To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


2 festiwal/zlot - dyskusja
#1
.....XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej....ech

....tak tak to było minęło wiem wiem - kto był to do dziś z rozrzewnieniem wspomina co się działo i jak się działo i z kim się to wszystko działo...

Żeby była jasność nie oszalałem zakładając ten wątek. Za chwile 31 zlot NGT, a i pewnie do czasu 2 naszego festiwalu z 32 zlocik sie zmajstruje...

Do rzeczy. Gdy Wy będziecie się bawić frywolnie na kolejnych zlotach, my admini cieżko tyramy w cieniu tego wszystkiego nie oczekując poklasku:), dopinamy ostatnie kontrakty, negocjujemy, walczymy i w ogóle w ogóle.....

Ale w jednej rzeczy potrzebujemy od Was pomocy....MIEJSCA!

Gdzie widzielibyście 2 festiwal NGT pod koniec 2014 r.?
- ma być tylko dla nas,
- ma być klimatycznie i kameralnie
- ma być dojazdowo jako tako
- ma być moc!
- miejsce na dobre 30-40 osób
- prąd być musi (ten w gniazdkach też)
- miejsce przyjmie namioty

...niech ten watek się gdzieś tam na forum sączy i pałęta....


Wasi admini


[Obrazek: 8542-2-1.jpg]

Odpowiedz
#2
no i co by miejsce na InO było!

Odpowiedz
#3
ja mogę zaproponować Beskid Niski i chałupę w Zawadce Rymanowskiej zgrabny opis na stronie http://www.skpb.lublin.pl/1
Mozna przyjść na piechotę, można dojechac autem.
Plusem jest fakt, że to ja się nią zajmuję ;-)
---
Edytowany: 2014-03-06 14:29:55

Odpowiedz
#4
w beskidzie niskim do tej pory bylismy na bardzo udanych zlocie, oj bardzo udanym! Nie mam nic na przeciwko by to miejsce powtórzyc.

Odpowiedz
#5
Golek, wygląda interesująco :) Przy okazji wpisuję na swoją listę chatek do odwiedzenia ;)

Odpowiedz
#6
To ja podam propozycję zlotowo-festiwalową, która będzie wyzwaniem dla Południowców:

Porzecze, Schronisko Łowców Przygód:
http://lowcyprzygod.pl/

Gdzie to? Na końcu świata :P
http://tiny.pl/qld6r

p.s. I pomyślcie, że Pit dojeżdża z Ustki na każdy zlot ;)
---
Edytowany: 2014-03-06 15:12:05

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#7
Jestem za, byłoby cudownie dojechać na zlot w 3 godziny, a nie 16 :-)

Odpowiedz
#8
Porzecze tak, tylko jest warunek: po północy winno być znacznie ciszej, bo hasiory nie będą mogły spać.

Odpowiedz
#9
Braav, ale miejsce znalazłeś, na Lubowidzu robiłem daaaawno temu patent :)

Ale blisko bardzo, nie odczułbym, że na zlocie byłem :D
---
Edytowany: 2014-03-06 16:53:01
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!

Odpowiedz
#10
Pit, przegonimy się na InO, popijesz nalewek i poczujesz ;)

Dzikun, byłem kiedyś tam na zamkniętej imprezie, tańce do rana. Może coś się zmieniło od tego czasu. Mowa oczywiście o wynajęciu całego schroniska.
Można zrobić spływ kajakowy w okolicy, InO, rowery, nad morze wypad itd itd.

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#11
Ja też byłem, w listopadzie. Trochę się na nas Grzegorz zdenerwował za harce pierwszej nocy, ale drugiej się zreflektowaliśmy i było cacy :D.
Atrakcji jest tam dużo, można zrobić też warsztaty linowe na moście Lubonice.

Odpowiedz
#12
W końcu wziąłbym psa, jeżeli obsługa wyrazi zgodę.

Ale nie wiem czy na Północy frekwencja dopisze :)
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!

Odpowiedz
#13
nie wiem czy mogę, ale ja znam to miejsce -
http://www.globikowa.republika.pl/ssm_menu_pl.html
atrakcji sporo, miejsca dość
-------------------------------------------
sprzedawca HiMountain Rzeszów

Doradca ds. sklepu internetowego Mammut Polska, absolwent Turystyki i Rekreacji
Odpowiedz
#14
A mnie tam tradycyjnie wszystko jedno ;)
Ze mną jak z dzieckiem, gdzie zrobicie, tam przyjadę, byle można było znów Wasze stare i nowe mordy zobaczyć i gardło zedrzeć przy gitarze swojej i Braci Cantoresów :P

Odpowiedz
#15
A mnie tam nie jest wszystko jedno ;)
Fajne miejsca zaproponowaliście na NORMALNE ZLOTY
Gumi napisał o końcówce roku więc kajaki (przynajmniej dla mnie) odpadają. Wczesna Jesień jak najbardziej.
Zawadka-zlot w maju. Na ,,festiwal'' nie za bardzo ze wzgl. sanitarnych.
Do propozycji zlotowych dodałbym Suwalszczyznę-kiedyś było schronisko nad Wigrami.
Do propozycji festiwalowych dorzucam Chatkę na Potrójnej, bacówki Pod Rawkami i Honem w Biesach.
-------------------------------------------
PRS z PKP

Odpowiedz
#16
PRS, ale chatka w zawadce i na potrojnej niewiele sie roznia wzgledami sanitrnymi

Odpowiedz
#17
Do miejsc fajnych dorzuciłbym to... http://pl.wikipedia.org/wiki/Chatka_pod_Niemcow%C4%85 Prościej by było dojechać ''grupie zachodniej' niż w biesy czy B. Niski
---
Edytowany: 2014-03-06 22:17:21

--------------------------------------------------------------------
Moje poglądy są subiektywne i tylko moje  :)
Odpowiedz
#18
Ooo, Suwalszczyzna byłaby genialna! Można byłoby sprawdzić również nocleg w Turtulu w siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego albo wynająć dom gdzieś w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym - cena o tej porze roku pewnie byłaby bardzo korzystna. Z takich nietypowych miejsc, jesienią Puszcza Białowieska jest najpiękniejsza. Można byłoby wynająć całą drewnianą chałupę np. (robimy tak przed półmaratonem, miejsca dużo, choć może niekoniecznie na łóżkach). Z miejsc na południu - jestem za Hejszą, albo okolicami Śnieżnika, względnie okolicami Sokolików.
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz
#19
Cantores - Chatka pod Niemcowa nie ma pradu :/

A Suwalszczyzna piekna, to fakt. Ja jestemw niej zakochana... tylko wytlumaczcie mi dlaczego wszystkie krowy tam leza?

Odpowiedz
#20
@akacja miałem na myśli Chatkę na Potrójnej a nie Chatkę pod Potrójną.
Ta którą zaproponowałem ma ,,normalny'' porcelanowy kibel, prysznic z ciepłą wodą, kuchniojadalnię, jadalnię-hol oraz bardzo duży zadaszony taras ze stołami i ławami.

Odpowiedz


Skocz do: