To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


3 tyg. po zlocie a mnie nadal trzyma-mały incydent:)
#1
Zanim rozpocznę ...

Głowa mnie nadal od tego boli....

A więc do rzeczy...


[Obrazek: 8401-2-1.jpg]

Odpowiedz
#2
Szanowni oczywiscie nie było żadnego incydentu:) a same miłe chwile. Kto był na zlocie ten wie jak było pysznie, wspaniale i niesamowicie

Jedną z tych miłych chwil była ta...którą obrazują poniższe fotki.

Zwykłe proste słowo DZIĘKUJĘ wiem, że tu nie wystarczy. Ale mimo to chcę wszystkim sprawcom tego zdarzenia szczerze podziękować za to wszystko co sie wydarzyło, za to co było i co jeszcze będzie się działo na NGT i to czego doświadczam niemal każdego dnia.

Dziekuję za wszystkie przyjaźnie te mniejsze i te większe i każdą znajomość z NGT!

A teraz pozwolicie że udam się w zadumie na z góry upatrzone pozycje, by solidnie rozpocząć pracę bo kolejne 10lecie przed nami....


[Obrazek: 8401-3-1.jpg]


[Obrazek: 8401-3-2.jpg]


[Obrazek: 8401-3-3.jpg]

Odpowiedz
#3
i jeszcze....

ech:)

p.s.
Listę kilkudziesięciu łobuzów odpowiedzialnych za tę akcję mam. Ojjjj jest co banować! :)
-------------------------------------------
Nie jestem tu dla przyjemności;)


[Obrazek: 8401-4-1.jpg]


[Obrazek: 8401-4-2.jpg]

Odpowiedz
#4
nie ma za co, niech służy i czekamy na reckę :):)
-------------------------------------------
NGT to nie siu....ki

Odpowiedz
#5
No tak ... bez recki ani RÓŻ :))

Odpowiedz
#6
Jesli to eM-ka to pasuje jakby szyta byla pod Ciebie ;]

Odpowiedz
#7
szczerze dane to będzie służyć :D

Odpowiedz
#8
Podobno pojawią się jeszcze osobne dowody wdzięczności za warsztaty które zrobiliście z McTofikiem, ale na to musicie jeszcze poczekać :>
---
Edytowany: 2013-11-07 17:54:59
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!


[Obrazek: 8401-9-1.jpg]

Odpowiedz
#9
Najważniejsze, że pasuje:P Teraz wypadałoby pomodlić się o długą i mroźną zimę, żeby były odpowiednie warunki do testowania:D
-------------------------------------------
Czarny chleb i czarna kawa...

Odpowiedz
#10
Oj tam, oj tam, ty nie raz Marcinie, (gryzłeś przez nas - za nas i dla nas się w język), więc nie ma za co, ważne by służyła dobrze i jak najdłużej, oraz, że psuje, to jest odwrotna sytuacja, gdy ty z innymi osobami, powodujesz uśmiech na naszych twarzach, tak kiedyś trza się odwdzięczyć tym samym uśmiechem, ale widzianym z innej strony.

Odpowiedz
#11
A kiedy następny zlot?
Chciałabym w końcu dotrzeć :)
-------------------------------------------
koty to dranie

Odpowiedz
#12
W sumie można powiedzieć, że admin obrósł w piórka :)
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!

Odpowiedz
#13
''Ojjjj jest co banować! :)''
no to się zacznie ;)


[Obrazek: 8401-14-1.jpg]

Odpowiedz
#14
Magilka coś tu zdaje się rzuciła info o zlocie....

Tak tak:) Z nowym rokiem nowym krokiem. Spotykamy się zimą. Max do końca marca zrobimy coś. Myślcie o miejscu. Przez 10 lat jeździlismy w miejsca na zasadzie tam nas jeszcze nie było. Teraz z racji starych kości i wszędobylskiego natręctwa nostalgii pozwalam na myślenie.....ech wróciło by się tu i tu....

a to wszystko co powyzej tego postu nie byłoby do osiągnięcia gdyby nie osoby ktore spotykalemna NGT i które wnosiły i nadal wnoszą sporo na tym forum.....oczywiście to mowa o Was i adminach bez których tego wszystkiego po prostu by nie bylo.

Pora zmykać....PRS napisal wlasnie maila w sprawie dzisiejszych negocjacji z yeti:) Przespimy sie z tym, przetrawimy i jutro zapodamy co i jak dalej.
-------------------------------------------
tak! obrosłem w piórka!

Odpowiedz
#15
Gumi tylko uważaj na siebie:) zwłaszcza dzisiaj, wszak Twoje urodziny 100 lat adminie wspaniały i wcale nie taki mały:) ale wielki sercem
-------------------------------------------
tytus

Odpowiedz
#16
Gumi 200 lat panuj nam, całusy i uściski :)

Odpowiedz
#17
Wszystkiego NAJ
P.S. Jak masz Marcinie dzisiaj urodziny to wszystkie sprawy na bok do jutra :)

Odpowiedz
#18
Wszystkiego i jeszcze więcej:)
blazej-Dobek

Odpowiedz
#19
Gumiiiiii, najserdeczniejsze życzenia, obyś był zawsze taki właśnie jak jesteś :) no i buziak :*.....a co mi tam - jeszcze 3 - :* :* :*
-------------------------------------------
jest dobrze :)

Odpowiedz
#20
E tam do jutra... długi weekend jest niech chłopak zaszaleje czy co tam władza robi ;)

Najlepszego Gumi

Odpowiedz


Skocz do: