To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
#1
Szanowni

Lata lecą niepostrzeżenie. 1 akcja w 2010 r. była jakby wczoraj o akcji z 2012 r. nie wspominając. A potem kolejna..... Zanim rozbudzę emocje i rozgrzeje portfele......tak będzie 3 (4!) reedycja to na pewno. Plan jest taki, że na spokojnie do czerwca chcę to zrealizować, więc macie czas by środki odłożyć i odkuć się po buffach:)


Projekt. Zanim zaczniemy rotować i kombinować wersjami.....

Pamiętajcie że naszym partnerem handlowym jest firma, który czyta, słucha i wyciąga mądre wnioski i.....wychodzi nam mocno naprzeciw w swoich działaniach. Efektem takich wniosków jest pewna propozycja firmy aby zminimalizować zawód engietowiczów spowodowany nietrafionym rozmiarem......

Już tłumaczę. Za jakiś czas gumi dostanie partię bluz w pełnej rozmiarówce plus zamki w różnych kolorach. Będziemy mieć trochę czasu na przymiarki i dogadanie wersji kolorystycznych. Przyznacie, że to ciekawa inicjatywa firmy.

Mam nadzieję, że pierwsza przymiarka nastąpi już niebawem na zlocie w Karkonoszach, a kolejne przymiarki planuję zrobić tak jak dystrybucję buffa. Wysyłam na miasta, Wy się spotykacie, mierzycie, itp., itd...

Na razie ten wątek niech sobie wisi. Piszmy na spokojnie bez ciśnienia czasowego bo nic nas nie goni

Odpowiedz
#2
Na pewno trzecia? :)

Odpowiedz
#3
Jeżeli pierwsza była zerowa to może być trzecia :)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz
#4
No widzicie już nawet ja się w tym gubię....ostatniej akcji staram się nie pamiętać wszak zgubiłem gdzies 1 bluze botx:) Do dziś nie wiem co ja z nią zrobiłem. Ech

Odpowiedz
#5
A niech mnie! Muszę zacząć ekstremalnie zużywać moje bluzy żeby w połowie roku móc ze spokojem stwierdzić że nowy NGTowy stretch jest mi po prostu niezbędnie potrzebny :D

Odpowiedz
#6
Gumi, szacun dla Ciebie za to, że zaczynasz kolejną batalię oraz dla Firmy za tak elastyczne i otwarte podejście do klienta :) . Pozdrawiam

Odpowiedz
#7
V_N_Cf nie mogę takiego podejścia firmy zlekceważyć. Takie kontakty i wzajemne partnerstwo oraz zaufanie są dla mnie bardzo ważne. To coraz rzadsze

Odpowiedz
#8
szkoda że tym razem nie możemy zaprojektować własnej szaty graficznej, z chęcią bym coś znów przygotował... ...a może skoro czytają, słuchają to poszliby na pewne ustępstwa nawet kosztem nieco wyższej ceny w zamian za kolejne niepowtarzalne nasze projekty? :)

Odpowiedz
#9
Alpamayo podsunął mi pomysł, hm. Może tym razem pomyśleć nad pewnym kompletem, tzn: bluza i spodnie na bazie El Cap. Takie spodnie z dodatkowymi wzmocnieniami byłyby fajnym uzupełnieniem.

Odpowiedz
#10
Ale w tej akcji może ktoś umiejscowiony bliżej firmy Gumiego odciążyć, bo chłop się przeciąża..
-------------------------------------------
7! bajaBongo Bongograjo

Odpowiedz
#11
Nie ukrywam, że myślę o dolnej części garderoby. Ale bluzy będą. Ustale z firmą jakie mamy pole manewru w barwach i jedziemy.

Na razie temat nr 1 dla mnie......to zabrać wszystko na zlot

A w kwestii pomocy to tę akcję rozegramy inaczej i na pewno mi pomożecie
---
Edytowany: 2016-02-01 23:34:44

Odpowiedz
#12
Moja stara bluza jest jeszcze w całkiem dobrym stanie, ale że jest moją ulubioną to chętnie nabędę kolejną :) I jeszcze jedną na prezent :)
Tylko nie szalejcie z miksem kolorów ;)

Odpowiedz
#13
Moja pierwsza zwolna dogorywa (użytkuję ją głownie do biegania - wiec częste pranie odcisnęło już swoje piętno). Kolejna jest jeszcze w bardzo dobrym stanie... ale nie odmówie sobie i piękniejszej połowie - zamówienia kolejnych. Dla mnie to produkt doskonały - wręcz skończony :) Trzymam kciuki i obserwuję temat :)
-------------------------------------------
Cantoresowy brat najmłodszy

Odpowiedz
#14
Mam nadzieję, że w tych rewolucyjnych czasach Gumi zachowa choć jeden konserwatywny głos rozsądku i jedną z opcji będzie jednolita czerń z gustownym czerwonym zamkiem.
Pamiętajcie czarny wyszczupla ;)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz
#15
Kolory tylko z kolekcji damskiej np. ten piękny róż ;-)
Chociaż nie jestem pewny, bo my rozróżniamy tylko trzy kolory :-o

Odpowiedz
#16
O własnie PRS :) Dobrze prawisz :)

Odpowiedz
#17
Właśnie sam siebie przekonuje,że zmechacenie od pasa biodrowego to już wystarczający powód do zakupu nowej edycji ;)
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz
#18
boguś b podpowiemCi - jak będziesz miał dwie, to uzytkowanie rozłoży się po połowie, czyli mniej się będą zużywać ;)
dobry powód?
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tu dla przyjemności!

Odpowiedz
#19
Każdy powód jest dobry :)

P.S. Wolałabym jaką alternatywę do klasycznej czerni z czerwonym zamkiem, bo wtedy argument ''ta jest inna'' i ''takiej nie mam'' może się okazać kluczowy ;)

Odpowiedz
#20
Pamiętajcie Panowie że uzasadnienie musi być finezyjne i rzutkie, a nie miałkie wszak prędzej czy później staniemy przed obliczem żon w celu autoryzacji naszych poczynań....

;)
---
Edytowany: 2016-02-03 14:55:38

Odpowiedz


Skocz do: