To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs - KALENDARZ NGT - WYNIKI!
#1
macie ciężki orzech do zgryzienia :)

pod poniższym linkiem znajdziecie zdjęcia. oglądajcie, przeglądajcie, głosujcie!
http://bartolini.ngt.pl/?konkurs-na-kale...pl-2014,20

do autorów: wszystkie nadesłane zdjęcia zostały okrojone do 72-100 dpi oraz podstawy 1000. nic więcej nie ruszałem, nie przycinałem etc.

ZASADY GŁOSOWANIA
- głosować może każdy zarejestrowany przed lub w 11.11.13 :)
-głosujecie tylko raz ale za to...
- głosujecie na cztery kategorie
- z każdej kategorii wskazujecie jeden typ
- każde zdjęcie ma swój numerek !
- wpisujecie je tutaj, w komentarzach
- mniej więcej powinno to wyglądać tak:
zima ''numerek''
wiosna ''numerek''
lato ''numerek''
jesień ''numerek''

jasne? no to do dzieła.
na głosowanie macie tydzień. 19.11 zamykamy wątek

w tym wątku tylko i wyłącznie głosujemy!

ewentualne komentarze poproszę pisać tutaj: http://tiny.pl/qtkh3

jeżeli pominąłem jakieś zdjęcie, najmocniej przepraszam, zapewne przypadkiem (poza jednym, autor dostanie maila, ale to rano) je pominąłem. jeżeli któreś zdjęcie jest nie w tej kategorii, w której powinno być, cóż, mogłem się pomylić. ale też wybaczcie, przyszło masę zdjęć niepodpisanych więc patrząc po datach przypisywałem kategorie :)

i jeszcze raz dziękuję za Wasze zaangażowanie i zaufanie. mam nadzieję, że projekt kalendarza nam się uda.

Odpowiedz
#2
wow, bart! jeszcze przed północą! no brawa duże !! :)

Odpowiedz
#3
Zając, obiecałem, że w poniedziałek lub wtorek, co nie ?
dodam, ze dodawanie zdjęć na stronę ngt to koszmar! matko, tragedia! czasochłonne jak nie wiem.

Odpowiedz
#4
nie jest tak źle, ale picasa to nie jest ;)
przejrzałam wszystkie, no ale decyzja na spokojnie, trzeba to przespać ;) do kiedy glosujemy?

Odpowiedz
#5
Brawo dla autorów zdjęć i pomysłodawców! Brawo Bart!

Zima - 25
Wiosna - 6
Lato - 10
Jesień - 26

Najtrudniejsza była jesień. Ale i w innych porach roku wybór był trudny!:)

Żałuję, że nie wziąłem w większym stopniu udziału w konkursie, tj. że nie przesłałem zdjęć, ale zwykle poza nielicznymi wyjątkami, które wrzucam na facebooka lub picasę (a tam ich rozmiar zmniejsza się do poziomu nieodpowiedniego do publikacji w kalendarzu), zdjęcia wykasowuję. Może uda się wystartować w roku przyszłym :)
---
Edytowany: 2013-11-13 00:40:56
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz
#6
Zima -11
Wiosna - 28
Lato - 7
Jesień - 23

Tak bym to widział:)
-------------------------------------------
blizej-nieba.blogspot.com

Odpowiedz
#7
Zima - 22
Wiosna - 6
Lato - 28
Jesień - 26

Starałem się wybierać zdjęcia, które jednoznacznie kojarzą sie z daną porą roku i górami. Jedynie z jesienią był problem dlatego taki wybór. Są góry i kolorystyka jesienna :)
Fajne zdjęcia.

Odpowiedz
#8
Zima - 44
Wiosna - 29
Lato - 7
Jesień - 25

Odpowiedz
#9
Zima - 25
Wiosna - 25
Lato - 18
Jesień - 11
-------------------------------------------
www.gadabout.pl

Odpowiedz
#10
Zima - 17
Wiosna - 33
Lato - 8
Jesień - 32

Odpowiedz
#11
Zima - 7
Wiosna - 6
Lato - 40
Jesień - 26

Ciężko było, za dużo dobrych zdjęć.
-------------------------------------------
Ed

Odpowiedz
#12
Zima - 25
Wiosna - 13
Lato - 7
Jesień - 11

Odpowiedz
#13
Zima - 28
Wiosna - 3
Lato - 18
Jesień - 28

Odpowiedz
#14
Zima - 16
Wiosna - 24
Lato - 8
Jesień - 26

Ciężki wybór ... najlepiej obejżeć zdjęcia na kilku monitorach bo na każdym wyglądają inaczej. Szkoda że nie można głosować na 3 zdjęcia z każedj pory roku :)

Odpowiedz
#15
@gavagai - Podczas jesieni raczej drzewa są już kolorowe a nie zielone jak na Twoim foto ;)

Odpowiedz
#16
problem jest taki, że (pomijając kilka zdjęć technicznie złych) wiele jest naprawdę dobrych, ale nie w kategorii na kalendarz, np. zbyt mroczne lub nie do końca związane z tematem (traktorek).
Zimowych widoków mam mnóstwo z różnych stron świata, ale się zagapiłam z wysłaniem ;) ...

zima 25
wiosna 33
lato 7
jesień 4


PS pochwalić się kto zrobił 3 w zimie i 8 w lecie? Świetne, magiczne :) !

Odpowiedz
#17
ZIMA 25
WIOSNA 6
LATO 3
JESIEŃ 4

Wielu zdjęciom brakuje dotknięcia podstawową obróbką graficzną i chociażby nasyceniem kolorów czy podbiciem kontrastu, bo z niektórych fotek dałoby się sporo wyciągnąć :)
---
Edytowany: 2013-11-13 13:49:42

Odpowiedz
#18
Zima - 32
Wiosna - 25
Lato - 27
Jesień - 11

Odpowiedz
#19
Moje typy
zima- 28
wiosna - 27
lato - 7
jesień - 29

Odpowiedz
#20
Sama jestem zdziwiona, które zdjęcia wybrałam, bo na każdą porę roku było kilka typów, które mi wpadły w oko. A zatem:

zima - 7
wiosna - 6
lato - 28
jesień - 42

Odpowiedz


Skocz do: