To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Testowanie sprzętu pewnej marki....
#1
...już wkrótce info co i jak!:)

Odpowiedz
#2
Już możecie pisać jakie macie plany wyjazdowe:

Test będzie 2 etapowo:
1. Pewien rodzaj sprzętu nazwijmy to twardego będzie testowany przechodnio na zasadzie dziś Ty a jutro On - np namiot

2. Sprzęt dedykowany pod konkretnego testera - np. odzież, bielizna

Odpowiedz
#3
Najbliżej to Karpaty Południowe od 16.IX. do 8.X. Potem to dopiero zimowo w IIp stycznia coś na Słowacji (stawiamy na NT i WF jak śniegi pozwolą)

Odpowiedz
#4
u mnie 2 tygodnie Korsyki początkiem jesieni, GR20. Na codzień i w weekendy dużo roweru (szosa i mtb), nieco mniej biegania.

Odpowiedz
#5
Przełom wrzesień/październik, ok 2 tygodnie, Karpaty Ukraina, Czarnohora i okolice.

Grudzień, styczeń, marzec, - Gorgany, Gorgany i.....Gorgany ;-)
-------------------------------------------
Pakul

Odpowiedz
#6
Jak jest pogoda to codziennie rowerem do roboty (10km w jedną stronę, łącznie 20) + weekendy (kolarka i cross), we wrześniu lub październiku polskie góry - prawdopodobnie Sudety Środkowe, okolice PTTK Jagodna
Marzec 2016 - Główny Szlak Świętokrzyski lub Mały Szlak Beskidzki
Maj/czerwiec 2016 - rowerem do Chorwacji lub Mały Szlak Beskidzki/Główny Szlak Świętokrzyski + kilka dni rowerem po Polsce

Odpowiedz
#7
wrzesień - GSS
czerwiec/lipiec 2016 - roczna podróż dookoła Azji, plecakowo

Odpowiedz
#8
Prawie codziennie do pracy rowerem jak pogoda pozwala (20 km w obie strony), do tego trochę jazdy na MTB dookoła Łodzi i może we wrześniu jakiś 3-4 dniowy wypad MTB w góry. We wrześniu też wyjazd w góry (Tatry lub Żywiecki) i nad Bałtyk połazić i pozwiedzać. Do tego w planie jest udział w marszu długodystansowym ,,Setka po Łódzku''. Poza tym robię sporo takich jednodniowych wypadów w teren z kijami trekingowymi, na rowerze, spacerowo rekreacyjnie itd...
-------------------------------------------
http://outdoormacieja.blogspot.com/

Odpowiedz
#9
Kurde Maciej, musimy się kiedyś zgadać bo ja też z Łodzi

Odpowiedz
#10
No kurde Nemesis fajnie by było:) I widzę, że z Aleksandrowa jesteś to byłoby blisko bo ja na Teofilu pomieszkuję:)
-------------------------------------------
http://outdoormacieja.blogspot.com/

Odpowiedz
#11
W tym miesiącu Babia Góra na jeden dzień
wrzesień dokończenie MSB jakieś trzy cztery dni i Tatry na weekend.
październik to pewno Bieszczady z rodziną na weekend i jak zawsze lasy pod rzeszowskie bieganie, wędrówki po pogórzu Dynowsko-Strzyżowskim i Beskidzie niskim. Średnio przynajmniej 2 dni w miesiącu. A ostatnio małe wędrówki dookoła Rzeszowa żółtym szlakiem opasującym to miasto.

Odpowiedz
#12
A co mi tam, też na piszę o sowich planach:) Wrzesień na tydzień planuje jakieś ferraty zaliczyć w Dolomitach, oprócz tego chce się tej jesieni trochę po Tatrach i Beskidach powłóczyć tak na jedne-dwa dni. Zimą chciał bym postawić swoje pierwsze kroki w zimowych Tatrach +odświeżyć doświadczenia ski-turowe gdzieś w niższych górach. Dalej nie wybiegam w przyszłość:)

A na co dzień jeżdżę rowerem do pracy tak 2-3 razy w tygodniu, w zależności od pogody i biegam sobie spokojnie 2 razy na tydzień.
-------------------------------------------
http://blizej-nieba.blogspot.com/

Odpowiedz
#13
Z moich planów to najpewniejsze są 2 wyjazdy: 06.09.2015 do 12.09.2015 (tydzień) w bieszczadach - pod namiot z plecakiem, chodzenie od bazy do bazy - drugi to 2-3 dni w grudniu (18.12.) w okolicach Biskupiej Kopy.
Kilka weekendowych wyjazdów w Beskid Żywiecki i Tatry w zależności od funduszy.
Na zimę zawieszam swoją turystyczną aktywność w górach.

Przygotowuję się również do triatlonu więc pod tym względem mogę również coś przygarnąć.

Odpowiedz
#14
Na początku stycznia planuję wybrać się na dwa-trzy tygodnie w Beskid Żywiecki, może Niski, żeby biegać (może też łazić na nartach backcountry). W przyszłym roku mam też w planach dłuższy wyjazd 3-tygodniowy do Iranu bądź w jakieś dzikie tereny, a jeśli zrobię prawko na moto i będę miał sprzęt, to wyjazd motocyklowy na podobny okres czasu.

W weekendy staram się wybyć w góry (chodzenie plus bieganie), a na co dzień biegam (dla rozrywki) i dojeżdzam do pracy na rowerze (12 km w obie strony). Za dwa tygodnie firma ma nas przenieść do nowego budynku z prysznicami, więc planuję zastąpić rower bieganiem.
---
Edytowany: 2015-08-09 20:09:13

Odpowiedz
#15
Hehe, mimowolnie i przypadkiem całkiem fajny wątek się zrobił :-)
-------------------------------------------
Pakul

Odpowiedz
#16
Trochę lipa, że tak późno... Od połowy tygodnia walczę w Norwegii. A został jeszcze miesiąc...

Odpowiedz
#17
Lipa to ten wpis i to wielki . Myślisz że to takie proste załatwić sprzęt do testu.Zauważ jeszcze że Gumi miał urlop i ma swoje życie poza forum.
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz
#18
Spokojnie bogus mysle że grendel nic złego nie miał na mysli.

Zaraz spróbuje zebrac w punktach kto, gdzie i kiedy. Jestem pod wrazeniem.

Odpowiedz
#19
Ja to tylko rower do pracy codziennie niezależnie od pogody. Od września tylko tatry weekendowo. Niestety najdłużej 3 dniowe.ze spaniem w schronisku.
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz
#20
No ja od 26.08 robię Bieszczady na kilka dni, a w połowie września Rumunia na 10 dni (Parang i Piatra) w związku z tym wyjazdem chciałbym także o prolongatę terminu testu skarpet Nordhorna bo tak po prawdzie to już w sierpniu powinien sie test pojawić, ale chciałbym zabrać jeszcze skarpety na te wyjazdy.

Odpowiedz


Skocz do: