To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zam. grupowe NGT/YETI
#1
ZALICZKI i deklaracje co kupujecie należy złożyć i zapłacić do 15.11 na zam. grupowe NGT/YETI

Osoby chcące dołączyć do zamówienia cały czas mogą to uczynić


W nawiązaniu do wątku gdzie było sporo chętnych
https://ngt.pl/thread-8331.html
i deklaracji kwoty 46418 zł - (41 osób)


OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ JESZCZE DO ZAMÓWIENIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z TYM TEMATEM, I TYM POWYŻSZYM ORAZ KONTAKT Z RADZIQ

odpalamy temat zaliczek

1. Wpłacamy na razie do 15 listopada po 100 zł od osoby na zaliczkę Nie mniej, nie więcej - 100 zł. Nie pytajcie czy mozna więcej.

2. Maile z nr rachunku wysyła radziq W informacji zwrotnej do radziq podajecie od razu szczegóły swojego zamówienia, adres wysyłki. Maile opatrzcie w tytule NICK-ZAMÓWIENIE YETI. W informacji zwrotnej do radziq podajecie to o co .... radziq poprosi

3. Kase zbiera gumi - tytuł przelewu to NICK Z NGT+YETI Na forum będzie aktualizowana lista wpłat względem zamówienia.

4. Wczoraj wyszły maile do niektórych osób których udział w akcji wisi na włosku z racji braków na NGT (recki, aktywność, etc.) wobec narzuconych przez nas kryteriów.

5. Najprawdopodobniej poprosimy o dopłaty reszty do początku grudnia.

6. Czy można się wycofać z akcji po wpłacie zaliczki- jest to poważna akcja dla poważnych ludzi. Tyle w temacie.

Konczymy ustalać drobiazgi z yeti jak wysylka, haft no i rabat...stąd zaczynamy akcję zaliczek by móc określić faktyczną kwotę wyjściową przed rabatem

KRYTERIA UDZIAŁU
Zgodnie z regulaminem forum za aktywność na forum uważamy:
-1 porządna recka z fotkami
-10 szt w szafie
-duża aktywność/dużo wpisów na forum w watkach sprzętowych
-aktywność zlotowa

Wystarczy spełniać DWA!!! z wymienionych warunków , żeby być aktywnym uczestnikiem forum ngt.pl w rozumieniu jego regulaminu. Aktywny użytkownik zostanie zakwalifikowany do tego zakupu grupowego, przy założeniu, że data jego rejestracji nie może być późniejsza niż moment opublikowania tych zasad w 1 wątku sondującym tj. 01.10.2013 r.

Odpowiedz
#2
Drodzy,

Wszyscy dostali rachunek do wpłaty zaliczki i e-mail ode mnie z prośbą o szczegóły do Waszego zamówienia

Proszę o kontakt, bo nie mam dostępu do Waszego e-maila w profilu na forum ;-)
- JanuszJ
- Ys@

9-tka jest na czarnej liście - nie dostaliście e-maili, czekamy z adminami na Wasz ruch, podziałajcie jeszcze trochę, dla mnie większość z Was przejawia dobre chęci i chce uczestniczyć w życiu forum, tak jak porafi, z tych osób tak naprawdę 2 są nygusami, i mi z tego powodu bardzo przykro..

Gumi, zapomniałeś napisać o tym, że będzie haracz, podobnie jak w przypadku akcji z drugą firmą, również podobnie pójdzie na cele statutowe forum

Gumi, zgłaszają się osoby, które czekają na przymiarki, do kiedy mogą przystąpić do zamówienia?

Pobieram od Was adresy dla kuriera i również dla niego telefon do ew. kontaktu, wysyłki będą indywidualne. Nie przechowuję tych danych i nie korzystam z nich ;-)
---
Edytowany: 2013-10-30 21:55:39
-------------------------------------------
Super Barto człowiekiem roku ngt.pl

Odpowiedz
#3
Drodzy,

PRS ma rozmowę z firmą na miejscu w Wa-wie we czwartek o 17.00
Udało mu się w końcu dopaść osobę odpowiedzialną za nasz zakup.
W moim arkuszu jest konkretne zapotrzebowanie na 27k PLN, z rozmiarami, kolorami i Waszymi danymi.

Ciekawa informacja.
Paweł wynegocjował możliwość zakupu śpiwora ngt+1 w wersji Gold, jest to ukłon firmy w stronę forum, bo na codzień tego śpiwora nie ma w tej wersji w sklepie Yeti. Śpiwór NGT +1 w wersji GOLD ma 300 g puchu 860 cui i kosztuje 888 zł cennikowo. Zanim zdecydujecie się na ten śpiwór w tej wersji poczytajcie opinie o nim na forum (nawet z tym puchem ze śpiwora letniego nie zrobi się zimowy ;-)

Update 20:41 = 36k PLN
---
Edytowany: 2013-11-05 20:41:52
-------------------------------------------
promujmy polskie rzemieślnicze firmy!

