To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Akcja Cumulusa - ''Napraw - nie kupuj''
#1
W skrócie.
Masz uszkodzony sprzet cumulusa (śpiwór, kurtka itd) ? Wysyłasz do cumulusa a oni to naprawiają gratis.
Można także dosypać sobie puchu. Płaci się tylko za puch a nie usługę.
Nie potrzeba dowodu zakupu.
Z tego co widzę to akcja prezentowana tylko na FB.
Szczegóły:
https://www.facebook.com/notes/cumulus/b...aw-nie-kup uj/2093479667405537/

Odpowiedz
#2
Fajna akcja, dzieki za info.
Jakby nie upierali sie mocno przed praniem Panyama 450 to bym moze wyslal na dosypke. Pralem kiedys Incredilite i nie bylo dobrze. Nie wyobrazam sobie rozbic 450gr puchu.
---
Edytowany: 2018-11-21 11:37:55

Odpowiedz
#3
Ja rozbijałem 800g :) Ale było to latem i trwało 4 dni.

Odpowiedz
#4
Konkretna akcja zatem byla :)
Jakie, mniej wiecej, sa ceny puchu w Cumulusie 850C nie hydro ?

Odpowiedz
#5
Z konfiguratora wychodzi mi że 110 zł.

Odpowiedz
#6
Dzieki.
Niestety upieraja sie przy upraniu wiec odpuszcze najpewniej.

Odpowiedz
#7
dzięki za info. piękna idea w dobie fast fashion i ogólnie jednorazowości wszystkiego. jak najbardziej godna popierania i rozpowszechniania.

Odpowiedz
#8
Ciekawe czy da się zmniejszyć kurtkę na szerokość,
trochę brzucha rzuciłem i już jest zbyt obszerna

Odpowiedz
#9
Zamiast kurtkę zwężać możesz właśnie dosypać puchu w to miejsce ;)

Odpowiedz
#10
ja się ciesze okrutnie, bo akuram miałem wysyłać swoją kurtkę - udalo mi sie podczas upadku zrobić trzy dziury na raz. tylko uprać i wysyłać ;-)

Odpowiedz
#11
dgim

Ja wiem dlaczego ''się upierają'', bo zdążyłem wymienić korespondencję z Cumulusem.

Odpowiedź jest prosta, chociaż sam również na nią nie wpadłem 😕. Jak wyjaśniła miła pani z Cumulusa - z szacunku dla pań, które te śpiwory będą brały do rąk.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz
#12
Nie tylko. Śpiwór przed dosypką z tego co wiem jest opróżniany i po dodaniu puchu ponownie napełniany. Stary, tłusty puch średnio nadaje się do takiej operacji, dla tego powinno się śpiwór wyprać. Oczywiście grzebać w śpiworze po kimś, kto 10 miechów łaził po chaszczach w przepoconych skarpetach też bym nie chciał :-D

Mnie to zastanawia czy dokonali by dopuszenia sweterka?
---
Edytowany: 2018-11-21 23:41:03

Odpowiedz
#13
Czy zmniejszają czy dopuszają tego nie wiem ale ...
swego czasu wysyłałem im kurtkę (produkt CUMULUSa) do naprawy uszkodzoną przez kota. Kurtka wróciła po kilku dniach a ja nie mogłem doszukać się śladów sposobu naprawy. Robota wykonana wzorowo a rachunek do przełknięcia.
-------------------------------------------
... z daleka

Odpowiedz
#14
,,z tego co wiem jest opróżniany''
Może w Cumu. W Aurze nie. Zastanów się trochę - w cenie puchu jest zawarta robocizna (roboczogodzina).
Kwestie sanitarno-estetyczne. Tyle i aż tyle.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz
#15
Myślałem, że w takich razach puch się czyści po opróżnieniu tak jak nowy jakoś tam gorąca parą czy coś.
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
#16
Zdaje sobie sprawe, ze przed grzebaniem w odziezy uzywanej warto je wyprac, chocby z uwagi na higiene. To samo jest z wysylka butow do podklejenia etc. Inaczej sie jednak pierze miurke a inaczej puch. Mam fatalne doswiadczenia z wypraniem Incredilite gdzie bylo blisko 4x mniej puchu niz w P450. Ciezko mi bylo rozbic puch. Pralem w pralce, nie pamietam juz jakie wirowanie ustawilem, ale zapewne zgodnie z zaleceniem producenta, najnizsze, jakie mialem. Zobacze, ale raczej odpuszcze, choc z 50gr bym dosypal.

Odpowiedz
#17
Doczu!
dzięki za info, mega opcja! właśnie mi się zamek zaczął rozjeżdżać
twój link (przynajmniej mi) nie otwiera się, ale nie problem znaleźć :)

Odpowiedz


Skocz do: