To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Rockland - Ręcznik szybkoschnący
#1
Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat: Rockland - Ręcznik szybkoschnący

Odpowiedz
#2
Kupiłem go kiedyś też, tylko w kolorze niebieskim. Ja mam o nim odmienne zdanie, mianowicie takie, że nie nadaje się nawet na szmatę do podłogi. Mój egzemplarz w ogóle nie schnął szybko, a jak był mokry i się go wycisnęło to potem nie dało się już nim wycierać bo nie chłonął wody. Namoczony, wyciśnięty był dalej jak mokra szmata. Do tego nieprzyjemny w dotyku i podczas wycierania ciała. W ogóle to go wyrzuciłem do śmieci bo nawet roweru nie dało się nim porządnie wytrzeć.
-------------------------------------------
http://outdoormacieja.blogspot.com/

Odpowiedz
#3
Ręcznik... szybkoschnący...
Jak szybko?
Gdyby mnie zebrało na recenzję jakowejś szmaty...
To bym zamoczył go całkowicie (z uciskaniem pod wodą) i zważył.
Rozwiesił w łazience w temperaturze... łazienkowej i po godzinie zważył.
A potem po dwóch, trzech, aż do suchości...
Bo jak porównać?

Odpowiedz
#4
@PRS, zrobię ci taki laboratoryjny test, jak wrócę do domu. Ja go po prostu miałem w 2-miesięcznej podróży i nie odczuwałem dyskomfortu. Może kwestia niskich oczekiwań. U mnie się sprawdził.

Używam do dzisiaj, jedyne co bym zmienił to wziąłbym większy rozmiar.
-------------------------------------------
Krzysiek

Odpowiedz
#5
Recka zostaje ''ukryta'' - rzadko korzystamy z tej opcji. Jest ale niewidoczna. Do czasu wyjaśnienia i podjęcia decyzji tak zostaje

Odpowiedz


Skocz do: