NGT
[Śpiwory] Loap - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Śpiwory] Loap (/thread-2315.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE:[Śpiwory] Loap - Szakalik - 15-07-2008

Zastanawiam się nad Loap Iron Czy ktoś posiada taki i może coś o nim powiedzieć ?

Pozdrawiam




RE:[Śpiwory] Loap - baniolek - 16-07-2008

Witam

Jestem ciekaw jak sprawdza sie śpiwór Cheyne bo oglądałem go dziś w Częstochowie w tym nowym sklepie na Krakowskiej 3 i sprzedawca polecał go może ktoś ma taki śpiwór i może podzielić sie własnymi doświadczeniami z góry dziękuję za porady Pozdrawiam




RE:[Śpiwory] Loap - szajahu - 29-07-2008

Witam

Mam na oku śpiwór LOAP FUSION czy mógłby ktoś coś powiedzieć na jego temat.
Pozdrawiam




RE:[Śpiwory] Loap - Szakalik - 29-07-2008

Mam nowy Loap fusion ładnie uszyty co do temperatur to jeszcze niewiem bo nie testowałem ale wydaje sie cieply jedyny minus i to spory to bezsensowne łączenie śpiworów ale jakoś da się wytrzymać i tak będę się przytulał do żony :)




RE:[Śpiwory] Loap - hose_morales - 24-08-2008

Witam,
Czy moglbym poprosic o wskazanie odpowiedniejszego dla mnie spiworu.Zdecydowalbym sie na jeden z tych( chyba ze ktos mnie przekona do Fjord Nansen Troms ;p)

Loap Alaska czy Loap Victoria.

Alaska- jest drozsza(ok220),chlodniejsza,ale 500gram lzejsza( dla mnie to nie ma znaczenia,mimo ze kupuje spiwor z mysla o wozeniu go niemal wylacznie rowerem)

Victoria-jest tansza( ok150),cieplejsza,i 500gram ciezsza(1.5kg to i tak niezle...((?)) )

Czy plus specyfikacji Alaski to tylko nizsza waga?

Pozdrawiam
-------------------------------------------
hose_morales




RE:[Śpiwory] Loap - Rzez - 24-08-2008

Mam Victorię i polecałbym raczej Alaskę (kupiłem najtańszy dostępny spiwór ;) Jedno, że 1500 gram to dużo, druga sprawa to ten śpiwór całkiem sporo miejsca zajmuje (ogólnie, większy i cięższy niż mój ziomwy heh:). Poza tym, teoretycznie jest na lato, ale jakoś ostatnio nie chce mi się nosić dużego i ciężkiego śpiwora, więc bez tego kimam.

Kolejna różnica to wypełnienie, Thermolite jest raczej lepsze jakosciowo i śpiwór dłużej pożyje.

Pomyśl jeszcze o tańszych modelach z Deutera, bądź Hannaha. Na jakie warunki szukasz śpiwora?
-------------------------------------------
It's true...devil wears Patagonia :)




RE:[Śpiwory] Loap - hose_morales - 24-08-2008

Zaczne go uzywac w polowie wrzesnia i mam zamiar kontynuowac przez jesien,az zaczna sie chlody.Powiedzmy,ze przelom lata i jesieni. Start na wiosne( pozniejsza),jesli chodzi o lato to juz mam spiwor- Fjord Nansen Camping, za slaby na najblizsze plany za to w sam raz na cieply okres.

Docelowo-wycieczki rowerowe( nic ambitnego), pod namiot.

Hannah'a zerkne i najwyzej zapytam ponownie( moge tu czy musze isc do odpowiedniego dzialu ?),a Deutera to nikt nie polecal jakos...za to o Loap'ie duzo dobrego slyszalem.
-------------------------------------------
hose_morales




RE:[Śpiwory] Loap - majka - 22-01-2009

Witam.
Pozwolcie ze odpowiem na kilka waszych pytan:
Tombest a www.on.pl to ta sama osoba. Firma dziala caly czas tylko zmienila nazwe. Na allegro beda znow spiwory, plecaki i namioty pod uzytkownikiem ''loap1''. To ten sam wlasciciel co mial ''tombesta''. Na chwile obecna nic nie maja procz zegarow ale juz niedlugo przygotujcie sie na niezla dostawe :)
Pozdrawiam Majka
-------------------------------------------
Majka




RE:[Śpiwory] Loap - majka - 22-01-2009

To caly czas ten sam dystrybutor.
-------------------------------------------
Majka




RE:[Śpiwory] Loap - Rosół - 22-08-2009

Witam, mam pytanie:
podczas suszenia spalił mi się w ogniasku pokrowiec od śpiwora Loapa (Alaska). Wie ktoś gdzie mogłabym zakupić nowy? Nie mogę w Internecie znaleźć żadnych informacji.

Pozdrawiam




RE:[Śpiwory] Loap - tatonka34 - 22-08-2009

A nie może być po prostu innym worek,innej marki?




RE:[Śpiwory] Loap - anda - 09-01-2010

wejdz na strone www.onpl.pl i zadzwon. worka nie dokupisz ale jak maja jakis spiwor z reklamacji to na pewno ci dadza od niego worek.
-------------------------------------------
baska




RE:[Śpiwory] Loap - civil - 11-01-2010

a co myślicie o : http://onpl.pl/sport/product_info.php?products_id=215

tańszy od Alaski i ciutkę lżejszy niby to samo ( http://onpl.pl/sport/product_info.php?products_id=215 ) czy ktoś miał z nim do czynienia -- potrzebuję śpiwora do spania w pomieszczeniach i może czasem na polu generalnie na początek do spania na lotnisku :D




RE:[Śpiwory] Loap - mariola - 27-01-2010

Alaska lepsza jest od Classica bo na chlodniejsze dni sprawdza sie lepiej.
-------------------------------------------
mariola




RE:[Śpiwory] Loap - marcin - 09-07-2011

Odswiezam,
Alaska czy desert? waga i termika niby taka sama. Alaska ma wypelnienie Thermolite Duponta. Desert jakies inne.
Czy te Loapy sa faktycznie tak cieple jak podaje producent?
Jak z ich kompresja? Producent podaje 16x26/36
-------------------------------------------
brytan




RE:[Śpiwory] Loap - kasiek - 24-09-2011

Posiadam Loap Cheyne, kupilam go przez zupelny przypadek dobre kilka lat temu. Jestem strasznym zmarzluchem i moge powiedziec ze nigdy jeszcze w nie bylo mi w nim zimno - w lecie w krotkich spodniach, w poznej jesieni i na wiosne w dresie. Najnizsza temperatura w jakiej spalam to jakies -3 st. Moze to nie wiele ale ma ogol jest mi duzo zimniej niz przecietnej osobie :) Spokojnie moge polecic ten spiworek, jak go kupowalam to nikt nic o nim nie wiedzial, fajnie ze teraz sie staje coraz bardziej popularny :) Jedynym minusem ktory dla mnie akurat ma znaczenie to jego wielkosc i waga ale mysl ze mi bedzie cieplo zawsze zwycieza wiec zabieram go tez wszedzie latem :D
-------------------------------------------
K




RE:[Śpiwory] Loap - agnesw304 - 15-12-2011

szukam ciepłego śpiworó nie używanego na Zieloną Szkołe




RE:[Śpiwory] Loap - marzena - 09-05-2012

Cześć, bardzo proszę o radę w sprawie śpiworka. Szukam dla siebie i dla chłopaka. Zależy mi na tym by był lekki i dość uniwersalny (lato pod namiotem, jesień i wiosna chatki studenckie, ponadto wybieramy się z na wyprawę rowerową w pierwszych 2 tygodniach września). Cena do 200 zł.

Przejrzałam fora i zastanawiam się nad:

Śpiwór LOAP AXLE
http://allegro.pl/spiwor-loap-axle-ultra-light-line-w-wa-i2312199804.html

oraz

ŚPIWÓR ALPINUS VSS Ultralite 600
http://allegro.pl/spiwor-alpinus-vss-ultralite-600-prawy-lewy-i2320928179.html

Który będzie lepszy?

Z góry dziękuję za pomoc.
-------------------------------------------
Marzena




RE:[Śpiwory] Loap - Luszek - 24-07-2012

Cześć wszystkim.
Wykończyliśmy z połowicą nasze Alaski.
Zajęło to 4 intensywne sezony użytkowania.
Mimo nocowwania w temperaturach bliskich 0 - oczywiście w namiocie było cieplej, nigdy nie udało nam się zmarznąć.
Co do nowych śpiworów decyzja był prosta - LOAP Alaska.
-------------------------------------------
Luszek




RE:[Śpiwory] Loap - voyager - 07-12-2012

Uzywam LOAP Saint Anton i co mogę powiedzieć. Zarabisty. Gabarytowy ale to w koncu spirow na zime na niskie temperatury. Przy zerowce normalnie nago sie spi i jest goraco..