NGT
[Recenzja] Triop Rap - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Recenzje (https://ngt.pl/forum-3.html)
+---- Dział: OBUWIE (https://ngt.pl/forum-12.html)
+----- Dział: Buty wspinaczkowe (https://ngt.pl/forum-49.html)
+----- Wątek: [Recenzja] Triop Rap (/thread-1984.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE:[Recenzja] Triop Rap - salvador - 15-04-2005

jesli pogoda dopisze, zapraszam na otwarcie sezonu w galicyjskie piachy 23-24.04 (Kamieniec, Przadki), tam bedzie mozna w terenie porownac wlasciwosci roznych butow :)
-------------------------------------------
kauczukowa.republika.pl




RE:[Recenzja] Triop Rap - mutee - 15-04-2005

ja swoje bandity kupilem za 280zl. i nie wyjezdzaja ze stopni - pod tym wzgledem bija rapy na glowe.. czy to oznacza ze niepotrzebnie sie czepiam rapow? a rapy kupilem za 259 o ile mnie pamiec nie myli. w starciu z banditami wypadaja bardzo miernie.




RE:[Recenzja] Triop Rap - mateo - 15-04-2005

Pax Panowie!!! :)
Co do evolwów to muszę się zgodzić z mutee... Świetne buciki. Zapłaciłem za nie też nieco ponad 280zł, ale niedawno u nas w trómieście były za 269 czy jakoś tak... I jak ktoś ma np jeszcze kartę Euro26 to -10% Także nie porównuj róznicy cenowej między triopem i evolvem z 5.10!!! To już przegięcie...
A jeżeli chodzi o model bardziej ''tarciowy'' to evolv defy też wyglądały nieźle... Przymierzałem je... No i są jeszcze ciut tańsze od banditów...

Pozdrawiam i Wspinać się a nie żale wylewać na forum! :D




RE:[Recenzja] Triop Rap - bugsel - 30-04-2005

kupilem Rap-y 3 rozmiary mniejsze i kiedy stane na palcach strasznie mnie bola palce.Jak myślicie wymienic je na mniejsze czy mi sie rozbija?
-------------------------------------------
pozdro




RE:[Recenzja] Triop Rap - andrzej - 30-04-2005

Nie wymieniaj. Z taką prezencją umysłu zachwilę i tak nic nie poczujesz!




RE:[Recenzja] Triop Rap - mutee - 30-04-2005

nie ma po co. za miesiac beda z nich kapcie




RE:[Recenzja] Triop Rap - harry - 05-12-2006

a jak kupie rapy 5 rozmiarow za male to tez beda kapcie za miesiac?! mutee, chyba troche za daleko posuwasz sie w krytyce. nie wierze w to, ze jakiekolwiek buty sa w stanie rozciagnac sie o 3 numery nie rozpadajac sie na strzepy.




RE:[Recenzja] Triop Rap - mutee - 07-12-2006

wiara czyni cuda. pamiętaj
-------------------------------------------
krzysiek




RE:[Recenzja] Triop Rap - Bart - 07-12-2006

Panie Harry - mój rekord to 5,5 numeru mniejsze buty - i to bez czynienia cudów o których pisze Mutee :-)

A że Rapy się rozciągają - to nie tajemnica.
-------------------------------------------
Pozdrawiam




RE:[Recenzja] Triop Rap - mutee - 07-12-2006

wiara powiadam, wiara! żeby rozczłapać rapy wystarczy siła woli
-------------------------------------------
krzysiek




RE:[Recenzja] Triop Rap - początkujący wspinacz - 10-11-2007

Witam,
kupiłem dzis sobie triop rapy, 41.5(normalne mam 43) wiadomo z palcami mam ciężko, ale wiem ze sie rozbiją, ale mam inny problem, zauwazylem ze te buty po prostu masakrują mi pięte
wystarczy ponosic pare minut, stanac na jakiejs domowej ''krawądce'' to czuje koszmarny bol w pięcie, tak jakby piękta zwęrzała sie dla mnie za wczesnie.
To sa moje 1 byty wiec sie nei znam
to czesto spotykane czy po prostu to nie sa buty dla mnie?




RE:[Recenzja] Triop Rap - gumibear - 21-02-2008

Czy dla kobitki początkującej tylko i wyłącznie na ściankę te butki bedą ok? Pytanie wlasciwie dla kobiet jak im ten bucik chula na wątłych zgrabnych nóżętach




RE:[Recenzja] Triop Rap - gruh - 15-12-2008

2005-07-01 17:04

W tej cenie sa to dobre buty. Niestety po 6 miesiacach mam dziure w prawym bucie :(. Wspinam sie 3-4 razy w tygodniu. Buty były używane raz w skałach. Produkt naprawde oddaje co kupujemy (najlepsze z ''tanich'' butów?).
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora




RE:[Recenzja] Triop Rap - kaszub - 15-12-2008

2005-07-05 16:45
michal_ksb@os.pl

Niestety Rapy to nie sa dobre buty. Tylko początkowo jak sa jeszcze ciasne i nie maja zdartej gumy, to można się wspinać. Po jakimś czasie robia sie kapcie. Istne kierpce. Nie polecam. Tym bardziej za taką cene.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora




RE:[Recenzja] Triop Rap - zloty - 15-12-2008

2005-11-07 08:57

najpoważniejszą wadą Rapów jest ich łatwośc rozbijania. Praktycznie po upływie około 5 miesięcy ( z częstotliwością 3x w tyg; Sokoły, Lądek, Pzełom Białki, Tatry, Jeseniki inne ... ) but stał sie kapciochem ( but 2nr mniejszy). Gume Rapów ''dokończyłem'' wspinając sie na Przełomie Białki, gdzie po około trzech dniach pokazały sie paluchy na czubkach. Podkleiłem 5,10nem. w tej konfiguracji but zachowywał sie o wiele lepiej jednak by nie ''spadał'' ze stopy musiałem dodatkowo wpychać go gąbką;( ... pozytywna praca buta do około 4 5 miesięcy. do tego czasu Rapy sprawowały sie bardzo dobrze. krawądkowanie, haczenie pietą, łatwość zakładania, tarcie to główne pozytywne cechy buta jakie zauważyłem w początkowym okresie...później z buta zrobił sie kapeć
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora




RE:[Recenzja] Triop Rap - Gandalf - 15-12-2008

2006-04-26 18:04
stawicki@gmail.com

Krótko:
- kupiłem Rapy - wygodne, dopasowane, wypas
- jakis miesiac wspinania na panelu, potem 2 miesiace wspinania w skalach (raz czesciej raz zadziej, powiedzmy srednio co drugi dzien) -> Rapy zdarte
- podkleilem guma C4Stealth -> Rapy znow fajne :)
- po kolejnych 2 miesiacach juz tak sie rozczlapaly, ze nawet w skarpetce sa za duze. a nalezy zaznaczyc, ze na poczatku byly 'przyjemnie' ciasniutkie

Ogolnie nim sie nie rozeszly byly fajne. Teraz chyba podrozaly, i IMHO za ta cene nie warto
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora




RE:[Recenzja] Triop Rap - Przemyczek - 15-12-2008

2007-02-28 23:19
cacti77@hotmail.com

Kupiłem Rapy w październiku i jestem z nich dosc zadowolony. Jestem poczatkujacym wspinaczem i wystarczaja one mi w zupełności. Dobrze wyszukuje sie nimi krawądek i w moim przypadku szybko sie nie scieraja.

Na plusa zasługuje sznurowanie.
Nie farbują - mam kolor szary i jakos nie mam ''sinych nóg'' :-P
Troszke sie rozbiły ale obawiam sie ze moze to sie pogorszyć w przyszlosci...
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora




RE:[Recenzja] Triop Rap - pawelm - 15-12-2008

2008-04-04 21:25

W rapach (na vibramie) wspinalem sie przez ostatnie 3/4 roku dosc intensywnie (ok 4 razy w tygodniu) i musze przyznac podobnie jak przedmowcy, ze postawowa wada jest ich szybka rozbijalnosc. Po zakupie nie moglem z nich normalnie chodzic, a teraz sa z nich takie kapcie ze przy niektorych sytuacjach z chaczeniem piety po prostu sie zsuwaja :/. Guma tez nie jest rewelacyja, mianowicie juz po ok 2 miesiacach czubki bluszczaly w sloncu a dzis blyszczy rowniez pieta :D.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora




RE:[Recenzja] Triop Rap - Nemesis - 15-12-2008

U mnie na ściance widziałem w nich 8 osób. Sam też noszę je wyłącznie na ściankę i jestem zadowolony, po roku moje się nie rozbiły ani nie przetarły. Jedynie szwy na pięcie nieco uwierają i sznurówki kończą swój żywot. Osobiście polecam - w redpoincie obecnie w promocji za 215zł rapy na vibramie. Ja mam jeszcze stary model




RE:[Recenzja] Triop Rap - mariusz - 04-05-2011

A jak rozciągają się te nowe rapy (żółte)? Dzisiaj kupiłem ok 3 rozmiary mniejsze niż moje normalne buty ;) 2,5 rozmiaru mniejsze wydawały mi się takie w sam raz na chwilę obecną...
-------------------------------------------
mariusz