To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wasze plany wyprawowe....testy, testy, testy....
#1
Jak w temacie?

jakaś zagranica? jakieś górki? przejścia? wyrypy? treking?

Tak do lipca/sierpnia co planujecie?

Odpowiedz
#2
Matterhorn i kilka 4 tysięczników w okolicy :)

Odpowiedz
#3
Zimowy wypad w Alpy (mam nadzieje, że będzie jeszcze śnieg). Latem coś w rodzaju obozu o charakterze wspinaczkowo-wycieczkowo-alpinistycznym. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to treking Zemratt-Chamonix

Odpowiedz
#4
Ja może mniej typowo - wybieram się na Kinabalu na Borneo.
---
Edytowany: 2018-02-22 14:44:48

Odpowiedz
#5
Czerwiec Fogarasze z kumplami , sierpień Alpy austriackie z rodzinką , wrzesień Alpy austriackie lub Czarnohora z kumplami ..... jak Bóg da ..... i pogoda dopisze :)

Odpowiedz
#6
Majówka - przejście z Sanoka via Chryszczata na Słowację do granicy z Ukrainą i potem Połonina Równa, może Pikuj w stronę Sianek, powrót przez Lwów i Przemyśl. Bilety już częściowo kupione.
Może w czerwcu jeszcze Bieszczady na week, na pewno żagle Mazury.
W lecie zapewne Tatry Słowackie.
Coś więcej... pożyjemy zobaczymy ;)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz
#7
U mnie tradycyjnie, kilka miesięcy i kilka tysięcy kilometrów pieszo, na razie wolę nie ogłaszać gdzie konkretnie się wybieram, ale będą to góry :-)
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com

Odpowiedz
#8
Do maja skitury w Tatrach

Odpowiedz
#9
Cały czas szwędanie się po Sudetach ale już w kwietniu Albania i Korab, ale też Czarnogóra i 2-3 szczyty powyżej 2500 jednak tam to pogoda dyktuje warunki i Góry Przeklęte - a banera brak 😭
Wakacje chyba zaowocują Austrią - zapisaliśmy się w kilkoro na GG czyli GrossGlockner - chyba prawie dobrze napisałem, a później jeszcze kilka łykendowych wypadów jak kasy nastarczy...
-------------------------------------------
Wojtek

Odpowiedz
#10
Tego lata kilka wejść >5000 m i trudny technicznie trek w Azji Centralnej/Południowej. Jeszcze nie ogłaszam dokładnie gdzie :)
-------------------------------------------
http://www.lukaszsupergan.com/

-
https://lukaszsupergan.com/

Przewodnik "Szlaki Polski. 30 tras długodystansowych":
https://lukaszsupergan.com/produkt/szlaki-polski/
Odpowiedz
#11
ja też nietypowo, bo raczej biegowo. Ale potestować mogę :)
-------------------------------------------
fast & light & fast & fast & fast & fast & fast

Odpowiedz
#12
chyba z tej akcji nic nie wypali....rozmijamy się w oczekiwaniach z producentem:) Ale Wasze plany zachowuje do następnych kontrahentów
---
Edytowany: 2018-02-22 14:27:20

Odpowiedz
#13
może powiedz czego oczekuje Producent i ktosik akurat będzie mógł zmienić/nagiąć plany

Odpowiedz
#14
Czasami tak bywa komodus że producent/sklep oczekuje po prostu promocji a nie testu w rozumieniu testów na NGT. Poza tym wysłanie maila że jesli będzie bubel to zostanie to napisane.....też potrafi spłoszyć. I spłoszyło.

Odpowiedz
#15
no to trudno, przecież nikt z Nas nie chce zmiany nazwy na Nierzetelna Grupa Testingowa ! :)

Odpowiedz
#16
ja jak zwykle dłuższe trekingi po PL, został mi Mały Szlak Beskidzki i Szlak Papieski do zrobienia, pewnie coś zaliczę w tym roku z nich, poza tym pomniejsze trekingi ze spaniem pod namiotem lub tarpem zamiast schronisk

Odpowiedz
#17
Wybieramy się do Santiago de Compostela we wrześniu, będziemy dreptac szlakiem ''Camino Primitivo''. I tylko iść, jeść, spać I pić duużo wina.
-------------------------------------------
Ysa i KamiL - umorsowani

Odpowiedz
#18
@Ys@

Buen Camino

Odpowiedz
#19
Około miesiąca włóczęgi po Islandii czerwiec-lipiec jakoś, gdy pogoda będzie najstabilniejsza.

Odpowiedz
#20
wracamy do tematu po nessi ponownie, bo.......

część z nas już w trasach, a część za chwilę ruszy. Potrzeba coś szybko i baaaardzo konkretnie oblecieć przez sezon wakacyjny i po sezonie wakacyjnym odpalić recenzję: wrzesień/październik

Ktoś chętny?

Odpowiedz


Skocz do: