NGT
Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (https://ngt.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom (/thread-6220.html)



RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - resmedia - 14-09-2016

Czy tylko u mnie są takie krzaki? Przykład na screenie. Na górze warning z php.


[Obrazek: 6220-1812-1.jpg]




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - whst - 14-09-2016

nie tylko ;)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 14-09-2016

Wiemy wiemy....bart popsul
-------------------------------------------
Z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - bartolini - 14-09-2016

... i raczej nie naprawi :)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - foks64 - 14-09-2016

Zawalu bym dostal. Myślałem, że dziecku tableta popsułem.
-------------------------------------------
Grzesiek




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 14-09-2016

..ja myślę że trzeba przywyknąć. Te polski czcionki sa jakieś takie przereklamowane....




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - piotr.r - 14-09-2016

Odnoszę teraz wrażenie, że jest zdecydowanie więcej pytań na forum niż było wcześniej. ;)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Gość - 14-09-2016

Psuja! Też się dałam nabrać że to u mnie :D




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 14-09-2016


-------------------------------------------
Z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 14-09-2016

Test dziekuje
---
Edytowany: 2016-09-14 20:29:23
-------------------------------------------
Z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 14-09-2016

Test: forum nie przyjmuje polskich znakow
-------------------------------------------
Z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - treewood - 14-09-2016

test z polskimi znakami: ąłź




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 14-09-2016

ąęść test




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 15-09-2016

forÓm rÓszyło z polskimi znakami.

Treewood dziękuję




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 15-09-2016

Forum! Szanowni!

Błędy mogą się zdarzać z uwagi na zmiany wprowadzane w nazwa.pl

Jeśli coś nie będzie działać to zgłaszajcie to nam mailowo. Wczoraj nie działały polskie czcionki. Dziś już ok ale jutro różne kwiatki mogą się nam pokazać i inne rzeczy wysypać.

Prosze o cierpliwość i wyrozumiałość a ze swej strony raz jeszcze składam Treewoodowi podziękowania i że jest tak wyrozumiały dla moich maili i sms.

Jaguś niedługo dostaniesz pełen dostęp....jeszcze chwila




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - zając - 02-10-2016

Pytanko mam, bo coś mi się psuje zajęcza strona:
http://ngt.pl/users/zajac/?
Chciałam dodać nowe zdjęcia testowanych butów JW MTN Attack, ale udało się dodać tylko 3, potem pojawiła się informacja ''wypełnij poprawnie wszystkie pola'', a przy okazji zniknął nagłówek i odsyłacz do wątku na NGT (czyli pola: Nazwa, Opis krótki, Opis pełny) ale jak je wypełniam ponownie, to nie da się tego zapisać. Pomocy!




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 03-10-2016

zając sypią nam sie te strony. Po rytmarze doszła jeszcze Twoja Zgłosilem temat treewoodowi. Czekamy




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - zając - 03-10-2016

Ok, czekamy :)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Dominik.M - 05-10-2016

W związku z wymuszoną zmianą silnika/strony - linki do tego co pisałem o czołówkach poszły do nieba 404 - mam trochę czasu i mogę je poprawić, potrzebuje tylko uprawnień / wsparcia :).
-------------------------------------------
Dominik




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - zjerzony - 19-10-2016

Dziwna sprawa, piszę posta a tekst mimo edytowania się nie pojawia.
Napisałem drugi, żeby sprawdzić i test ok, ale jak edytowałem i dopisałem tekst z pierwszego posta, pusto.
?!?