obrazek: 8112-148-1.jpg]


[Obrazek: 8112-148-2.jpg]


[Obrazek: 8112-148-3.jpg]




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - ~rdk - 09-04-2014

Yeah Tea, Jak się sprawdził sweter?




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - piotr.r - 17-03-2016

Co słychać w tym temacie? Jak bluzy wyglądają po latach?




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - gumibear - 17-03-2016

Piotr.r .....urwal nam sie kontakt mailowy. Niestety maile choc dochodza to pozostaja bez odp. Liczymy na pozytywny finał mimo wszystko




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - piotr.r - 17-03-2016

To szkoda, tak sobie teraz przypomniałem o tym teście. Myślę o zakupie ciplej bluzy z Woolpower-a, a tu taka cisza.




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - Hiking_Tours - 18-03-2016

hm offtopic - linki do produktu z pierwszej strony nie działają.
-------------------------------------------
HikingTours.pl




RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - piotr.r - 18-03-2016

Bo są z 2012. Strona pewnie nie istnieje.