To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Śpiwory] Loap
#1
Co myslicie o spiworach firmy Loap? Ostatnio sporo tych spiworow jest sprzedawanych na allegro, wydaja sie byc ok, stronka producenta takze niczego sobie... SZukam czegos cieplego i niedrogiego:), nie wiem czy Loap bedzie dobra alternatywa dla Campusa.

Pozdrawiam

Odpowiedz
#2
Po przykrych doświadczeniach stwierdzam, że niemalże wszystko jest dobrą alternatywą dla Campusa... pierwszy raz widzę tę firmę ale sprawia całkiem niezłe wrażenie - zwłaszcza, że używa materiałów uznanych firm jak DuPont czy YKK.

pozdro :)

Odpowiedz
#3
Te spiwory wyglądają całkiem nieźle. Warto by dotknąć i pomacać.

Odpowiedz
#4
Ostatnio kupowalem spiwor z bratankiem dla niego. Nie za drogi ale rozsadny ... wybralismy Fjorda Nansena tour cos za 125,9 zl 1,1 kg (zamek ykk, listwa termiczna zabezpieczona tasma antywcinajaca :) ...)

Przy okazji juz po kupnie, zagadnolem o te firme Loap, to jedna ciekawa rzecz powiedzieli co uwazam wazne dla allegrowiczow i przy zakupie przez internet. Cytuje; Ze moze ciekawe rzeczy (loap) ale importer w sprawach reklamacji (firma tombest) to droga przez meke. Nawet najprostsze reklamacje przeciagali w nieskonczonos takie ktore oni jako sklep od x z klucza wiedzieli, ze sa do uznania. Podsumowanie rozmowy bylo ze na tego importera trzeba strasznie uwazac i trzeba miec duzo czasu na telefony?

Dla mnie jezeli internet to tylko renomowane sklepy: HiMountain, Horyzont, Maks, Skalnik... gdzie wiem ze mnie nie zostawia na lodzie. Albo prawdopodobienstwo ze mnie zostawia jest 1% a nie 30% :)
-------------------------------------------
adi

Odpowiedz
#5
Kupiłem niedawno śpiwór Loap St.Moritz. Wykonanie,materiały i wygląd są rewelacyjne. Jak na razie nie miałem okazji przetestować go (optimum jest przy - 10 st.). Produkowany jest w Chinach ale z materiałów Du Pont. Cena na allegro ok. 200-250 zł,a w Czechach 330-400.Mam nadzieję że nie będe musiał go reklamować i sprawdzać firmy Tombest!!!Pozdrawiam!
-------------------------------------------
pawel_lesny

Odpowiedz
#6
Też kupilem lekki spiworek LOAP Boston. I listwy termiczne sa, i wypelnienie duponta, zamek sie nie zacina, sprawia wrazenie solidnego, poczekamy - zobaczymy. Licze na niego.
-------------------------------------------
Mr-Beefy

Odpowiedz
#7
Co sądzicie o LOAP St.Laurent.
Co on wart, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Odpowiedz
#8
czytałem o nim na stronie producenta. Nawet kontaktowałem się z pepiczkami i twierdzą że sami spią w nim zimą w Górach . Zrezygnowałem z zakupu bo nie wierze w syntetyki za 230 PLN co to można kimać przy minus 20 stopniach.Podejrzewam że zakresy temperatur są mocno podrasowane. Z drugiej strony tak na oko to ten worek ładnie się prezentuje.

Odpowiedz
#9
no niby materiały ma przodkowe, cena też jak na komfort -15, wydaje się niezbyt wysoka w porównaniu z np. Hannah`em.ja tam mam zawsze obiekcje co do allegro ale wydaje się, że to jednak okazja.
ale poczekaj niech się wypowie może ktoś, kto już miał ten sprzęt.
pozdrówka

Odpowiedz
#10
LOAP to allegro ale ten gość z allegro jest oficalnym przedstawicielem firmy i firma LOAP osobiscie mi to potwierdziła gdy pytałem o przedstawiciela w Polsce. Produkt jest napewno oryginalny ale zakres temperatur wg mnie mocno naciągniety .