Odpowiedz
#4
PRS się sprawił, negocjował dzielnie. Dzięki Pawle i brawo! Pewien zakres zniżek na który ja liczyłem osobiście, chociaż nic nie kupuję, był poza naszym zakresem, udzielany jest w przypadku zamówień powyżej setek k PLN. To co dostaliśmy to zniżka wyższa niż inni dostają w przypadku umów podpisanych na 100k PLN, yeti o Nas pamięta i Nas lubi :-)

Żeby tą zniżkę zwiększyć, postaram się Was zgrupować do wspólnych wysyłek - nie dotyczy to osób, które będą kupować kilka rzeczy na wyższą kwotę, bo w tym wypadku firma pokrywa koszta. Zbiorcze przesyłki dostają osoby związane z forum i komunikatywne. Jeśli ktoś sobie nie życzy tej oszczędności - podkreślam, nie dotyczy osób kupujących za wyższe kwoty, proszę o wyraźne info.

Haracz 8 PLN od osoby zamawiającej, który będzie przeznaczony na cele statutowe forum zostaje utrzymany.

Do konca weekendu dostaniecie ode mnie informacje ile macie do dopłaty na podane wcześnej konto szeryfa Gumiego. Sprawdzajcie proszę kwoty.

Cały czas wszystkich spełniających warunki zakupu zapraszam do kontaktu. Ludzie się zgłaszają dzień w dzień :-)

Tyle ode mnie.
-------------------------------------------
Dzięki dla Yeti :-)

Odpowiedz
#5
Ged- XS albo S - Panie z Yeti kategorycznie nakazały zjawić się z Modelką - cytuję: ,,szkoda zepsuć tak drogą sprawę'' - rozumiem, że drogą twemu sercu. Ogólnie to bardzo fajne te płaszczyki.
Jaga - albo czarny albo czerwony. Nie ma mixów kolorystycznych śpiworów.
Najbardziej ,,rozwojowy'' śpiwór to Yeti GT 750. Można go później dopuszyć do 900 jak miłośnikom zimnych wysokich gór te góry z czasem urosną.
Kurtka, która zakrywa marynarkę to Panda.
Jeżeli zamówienie przekracza 500 zł to kurier gratis. Polecam domówić botki puchowe ;)

Odpowiedz
#6
radziq napisał
''PRS się sprawił, negocjował dzielnie. Dzięki Pawle i brawo! Pewien zakres zniżek na który ja liczyłem osobiście, chociaż nic nie kupuję, był poza naszym zakresem, udzielany jest w przypadku zamówień powyżej setek k PLN. To co dostaliśmy to zniżka wyższa niż inni dostają w przypadku umów podpisanych na 100k PLN, yeti o Nas pamięta i Nas lubi :-)''

a gumi dorzuca
- mamy 33% rabatu - uważam to za bdb wynik bo jak napisał radziq niedawny ich kontrahent gdy mial zamówienie powyżej 100 tys zł miał mniejszy rabat od nas.

- koszt kuriera to 20 zł ALE! - gdy zamówienie przekracza 500zł to Yeti wysyła na swój koszt, tak więc będziemy niektórym z Was proponować przyklejenie się do kogoś by wyszła 1 paczka, np.: taki śpiwór gumiego kosztuje poniżej 500 zł i gumi na ten przyklad przyklei się do mathew choc on o tym jeszcze nie wie:)

- Haracz - tak, będzie w wysokosci 8 zł jak przy akcji Cumulus. Jak zamkniemy to zamówienie to zapodamy info co chcemy zrobic z tymi 8 zł z akcji yeti i cumulus. Powiem tylko ze to coś może posłużyć społecznosci forum i wielu z Was może pomóc w podjęciu decyzji

- Haft - REZYGNUJEMY z HAFTU. By oszczędzić czas, a co najważniejsze pieniądze Wasze oraz szanując i siebie i Yeti a przede wszystkim Was, rezygnujemy z bólem z tego dobrodziejstwa.

Podsumowanie:
Znamy się z Yeti nie od dziś. Lubimy i szanujemy się nawzajem. Cieszymy się że możemy ostro negocjować i isć niekiedy po bandzie. Cieszy że jestesmy wysłuchiwani. Negocjacje mają to do siebie że coś...kosztem czegoś. Biliśmy się z myślami dość długo i powyższe jest wynikiem wymiany setki maili między nami

PRS!, Pawle dziękuję.

Odpowiedz
#7
w uzupelnieniu PRS'a fragment postu z 1 strony

Paweł wynegocjował możliwość zakupu śpiwora ngt+1 w wersji Gold, jest to ukłon firmy w stronę forum, bo na codzień tego śpiwora nie ma w tej wersji w sklepie Yeti. Śpiwór NGT +1 w wersji GOLD ma 300 g puchu 860 cui i kosztuje 888 zł cennikowo. Zanim zdecydujecie się na ten śpiwór w tej wersji poczytajcie opinie o nim na forum (nawet z tym puchem ze śpiwora letniego nie zrobi się zimowy ;-)

Cala reszta customizacji poza tym zamówieniem

Odpowiedz
#8
PRS, dzięki. Muszę w takim razie pokombinować jak tę damę zaciągnąć do magazynów Yeti na Pradze lub zdjąć z niej dokładne wymiary. ;) Choc ciężko będzie, żeby się nie zorientowała, a to miał być prezent. ;P

Odpowiedz
#9
Ged po prostu poproś Lejdi by potowarzyszyła Ci na ul. Wojnicką bo chcesz przymierzyć kurtę czy też sweter dla siebie i nie wiesz czy dobrze leży...
Płaszcze damskie wiszą w zasięgu ręki... ;)

Odpowiedz
#10
Martin7 na pewno tak

Kangurr, starałem się ciągnąć za uszy, ale Alicja się nie dała...
Ostatni kontakt z sallehem, napisał coś 8-ego i cisza.. Jak zawsze dużo zamieszania, mało konkretów..
Pagin, chyba kupił Cumulusa, nie widzę, żeby coś chciał wiecej walczyć...

Z poza pierwotnej listy zgłasza się tak dużo osób, że zwyczajnie nie mam chęci ani czasu ciągnąć i namawiać.. Nikt kto wykazał dobre chęci i minimum wysiłku, nie został odesłany...
-------------------------------------------
tak na szybko...

Odpowiedz
#11
Plan na weekend
- Gumi sprawdza wszystkie pozycje,
- weryfikuje koszta każdej pozycji ze sklepu Yeti
- wylicza kwoty po zniżce 33%
- sumuje zamówienia kazdej osoby
- dolicza 8PLN dla każdej osoby, które pójdą na cele statutowe forum
- ja już część osób połączyłem razem, żeby zamówienia poniżej 500 PLN po zniżce się zwiększyły i były przesyłkowo bezpłatne
- drugi admin weryfikuje wyliczenia, ja też sprawdzam
I rozsyłam Wam e-maile z kompletem danych do weryfikacji, jeśli wszystko się zgadza, dopłacacie Gumiemu do vana i czekacie na następny zlot żeby go obejrzeć. Na vana od dacii bedzie nawet po 33% zniżce :-)
-------------------------------------------
rzeczy dziejące się od razu...

Odpowiedz
#12
Przesyłkowo

osoby, które będą musiały zapłacić za przesyłkę 20 PLN są z:
- Sopot (połączyć z Gdynią?)
- Zabrze (połączyć z Kato?)
- Sosnowiec (połączyć z Kato?)
- Bydgoszcz
- Koźmin Wlkp.
-------------------------------------------
rzeczy dziejące się od razu...

Odpowiedz
#13
Ale do Sosnowca idzie paka do mnie (Kapota i botki puchowe) więc może z moim zamówieniem połącz a ktoś, sobie ode mnie odbierze. Oczywiście jeśli będzie chciał/chciała.

Odpowiedz
#14
Jeżeli Sopot to ja ( jestem z Gdańska, ale wysyłka miała być do pracy ), to zazwyczaj przesyłki NGT odbieram u braava :)

Odpowiedz
#15
Dzięki wszystkim za odzew, czekam na ostatnie dwie lokacje :-) Coś może i z nimi uradzimy :-)

Info o promo w Yeti trzeba wpisać w odpowiedni wątek :-)
-------------------------------------------
rzeczy dziejące się od razu...

Odpowiedz
#16
Jeżeli wysyłki będą jakoś przed świętami to mógłbym odebrać u Warrada.

Odpowiedz
#17
Dadavai, jak widzisz z moich postów wcześniejszych, też bym chciał, zeby zespół pracujący nad zamówieniem zajął stanowisko w sprawie terminów.. :-)
-------------------------------------------
rzeczy dziejące się od razu...

Odpowiedz
#18
Tak, potwierdzam, dotychczas Janusz odbierał u mnie koszulki.

Co do KFG, w tym roku jest 11. edycja.Więc info, które zapodał Gietek, pochodzi sprzed roku. Jeśli w tym roku jest tak samo i potwierdzone, to OK, trzeba to przenieść do wątku o promocjach. Jeśli nie, to nie należy mącić.

Terminy chyba na 100% zna tylko Yeti, wypowiedzieć się może PRS, który z Yeti rozmawiał.

Też czekam na wyyyypaśną reckę od salleha. Czy to nie dla niego także zrezygnowaliśmy z haftu? ;)

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#19
Pewnie z Sosnowcem to o mnie mowa, więc jeśli Doczu nie ma nic przeciwko, to proszę mnie podczepić pod niego i się z nim na odbiór umówię.

Odpowiedz
#20
JanuszJ - odbiór od braavosi
grinpis - via Doczu
dadavi - via warrad

zostali
złamas - Zabrze
kangurr - Tarnowskie Góry
blazej - Koźmin Wlkp.
-------------------------------------------
rzeczy dziejące się od razu...

Odpowiedz


Skocz do: