NGT
[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane (/thread-1380.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - sasq pajak/grappa.pl - 14-04-2008

OT
koziol miałem nieco lepsza opinie o tymże konkretnym produkcie
-------------------------------------------
skałki przy 5 stopniach i porywistym wietrze




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - northaunt - 04-08-2008

czym myć cordurowe wisport yeti z zaschniętego błota?
-------------------------------------------
!!




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - Warzyn - 04-08-2008

Ciepłą wodą i miekką szczoteczką... oraz trochę cierpliwości...
-------------------------------------------
przy komputerze z doskoku




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - Śpiochu - 05-08-2008

To nie można ich do pralki wrzucić?!




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - Warzyn - 05-08-2008

ja piorę w pralce, ale lata mają, i cała impregnacja mi zeszła. jak były nowe to stosowałem metodę powyżej.




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - lexiu - 18-10-2008

Drobne pytanko, jaką mają długość stuptuty pajaka w rozmiarze M ?
z góry dzięki
---
Edytowany: 2008-10-18 16:45:55
-------------------------------------------
wolność to outdoor i bokserki




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - northaunt - 29-10-2008

podbiję temat i powiem że firma Wisport jest bardzo przyjemna, przetarła mi się linka kevlarowa, wysłałem im maila czy mają do kupienia taką samą ,która jest przy nowych stuptutach , odpisali tylko żebym podał adres to wyślą :)
a tak poza tym Wisport Yeti są ŚWIETNE

nie do zdarcia, nie przepuszczą nic, śnieg się nie przyczepia u dołu
ktoś kto ma nogę ( mierząc od pięty do kolana ) około 54 cm niech bierze XL.
L ( przynajmniej mi )mi się ciut ściągały z kolana przy odchyleniu stopy z butem od siebie
-------------------------------------------
http://northaunt.fotolog.pl




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - Cyc - 16-11-2008

Mam pytanie
Czy można dokupic jakos ten drut pod stuptuty?
-------------------------------------------
Cyc




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - ludz - 16-11-2008

drut raczej nie, ale kevlarek i owszem, w każdym sklepie ze sprzetem wpsinaczkowym - orientacyjnie 5 zł za metr, który starcza na oba stoptuty i jeszcze zostaje :P




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - devilll - 16-11-2008

tak nie drut tylko linka kewlarowa albo stalowa idz do sklepu ze sprzętem do wspinaczki ,albo dobry sklep ze sprzętem ogólnym do turystyki górskiej będą miec na pewno




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - Cyc - 17-11-2008

Dzięki wielkie
-------------------------------------------
Cyc




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - migot - 11-12-2008

Ja do swoich spodni membranowych (gore) poszukuje stuptutow - teraz zastanawiam sie czy warto dolozyc do membrany i kupic ja za 150 zl (http://www.skalnik.pl/?p=produkt&id=1376) czy lepiej cos na codurze (http://www.skalnik.pl/?p=produkt&id=253)?

Jak sadzicie, co bedzie lepiej ze soba wspolgralo?
-------------------------------------------
Robert




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - NDC - 11-12-2008

ja mam spodnie z gore 3l i na lekkim mrozie, stuptuty z cordury są mokre od środka:(
-------------------------------------------
wyrocznia!!!




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - migot - 11-12-2008

Hmm, wlasnie zastanawiam sie, czy membrana tez tak samo sie zachowa, czy jednak bedzie bardziej suche od srodka...
-------------------------------------------
Robert




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - adriano - 11-12-2008

membrana - jak sama nazwa wskazuje powinna pelnic wlasnie ta role, ale najlepiej jakby ktos kto ma potwierdzil
-------------------------------------------
adrian




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - lukrecja - 23-02-2009

panowie, które ze stuptutów w rozmiarze M, są według was najmniejsze? Mam z tym problem, bom niewielka :(
szukam czegoś przyzwoitego, wcale nie musi być niedrogo, bo jak się ma taki problem z rozmiarówką, to już lepiej więcej zapłacić i potem nie płakać ;)




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - sasq pajak/grappa.pl - 23-02-2009

lukrecja siądź na krześle i zmież sobie odległość od pod kolana do podłogi (boso) i jakbyś mogła mi podać ten wymiar na GG 10699214
Pajak niedługo bedzie doszywał stuptuty i sa w planach rozmiary S :-)




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - lukrecja - 23-02-2009

sasq

dzięki wielkie, jak tylko dotrę do domu, tak zrobię i prześlę :)




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - tOmki - 23-02-2009

>>migot

bierz yeti na cordurze (cale, bo sa tez wersje z BRETEX u gory) - najwytrzymalsza wersja. natomiast zakladanie membranowych stuptutow na spodnie membranowego to takie maslo maslane - pot gwarantowany. w sumie cordura na spodnie membranowe to tez pot :]

nie popadajmy w praranoje z membranami - bez tego da sie zyc :D ........podobno
-------------------------------------------
pozdro




RE:[Stuptuty] śniegowce, ochraniacze - sprawy z tym związane - sasq pajak/grappa.pl - 23-02-2009

tOmki tylko że cordura (ta o której piszesz) jest pokrywana 3 krotnie NIE spienionym poliuretanem więc poconko daje jeszcze lepsze niz membranka (przetestowane w warunkach praktycznych)
a cordurka z membrana zamiast ''gumolitu'' zła nie jest (ino droższa)
---
Edytowany: 2009-02-23 14:02:14