Odpowiedz
#11
Ja mam st Anton Loapa zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie (namiot już troche gorsze, ale stosunek jakość/cena bardzo dobry). Komfort -18 będe mógł dopiero sprawdzić najwcześniej za kilka miesięcy. Mam 190cm wzrostu i to jest górna granica dla tych śpiworów (pasuje na styk), jak ktoś ma powyżej to niech lepiej go nie kupuje. Worek kompresyjny wygląda solidnie. Do konstrukcji nie mam większych zastrzeżeń jedynie co kołnierz termiczny mógłby być 5 cm wyżej, wtedy było by dla mnie super, a tak prawidłowe ułożenie w śpiworze zajmuje trochę czasu przy dużym wzroście.
-------------------------------------------
www.zhr.pl/33

Odpowiedz
#12
Ja też mam St. Anton i potwierdzam zdanie przedmówcy. Nie spałem w nim jeszcze bo ostatnio jakoś rzadko jest poniżej zera. Co do kołnierza termicznego to dla mnie jest ok ale ja mam 182 cm. Po miesięcznym wypróbowaniu w terenie napiszę coś więcej. Zapłaciłem 230 PLN w Piasecznie u importera co nie jest raczej wygórowaną ceną:-)

Odpowiedz
#13
Witam..a czy jest w warszawie jakis sklep, gdzie sprzedaja spiwory loap??? A do tego moze poradzicie cos(to juz bylo wiem..ale juz sie zgubilem)..spiwor tak na pozne lato,wczesna jesien(wrzesien,pazdziernik) gory/mazury,syntetyczny tak do okolic 200zl..raczej nie jestem bardzo zmarzlakiem...patrzylem na HiMountain travel,hannah'a trek,loap'y wydaja sie ciekawe...sam juz nie wiem..najlepiej jeszcze, zeby wazyl mniej niz 1.7(okolo)..

Odpowiedz
#14
jeszcze najlepiej gdyby mozna bylo zakupic w jakims sklepie nieonline,albo odebrac osobiscie na terenie warszawy..mozecie tez polecic jakis sklepy?(poza himountain,horyzont,wiata,kanion..)

Odpowiedz
#15
Zajrzyj poniżej

Odpowiedz
#16
Sklepy sieci Delta Sport
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#17
heh, dzis przyszedl do mnie loap st. laurent... ciekawie sie prezentuje, pokrowiec tez ma z dobrego materialu, po juz chyba maksymalnym skompresowaniu jest mniejszy do butelki 5 litrowe, zobaczymy jak sie bedzie sprawowal...
jutro jade w bieszczady wiec tydzien lekkiego testu go czeka ;p;p no ale z tego wnioskow raczej nie bedzie moza wyciagnac...

Odpowiedz
#18
no i bylem w bieszczadach, cieply spiwor jak na takie noce jak tam byly... spiac z kolezanka ;) przykryci rozpietym spiworem stwierdzilismy ze bylo nam za cieplo, osobiscie spalem tylko w krotkich spodenkach... Ile stopni moglo byc tego nie wiem, pewnie w okolicach 10, przy okazji odradzam Himountain Travel, niby ma optimum 5, mialem okazje spac w nim jedna noc, trzeba sie grubo ubrac zeby bylo cieplo/

St Laurent ogolnie jest troche duzy, ale po uzyciu worka kompresyjnego mozna go zlozyc do przystepnych rozmiarow... kieszonka jest troche niefunkcjonalna, ale to juz jest kwestia przyzwyczajenia...
ale test tygodniowy to nie jest test ;p;p wiec nie ma co sie sugerowac...
-------------------------------------------
gg:2999391

Odpowiedz
#19
nawet jeśli Loap podrasował zakresy temperatur o 5 czy 8 stopni to i tak relacja cena/temperatura jest niezła ! szukałem ostatnio coś ciepłego i nawet już upatzyłem Hannaha Hikera ale jak zobaczyłem wewnętrzny twardy plastik-fantastik to się załamałem! dlatego pewnie pojadę po Loapa do Piaseczna. Czy ktoś wie, jak wygląda to ich przedstawicielstwo ? sklep ? garaż ? mieszkanie na 8 piętrze ? suterena ? łóżko polowe ?
-------------------------------------------
BOHO

Odpowiedz
#20
ja bralem z allegro.... czasami puszczaja licytacje spiworow... mozna zalapac sie taniej o kilka zlotych... niestety ja kupowalem na kup teraz
-------------------------------------------
gg:2999391

Odpowiedz


Skocz do: