To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test bielizny NESSI -dzięki nessi-sport.pl / cz. 2
#1
Szanowni, a raczej Szanowne Panie

1 etap testów z Nessi niebawem zakończy się ukazaniem samodzielnych recek. Firma Nessi jakiś rok temu gdy wdepnęła na swoje nieszczęście:) na NGT rzuciła hasło że po 1 części rozpoczniemy 2 etap testów. Jako, że nie rzucają słów na wiatr to właśnie po szybkiej wymianie maili odpalamy 2 wątek na kolejny etap testów.

To będzie chyba pierwszy taki test bo tym razem zapraszamy do pisania, testowania 5 miłych pań a ja samozwańczo będę miał to szczęście i przyjemność, że szczegółowe wymiary testerek:) będę ustalał na prv i nie będą to tylko skarpetki:)

Co jest brane pod uwagę?
- aktywność górska oraz forumowa
- szafa sprzętowa
- recenzje

Odpowiedz
#2
Hmm. Szkoda że nie jestem miła :P

Odpowiedz
#3
w uzupełnieniu:

aktywność biegowa (biegówki też) będzie preferowana


[Obrazek: 8662-3-1.jpg]


[Obrazek: 8662-3-2.jpg]


[Obrazek: 8662-3-3.jpg]

Odpowiedz
#4
czy koleżanka będzie na zlocie? :)
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz
#5
botx ta ze zdjęcia czy Ioola?

Odpowiedz
#6
Ha ha :p zakładam, że jednak chodziło o panią ze zdjęcia :-)
Zgłaszam się, mimo że nadal nie jestem miła, no i nie mam recenzji w sumie (ale jedna się pisze od pewnego czasu). Biegam na biegówkach, biegam za dzieckiem :p Może się przydam na coś.

Odpowiedz
#7
Zając to dobra kandydatka

Odpowiedz
#8
boguś - dzięki, no ale muszę się przyznać że ostatnio mało biegam (choć w niedzielę się udało ;)
Z biegówkami to wiele zależy jak zima dopisze (w ty sezonie prawie nie było śniegu więc może tej zimy będzie biało). Na pewno mam w planach jeden wyjazd narciarski ale to raczej narty zjazdowe chyba że się uda dłuższy urlop wykombinować.
Jednym słowem nie mogę obiecać jakiejś hiperaktywności ale wiadomo że będę się ruszać bo inaczej nie może być :)

Odpowiedz
#9
Szanowne Panie jestem zdruzgotany brakiem zgłoszeń. Tyle Pań i to tak aktywnych!

Odpowiedz
#10
Ja piernicze, tak wypasione kolorowe gatki i nie ma nie chetnych. Sam bym ten pstrokate leginys przygarnal, bo z wygladu pelen bajer:)

Odpowiedz
#11
Takie wzornictwo leginsowe to pamiętam z wuefu z podstawówki :)
Dziewczyny - brać jak dają!

P.S. Może część osób jeszcze na wakacjach stąd ta cisza?

Odpowiedz
#12
PS. Czy ten zestaw ze zdjęcia numer 1 i 3 to nie jest ten sam, który ja w wersji męskiej dostałem na testy? Chyba że to tylko takie zdjęcia podglądowe, które nie przedstawiają tego co będzie testowane :)

Odpowiedz
#13
ja ostro testuje skarpetki :) no reckę stworzę........wspólnie z jaga, bom jej 1 parę oddała :) ale nie biegam........raczej łażę po górach, wspinam się no i zumbuję :)

Odpowiedz
#14
madusi_m jak Zumbujesz ostro to bierz:) Jeśli się wspinasz bierz:)

Odpowiedz
#15
Wojtek - jakby cio to mogę brać :) ino nie wiem, czy zasługuję, bo recke wisze, aczkolwiek już o niej głośno mówię, więc.....:)

Odpowiedz
#16
baby do jasnej cholery!

Wracac z wakacji i prosze mi sie tu określić
---
Edytowany: 2014-09-04 11:23:35

Odpowiedz
#17
zgłaszam sie na ochotniczke :)
na wakacje jadę jutro na 1,5 tyg, nie biegam ale jeżdżę cały rok na rowerze codziennie (słońce, deszcz, mróz, wiatr - mi nie straszne)
---
Edytowany: 2014-09-04 12:58:58
-------------------------------------------
Turbo Krasnal - Indie mi się marzą...

Odpowiedz
#18
Ja się nie wychylałam, bo dostałam już dwie rzeczy do testowania, może ktoś nowy by się wykazał? Jeśli nie będzie chętnych, a aktywność rowerowa też wchodzi w grę, to jeżdżę codziennie do pracy po minimum 13 km w jedną stronę (wszystkie pory roku oprócz zimy, chociaż zaczynam rozważać i tą porę roku jako rowerową;)).
Tylko ostrzegam, że byłabym bezwzględna, bo w tej chwili jeżdżę w legginsach z marketu za 15 zł i całkiem nieźle się sprawdzają. Wyszłam z założenia, że jeśli jadę w nich do pracy, zostawiam na 8 godzin do wysuszenia, wracam do domu i wrzucam do pralki, to żadne ''cuda'' nie są mi potrzebne :)

Odpowiedz
#19
Ja mogę zgłosić jedną w rozmiarze 38/M dojeżdżającą do pracy rowerem i lubiącą łażenie po górach - a następnie dopilnować napisania recenzji :)
-------------------------------------------
http://www.light-test.info

Odpowiedz
#20
dominik jesli ta niewiasta dojezdza a raczej wraca z Tobą do i z pracy tez na rowerze to mam wrażenie że codziennie Was mijam na drodze nr 94 w okolicach siechnic w okolicach godz. 16 z hakiem..... coś mi sie tak wydaje....
---
Edytowany: 2014-09-04 13:37:51

Odpowiedz


Skocz do: