Polecane strony

Serdecznie zapraszam na strony moich przyjaciół. Ten boks służy promocji ich mikrobiznesów:)

 

buty do biegania - najlepszy sprzęt dla każdegou grzeska z NBR

 

kocyki dla dzieci -mój sklep dla dzieci i niemowląt - kocyki, kołderki, otulacze, poduszki i wiele wiele więcej!

 

szafa olafa sklep dla dzieci - zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego sklepu, oferujemy produkty z tkanin minky recznie szyte - najwyzszej jakosci!

 

optyk szczecin - gabinet w szczecinie z najlepszymi oprawkami

 

Warto sprawdzić polecane przeze mnie strony WWW :-)

 

kocyki dla niemowląt szafa olafa - tego produktu nie trzeba omawiać!

 

dziękuje:-)

blog

artykuły o bieganiu oraz o górach polskich - orla perć zimą tego roku! Orla perć została zaliczona w połowie - spanie na Świnicy, potem pod Zamarłą Turnią... kiedyś wrócimy :)

Po 3 latach przerwy chcemy aktualizować blog. Będziemy dodawać wpisy nt. produktów dla dzieci i niemowląt z tkanin minky!

 • Ochraniacz do łóżeczka dziecęcego

  2014-07-04 11:05
  Wpis o ochraniaczach do łóżeczek dla dzieci - fakty, kontrowersje mity i porady!
  Komentarze [0]
 • bieg zimą

  2011-01-12 19:24
  Choć za oknem coraz ciemniej i zimniej i wielkimi krokami zbliża się zima, stale widać ludzi uprawiających sport, a dokładnie rekreacyjne bieganie. Oczywiście każdy z nich posiada markowe buty do biegania – przecież to wstyd biegać w tanich chińskich trampkach.
  Komentarze [0]
 • bieganie dla Ciebie

  2007-11-23 10:42
  W czym najlepiej biegać aby nie mieć bolesnej kontuzji. Gdzie uprawiać ten popularny sport oraz co należy wiedzieć przed pierwszym joggingiem. Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w niniejszym artykule o bieganiu i samych butach do biegania – zapraszamy.
  Komentarze [2]
 • ubrania do biegania

  2007-11-23 10:00
  Ubrania do  biegania to często jeden z podstawowych i zasadniczych elementów przed którymi mierzy się każdy biegacz. Getry do biegania mogą wydawać się nieco krępujące zwłaszcza dla początkujących biegaczy, jednak trzeba przyznać że takie obcisłe getry są bardzo wygodne, dlatego też lepiej wyzbyć się wstydu, nie patrzeć na gapiów i zacząć spokojnie biegać.
  Komentarze [0]
Strony: 1